Polecane posty

gosciu506    196

@staszku nie wiem kto cię tak w życiu skrzywdził? jakiś znieważ? ciężkie dzieciństwo chyba miałeś. piszesz ciągle ze zboże będzie tanie i tanie nie wiem czy ty młyn prowadzisz? ty jesteś chyba tam gdzieś ze wschodu wystarczy ze granicą towarowa z Ukraina zamkną. w 70% polski występują braki wody a ty ciągle ze zboże po 500 po zniwach

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483
1 minutę temu, gosciu506 napisał:

@staszku nie wiem kto cię tak w życiu skrzywdził? jakiś znieważ? ciężkie dzieciństwo chyba miałeś. piszesz ciągle ze zboże będzie tanie i tanie nie wiem czy ty młyn prowadzisz? ty jesteś chyba tam gdzieś ze wschodu wystarczy ze granicą towarowa z Ukraina zamkną. w 70% polski występują braki wody a ty ciągle ze zboże po 500 po zniwach

Granic nie zamkną na towary tylko żeby Ukraina nie pchała nam pszenicy w raz z korono wirusem do jesieni tego roku zanim to dziadostwo wyniszczą u siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3438

Staszek to nawiedzony psychopata z kuj-pomorskiego,przyczepił się tego 500 jak rzep do psiego ogona ,po 500 to nie pamiętam jak dawno temu sprzedawałem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do nikogo się nie doczepiłem tylko ludzie się pogubili płacąc horendalne ceny za ziemię i dzierżawy a teraz lament że brak opłaclności nabrli piachów to nie dziwota że plony słabe na dobrych ziemiach plon był przyzwoity co do wirusa to w zbożu go nikt nie dowiezie nie ma obaw prędzej przyjezie z ludzmi którzy pracują za granicą a jak komuś się nie opłaca to ziemię napalonym wydzierżawić i  iść do pracy kupione pszenżyto po 600 netto 12 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

I po co tu pisać i tak te pisanie ceny nie zmieni. Co ma być to będzie i pisanie Staszka i innych nie pomoże


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

Stasiu, abstrahując od cen ziemi i czynszu dzierżawnego, 500 zł nie jest ceną pozwalająca na egzystowanie gospodarstwa.

Zboże jak złoto, może być walutą.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

muszę wam przyznać rację albo zdrożeje albo stanieje.

na razie odbiór pszenżyta trwa 1 auto tygodniowo 600 netto tona, umowa w lutym podpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

Mąka od kapki kończyła się w mgnieniu oka w sklepach o promieniu 15km w Tarnogrodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3933

Czytajcie forum drobiarskie , zobaczcie jaka tam euforia , piszą że wieprzowiny z Danii nie będzie bo wszystko jedzie do Chin  , pszenica będzie w cenie ! http://forum.agrofoto.pl/viewtopic.php?t=1350

 To jest Pierwszy Portal Rolny - Cena brojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483
4 minuty temu, mus napisał:

Mąka od kapki kończyła się w mgnieniu oka w sklepach o promieniu 15km w Tarnogrodzie. 

Spokojnie że teraz się kończy ale to co ludzie kupili tej mąki na zapas to nie kupią przez następne 3 miesiące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250

To nie tak z tymi zapasami , ludzie nakupili ale będą teraz już te zapasy mieć w domu , nauczą się że np. mąkę czy cukier się kupuje jak ma sie 5kg w domu a nie jak już sie skończyła , tak samo z kluskami czy papierem czy czymkolwiek z długim terminem.

 

Tylko spokój nas ratuje - nic nie sprzedawajcie - ceny muszą odbić...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Wicherek napisał:

Zaraz nie będzie komu pryskać , kosić i siać następnego zboża   https://niezalezna.pl/316335-ponad-polowa-holendrow-z-koronawirusem-na-oiom-ach-jest-ponizej-50-roku-zycia

No ja bym się tym nie przejmował oni tak zboża mało uprawiają no chyba że w Polsce a to nawet lepiej będzie ziemi do zagospodarowania 🙃🙃 Wicherek Ty jak dziecko tam 4% ludności rolnictwem się zajmuje i to większość przy produkcji kwiatów więc kilka osób co zachorowało to ludzi nie braknie

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
4 godziny temu, Zbyszek3939 napisał:

coś nic już  nie słychać  o ptasiej grypie.

wygooglaj "ptasia grypa w województwie łódzkim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483

Teraz to wielki sprawdzian dla Polski wracają w tysiącach   ludzie z zagranicy ile tego nawleką to raz a drugie mamy święta 12 kwietnia jak zaczną jeździć po Polsce do rodzin to kto wie co może być . 

- Kolejnych sześć samolotów PLL LOT poleci po Polaków chcących wrócić do kraju - poinformował rzecznik LOT Michał Czernicki. Dodał, że będą to dwa rejsy do USA i po jednym do Kanady, na Sri Lankę, Wielkiej Brytanii i Portugalii.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

troche to niefer bo chcialo sie ludziom mieszkac pozagranicami bo sie luksusu zachcialo a teraz nagle jak trwoga to do Boga czyli do kraju na ktory czesto srali i teraz rodacy ktorzy tu mieszkali moga sie zarazic przez nich 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toomi30    10
4 godziny temu, gosciu506 napisał:

@staszku nie wiem kto cię tak w życiu skrzywdził? jakiś znieważ? ciężkie dzieciństwo chyba miałeś. piszesz ciągle ze zboże będzie tanie i tanie nie wiem czy ty młyn prowadzisz? ty jesteś chyba tam gdzieś ze wschodu wystarczy ze granicą towarowa z Ukraina zamkną. w 70% polski występują braki wody a ty ciągle ze zboże po 500 po zniwach

Ja myśle ze ten Stasio i Wicherek w jednym powinien zacząć sie leczyć nie wiem na co ale na głowe może nie jest za późno , albo powinien przestać brać to co bierze teraz .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28
2 godziny temu, strzechu napisał:

To nie tak z tymi zapasami , ludzie nakupili ale będą teraz już te zapasy mieć w domu , nauczą się że np. mąkę czy cukier się kupuje jak ma sie 5kg w domu a nie jak już sie skończyła , tak samo z kluskami czy papierem czy czymkolwiek z długim terminem.

 

Tylko spokój nas ratuje - nic nie sprzedawajcie - ceny muszą odbić...

No i robaki przy okazji nakarmisz tymi zapasami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483
Przed chwilą, miwigos napisał:

U mądrych ludzi nic sie nie posuje

chyba wołki się nie psują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483
2 minuty temu, miwigos napisał:

Mowa była o zapasach domowych

Sory mój błąd przeoczyłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3933
3 godziny temu, staszek131415 napisał:

No ja bym się tym nie przejmował oni tak zboża mało uprawiają no chyba że w Polsce a to nawet lepiej będzie ziemi do zagospodarowania 🙃🙃 Wicherek Ty jak dziecko tam 4% ludności rolnictwem się zajmuje i to większość przy produkcji kwiatów więc kilka osób co zachorowało to ludzi nie braknie

Stasiu  ! ja nie o Holendrów się martwię  tylko o Ciebie , gdybyś tak zachorował kto będzie świnki karmił  ? kto opryski zrobi ?  kto zboże wykosi ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj