Polecane posty

Gość   
Gość

Jak jest kierowca i auto to 2 zł od kosztuje stanie samochodu na posesji , rachunki trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580
57 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Dziękujemy galan za lekcje i ciekawostki geograficzne :)

Kierowca to kierownicę trzyma, chyba że jest też dla siebie pracodawca to może i decydować o kursach jakie robi 🤣

Z Zamojskiego 75? 

Jak są statki to brakuje aut, a druga sprawa jak dużo aut jest w porcie to brakuje powrotów 

Nikt za takie pieniądze nie pojedzie 

To tak powiedz szczerze ile taki transport jak wspomniałeś w ostatnim zdaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek902    26
4 godziny temu, Pigmei napisał:

Z tego co wiem to oni pszenżyta na razie nie biorą.

Wczoraj dwa auta pszenżyta pojechały do portu. Pewnie myślimy o różnych firmach, bo jest ich kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat ja do portu teraz nie wożę z tych regionów, więc nie wiem. Ale pewnie ze 100 zł/t zaśpiewał by przewoźnik

Kętrzyn - Gdynia 60 zł/t minimum w tym momencie trzeba zapłacić, tyle płaci glencore dla przewoźników i reszta musi się dostosować


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580
56 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

akurat ja do portu teraz nie wożę z tych regionów, więc nie wiem. Ale pewnie ze 100 zł/t zaśpiewał by przewoźnik

Kętrzyn - Gdynia 60 zł/t minimum w tym momencie trzeba zapłacić, tyle płaci glencore dla przewoźników i reszta musi się dostosować

Kętrzyn - Gdynia Odległość drogowa: 251.51 kmCzas przejazdu: 3 g. 6 min

Zamość - Gdynia odległość drogowa 695 km czas przejazdu 6 g . 45 min .

To transport by musiał kosztować 120 zł . wedle tego co podałeś .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    956

Nowe szczyty notowań  pszenica od 640 do 680  brutto za tonę  Mircze powiat Hrubieszów ściana wschodnia,

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dzisiaj propozycja 720 netto sam zawoże  na skup. Paszówka po 690 netto sprzedana. Okolice Strzegomia, pod Wrocławiem. 

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
2 godziny temu, DamianRolnikSkup napisał:

akurat ja do portu teraz nie wożę z tych regionów, więc nie wiem. Ale pewnie ze 100 zł/t zaśpiewał by przewoźnik

Kętrzyn - Gdynia 60 zł/t minimum w tym momencie trzeba zapłacić, tyle płaci glencore dla przewoźników i reszta musi się dostosować

A ile teraz za żyto  możesz dać 

Lokalizacja  05-310 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
1 godzinę temu, Zbyszek3939 napisał:

Nowe szczyty notowań  pszenica od 640 do 680  brutto za tonę  Mircze powiat Hrubieszów ściana wschodnia,

U nas zmowa cenowa największą. Z paszowki robią konsumpcję i wywożą do portów to jest śmiech o cenie też nie wspomnę. I wożą ludzie i dobrze że kupili jeszcze. Ja nie wiem co z tym krajem jest nie tak czemu żaden urząd nie zajmuje się śledzeniem cen na skupach i nieuczciwymi cenami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141

A popatrzcie na to produkują azot w lubelskim a nawóz nie jest najtańszy w naszym wojewodztwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
31 minut temu, Damianek20 napisał:

U nas zmowa cenowa największą. Z paszowki robią konsumpcję i wywożą do portów to jest śmiech o cenie też nie wspomnę. I wożą ludzie i dobrze że kupili jeszcze. Ja nie wiem co z tym krajem jest nie tak czemu żaden urząd nie zajmuje się śledzeniem cen na skupach i nieuczciwymi cenami.

Zgłaszaj do UOKiK ale sie poprzestraszają :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612
8 godzin temu, Wicherek napisał:

Tak , już mało brak !   199,25

I cały misterny plan w piz*.. 😁

Było 199,75 A jest 195,75. I to w jeden dzień taka huśtawka.

Dzięki temu kolejne dwa tygodnie będziemy prawie dobijać do 200.

Niestety te 200 to granica psychologiczna i może wiele wody upłynąć nim dobijemy, albo i nie osiągniemy tego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Jutro pierdyknie na 190 Euro i będzie panika i jeszcze taniej kupią porty Polską pszenicę .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
24 minuty temu, galan99 napisał:

Jutro pierdyknie na 190 Euro i będzie panika i jeszcze taniej kupią porty Polską pszenicę .

Tego nikt nie wie,może jutro znowu zacznie cena rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

spekulacja nic więcej , szkoda gadać cena bez zmian 670 netto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

dziś wywieziona pszenica konsumpcja po 760 netto kujawsko-pomorskie pow. Toruński

Edytowano przez porems
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Jak już piszecie to podajcie czy pasza czy konsumpcja.

Wyżej to rozumię locco magazyn kupującego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedar88    45
4 godziny temu, tomek73 napisał:

Dzisiaj propozycja 720 netto sam zawoże  na skup. Paszówka po 690 netto sprzedana. Okolice Strzegomia, pod Wrocławiem. 

Agro As?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
42 minuty temu, porems napisał:

dziś wywieziona pszenica konsumpcja po 760 netto kujawsko-pomorskie pow. Toruński

Poszło na port czy do młyna,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj