Polecane posty

sznajdik    573
57 minut temu, BENNY82 napisał:

Giełdy giełdami co ma wirus w chinach do tego? Zmarło około 300 osób konsumpcja spadnie o tone mąki na dzień a co do chorób zwierząt to są tam nie od dzisiaj.... Giełdy na spadkach i górksch zarabiają tak to działa. A co do komentarzy rynku zbóż w agrobiznesie to pozdrawiam tych co słuchają i nie mają własnych szarych komórek... U mnie cena w góre 25-30 pln na tonie w styczniu. Podlaskie BBI.

690netto konsumpcja 570netto pszenżyto BBI cena do negocjacji przy większej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frontier    55
Napisano (edytowany)

Wczoraj dogadana pszenica konsumpcja 50ton po 750brutto. Okolice BBI

Edytowano przez Frontier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    66
4 godziny temu, mano napisał:

Piszesz "albo jeszcze dłużej" zapewne chodzi tobie o pana F. Dalej robi wały z ludźmi? Co do konkurencji po drugiej stronie szosy też wziął przykład od niego i wystawia ryczałtowcom na 30 dni nie mówiąc chłopu co podpisuje. A w ogóle jaką mają cenę?

Ja już kilka lat nie wożę do nich towaru. Są inne skupy które przelew robią do dwóch tygodni tak jak powinien rolnik na ryczałcie dostać.    

w mirczu jest 14 dni po drugiej stronie 670-710 brutto cena z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
1 godzinę temu, melon10641 napisał:

@danielhaker może tylko dwa pozostałe konta usunięto?  
Ale jakby i wszystkie usunięto to i tak założy nowe i będzie pisać to samo. 

 

Oprócz @Anetka1 powinien usunąć jeszcze @AleksanderX to ten sam pajac pod dwoma nickami.

  • Haha 3

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
19 minut temu, Frontier napisał:

Wczoraj dogadana pszenica konsumpcja 50ton po 750brutto. Okolice BBI

Jakie parametry do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255
25 minut temu, Marek123456 napisał:

w mirczu jest 14 dni po drugiej stronie 670-710 brutto cena z wczoraj

To coś się zmieniło? Bo znajomy mówił że, fakturę ma wystawioną na 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frontier    55

Boćki firma Alkaz. Parametrów nie powiem bo ojciec akurat woził próbkę a wyników nie zabrał. Cena mi pasuje to nie wnikałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Panoczku ribic załóz pan temat na swe załosne wywody i tam sie udzielaj bo tu jest temat o cenach pszenicy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
1 godzinę temu, Frontier napisał:

Boćki firma Alkaz. Parametrów nie powiem bo ojciec akurat woził próbkę a wyników nie zabrał. Cena mi pasuje to nie wnikałem.

Odbierają czy trzeba dostarczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frontier    55
Napisano (edytowany)

Ja sam będę dostarczał. Moje nieutwardzone podwórko nie uniesie zestawu w taką pogodę jak jest teraz. Ale mają auta więc myślę, że można by się dogadać.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kws    2
Dnia 18.01.2020 o 19:24, zetorki12 napisał:

To za co kasę dostaje ?

Cedrob Raciąż za kuku z ich odbiorem 620,- netto czekać czy puszcza ? A z przenica idzie dobrze gdyż Francuskie porty strajkują i płyną k nam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3937

Strajki we Francji zaostrzają się , końca nie widać , jest dobrze a będzie jeszcze lepiej !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

pszenica kons. 690

pasza 660

pszenżyto 570

żyto kons 485

ceny netto do negocjacji

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Czyli co spadła. Ja po 720 netto  konsumpcje podpisałem z  2 tygodnie temu z  moim transportem.  Dolnośląskie kontrakt Osadkowski- Cebulski. W tym tygodniu po 740 netto mi proponowali z Lubuskiego  z ich transportem . 

3 tygodnie temu sprzedana paszówka po 690 do Cargila. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Wicherek napisał:

Strajki we Francji zaostrzają się , końca nie widać , jest dobrze a będzie jeszcze lepiej !

Może masz i rację może nie... póki co giełdy dołują a to dobrze nie wygląda, w portach obniżki więc czy będzie lepiej to Nie wiem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Co rozumiesz przez "dołują" ? Gdybys znał mechanizm działania giełdy, to wiedziałbyś, że po kilku tygodniach wzrostów przychodzi zawsze korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Napisano (edytowany)

Płn Mazowsze lokalne skupy od 700netto w górę .

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Co rozumiesz przez "dołują" ? Gdybys znał mechanizm działania giełdy, to wiedziałbyś, że po kilku tygodniach wzrostów przychodzi zawsze korekta

No jeśli było blisko 200euro a jest chyba 191 to to są wzrosty? Grunt że Ty znasz mechanizmy rynku, bo widzę spekulacja Ci słowo obce. Koronawirus, asf, ptasia grypa na pewno daja nadzieje na wzrosty. Może i ceny podskoczą ale rok temu o tej porze była najwyższa chyba cena i później już nie wróciła. Teraz może być inaczej ale korektami to Ty tutaj oczu nie mydl bo Ameryki nie odkryłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

A do czego odnosisz te wartości ? We wrześniu było 164 euro a dziś 191, to jest wzrost. Spadek o kilka euro to na razie korekta. Spadek to powrót w okolice 165 euro w tej chwili. A tego wzrostu od jeseni jakoś w skupach nie widać, a już jest gra na "spadek giełdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

To się nazywa być szczęściarzem.W lubelskim oferują 680 brutto.Jak to się nazywa? Sam odpowiem dymaniem na całego

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj