Polecane posty

darek154    138

Taka jak podałem wyżej.

michalcium napisał:

@darek154 ja z mroczkiem nie handlowalem także nwm ale u Dymczyka kasa pewna w terminie raczej 

O Dymczyku to wiem bo też oddaje do niego tylko po prostu chciałem się zainteresować o innym skupie czy warto. A coś słyszeliście o jakimś skupie w Grominie niedaleko Pułtuska. Ostatnio przejeżdżałem i się zastanawiałem czy to skup czy jakiś duży gospodarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
14 minut temu, radek5314 napisał:

jaka jest cena pszenicy w waszych stronach?  nie wiem czy sprzedawac po 680brutto czy sie jeszcze  wstrzymac bo cos dzis w TV mowili ze ma staniec w zwiazku z chorobami w chinach zboze tanieje i pasza

Też to słyszałem trudno to jakoś zrozumieć bo ASF czy ptasia grypa może zrobić perturbacje ale czemu korona wirus i to tylko na wschodzie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72
8 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Też to słyszałem trudno to jakoś zrozumieć bo ASF czy ptasia grypa może zrobić perturbacje ale czemu korona wirus i to tylko na wschodzie 

nie mam pojecia co robic wczesniej mowili ze ON idzie do gory w zwiazku co wojna wybuchla w iranie a teraz robi powoli idzie w dol na paliwie troche juz stracilem bo kupilem zapas polroczny a z pszenice tez zeby nie stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1489
2 godziny temu, maniek20 napisał:

Tigon gdzie 

 

nie dam reki uciąć że to aktualne bo z początku tygodnia ale po niedzieli pewnie spadki, 620 Głuchów  a 640 za cały samochód i w polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

niie przewidzisz wszystkie decyzje są obarczone ryzykiem i żeby zarobić nie wystarczy wyprodukować

4 minuty temu, radek5314 napisał:

nie mam pojecia co robic wczesniej mowili ze ON idzie do gory w zwiazku co wojna wybuchla w iranie a teraz robi powoli idzie w dol na paliwie troche juz stracilem bo kupilem zapas polroczny a z pszenice tez zeby nie stracic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DamianRolnikSkup napisał:

i masz mieć tylko wilgotność 14,5? 😅

Nie no o białku myślałem😂

 

2 godziny temu, lukszat napisał:

jaki termin płatności ?

W umowie 14 dni ale umówieni jesteśmy że w tydzień zapłacą a jak będzie się okaże😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskw75    118
pabloooo napisał:

Dziś sprzedałem pszenzyto po 610 zł netto, kilkanaście ton

Jaki region i kto tyle płaci?


darek154 napisał:

michalcium napisał:

19 minut temu, jahooo napisał:

Jarecki - Jarosław Dymczyk Skup Zboża

Stary Kałęczyn 6
06-420 Gołymin-Ośrodek

Zna ktoś gościa ?

 

6 km odemnie skup wozilem w tym roku pszenicę wszystko 

Grzegorz Mroczek z Pękawki coś o nim wiesz? Czy nie ma co sobie głowy nim zawracać i tradycyjnie do Dymczyka oddać?

darek154 Mroczek Grzegorz też wypłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego, lokalne u hodowcy trzody chlewnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
8 godzin temu, ordynator napisał:

agrest , damianek skup i pawlus 224 = 1 osoba ??????

Chciałbyś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tigon  A do cholewy dzwonił ile teraz daję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

Lubelskim jest zabawnie jeszcze nie podrozalo a już zanosi się na spadki😊

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72
14 minut temu, CASd napisał:

Lubelskim jest zabawnie jeszcze nie podrozalo a już zanosi się na spadki😊

skad jestes ile u ciebie placa? u mnie 680-690 brutto gotowka 690-700na wymiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9234
43 minuty temu, pabloooo napisał:

Na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego, lokalne u hodowcy trzody chlewnej 

Przeczytałem w pierwszej chwili LUBELSKIEGO i wielkopolskiego i myślałem, że coś mi umkneło  w polityce :D

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65
1 godzinę temu, radek5314 napisał:

skad jestes ile u ciebie placa? u mnie 680-690 brutto gotowka 690-700na wymiane

Ja okolice Bychawa my to do cefetra a tam bez zmian 625 pasz i kons-680 netto a teraz mówią w agrobiznes ze taniej ma być ta cena cefetra to jest od listopada 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3522
18 godzin temu, Rolnik_Kujawy napisał:

Nie no o białku myślałem😂

 

W umowie 14 dni ale umówieni jesteśmy że w tydzień zapłacą a jak będzie się okaże😉

A gęstość jaką masz,pewnie na port jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, miwigos napisał:

A gęstość jaką masz,pewnie na port jedzie

Gęstość ponad 81 także na port jedzie tak jak mówisz. Koszt transportu trochę zabiera bo do portu kawałek jest a i ostatnio obniżki lekkie już były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Chyba nie ma co czekać dłużej tylko zaczać wypychac koronawirus, ptasia grypa na giełdach czerwono słabo widze jakiekolwiek podwyzki w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tego samego zdania dlatego nie było co czekać. W najbliższym czasie drożej raczej nie będzie a co będzie wiosną to wróżenie z fusów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    960
Napisano (edytowany)
17 godzin temu, CASd napisał:

Lubelskim jest zabawnie jeszcze nie podrozalo a już zanosi się na spadki😊

Nie  dość że nic nie podrożało to jeszcze u niektórych  termin płatności  30 dni   albo jeszcze dłużej  ściana wschodnia  powiat Hrubieszów  gm. Mircze.   Ale przynajmniej  powietrze mamy zdrowe😁

Edytowano przez Zbyszek3939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Piszesz "albo jeszcze dłużej" zapewne chodzi tobie o pana F. Dalej robi wały z ludźmi? Co do konkurencji po drugiej stronie szosy też wziął przykład od niego i wystawia ryczałtowcom na 30 dni nie mówiąc chłopu co podpisuje. A w ogóle jaką mają cenę?

Ja już kilka lat nie wożę do nich towaru. Są inne skupy które przelew robią do dwóch tygodni tak jak powinien rolnik na ryczałcie dostać.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Giełdy giełdami co ma wirus w chinach do tego? Zmarło około 300 osób konsumpcja spadnie o tone mąki na dzień a co do chorób zwierząt to są tam nie od dzisiaj.... Giełdy na spadkach i górksch zarabiają tak to działa. A co do komentarzy rynku zbóż w agrobiznesie to pozdrawiam tych co słuchają i nie mają własnych szarych komórek... U mnie cena w góre 25-30 pln na tonie w styczniu. Podlaskie BBI.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

@danielhaker może tylko dwa pozostałe konta usunięto?  
Ale jakby i wszystkie usunięto to i tak założy nowe i będzie pisać to samo. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj