Polecane posty

Pajej    231
3 godziny temu, maniek20 napisał:

Panowie a jak ceny na podkarpaciu coś ruszyło czy dalej 680 brutto 

ja przed swietami sprzedawałem po 650 netto paszówke. odbiór z podwórka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, lassie napisał:

kapka 700 netto

minimum czy max 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275

Ampol -Merol pszenica kons 740-760zł/netto. Pewnie na porty ,ale nie dopytywałem co i jak. Elewator Strzelno 670zł/netto.

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Moja łapie konsumpcję ale unas tylko paszówka po 680 netto na resztę nie patrzą bo wszystko idzie dla kur na jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zdzinio napisał:

Mam 200 ton pszenicy na sprzedaż białko 15.5 gęstość 73 lokalizacja  WSC ktoś chętny?

A jaki problem do Teresina wywieźć? Co prawda z potraceniem za gęstość ale cena nie jest taka tragiczna bo przed świętami po 710 Netto można było pisać A przy takiej ilości może coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    321
11 godzin temu, choinek.pawel napisał:

A jaki problem do Teresina wywieźć? Co prawda z potraceniem za gęstość ale cena nie jest taka tragiczna bo przed świętami po 710 Netto można było pisać A przy takiej ilości może coś wiecej

N tą chwilę mam ofertę po715 netto z odbiorem ale jeszcze z tydzień poczekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    123

Zdzinio jaki powiat te 715 rozumiem że jesteś z płd-wsch polski ? sory teraz doczytałem tyle dają w samym prawie środku Polski

Edytowano przez lassie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2004

Grabowiec bez zmian, lubelskie, pow. Zamość 660-690 brutto. 

PZZ Zamość 660-726 chyba ceny brutto. Paszarnia chyba cenę ma wyższą bo stoją w kolejce ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    305

Elewatro Trawniki parametry na konsumcje niestety brak gęstości i pasza po 680 brutto. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    123

brak gęstości to ile ci wyszło ? bo ja mam 75,2 białko 13,6 gluten 29 wyrównanie 78 i mam wycenione na 690 netto we młynie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Posłuchajcie gościa... W dłuższej perspektywie będzie jeszcze gorzej w naszym kraju, ceny pną się do góry jak szalone koszty. Byki po ile? Pszenica.... opłacalność? zero rozwoju przy tych kosztach A my oszukujemy siebie że robimy interes...taaa  prędzej orlen i grupa azoty czy zachodnie korporacje bayer,basf.  jak myślicie długo trzeba uczyć się niemieckiego? Chyba trzeba przestać się oszukiwać i łudzić pole oddać w dzierżawę i żyć jak ludzie a nie zwierzęta. I nie użalam sie.. Jakie wasze zdanie ?

  • Like 1

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Byłem. Pracowałem... Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.  Znam ze 100 osób co pracują za granicą z najbliższej rodziny i znajomych. Zazwyczaj sobie dobrze radzą czy to niemcy czy to Szkocja. Ale jakos wolę w Polsce pracować i mam nadzieję że tak zostanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    305

Nie mam pojęcia bo sam nie wozilem tylko teść i zadzwonił mówił że gęstości ni ma nie nie przejdzie po 727 brutto tylko już pasza po 680 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Ogólnie to takie pierdolenie o szopenie.

Moje miasto 25tys ludności, pracuje masa ludzi z Polski nawet, ba nawet te większe firmy załatwiają lokale mieszkalne, a tu łepek który chyba ma nie pokoli w glowie tak jak i na niej coś tam coś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
50 minut temu, MarekUA napisał:

Posłuchajcie gościa... W dłuższej perspektywie będzie jeszcze gorzej w naszym kraju, ceny pną się do góry jak szalone koszty. Byki po ile? Pszenica.... opłacalność? zero rozwoju przy tych kosztach A my oszukujemy siebie że robimy interes...taaa  prędzej orlen i grupa azoty czy zachodnie korporacje bayer,basf.  jak myślicie długo trzeba uczyć się niemieckiego? Chyba trzeba przestać się oszukiwać i łudzić pole oddać w dzierżawę i żyć jak ludzie a nie zwierzęta. I nie użalam sie.. Jakie wasze zdanie ?

A może jak by te podatki które idą do Niemca zostawić w Polsce. To jestem ciekawa czy dalej by tak gadał Jak to my płacimy za to wszystko a oni tylko naszą kasę rozdają jak to dobrze itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7485
42 minuty temu, Tomek90 napisał:

Ogólnie to takie pierdolenie o szopenie.

Moje miasto 25tys ludności, pracuje masa ludzi z Polski nawet, ba nawet te większe firmy załatwiają lokale mieszkalne, a tu łepek który chyba ma nie pokoli w glowie tak jak i na niej coś tam coś tam?

Dokładnie jak powiedziane , pracuje masa ludzi z Polski nawet, ba nawet te większe firmy załatwiają lokale mieszkalne ?.

Pracują ludzie i ze wsi co posiadają nawet średnie gospodarstwa , to jedno a drugie będą upadać plantacje truskawek i malin i sady wszelkiego typu  typu co wymaga zbioru ręcznego bo godzina pracy to 17 zł , ale na plantacji w słońcu i tak nie chcą pracować .

Jak to wszystko się przełoży na gospodarkę w kilku latach czas pokaże pszenica 640 brutto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Nas ratuje wschód jeszcze.J

51 minut temu, PanPawel napisał:

@Tomek90 sprzedawałeś już coś czy czekasz na lepszą cenę? 

Wypycham pomału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

3 osoby w Niemczech  będą za 1200euro dobrze jeść, ubiorą się a nawet w krótkim czasie kupią jakieś auto🤔.

Nie byłem ale 40 euro na dzień na 3 osoby  przy wyższych kosztach życia ma starczyć? Chyba że co miesiąc wypad do polskiego marketu.

Druga rzecz co on pieprzy o patriotyzmie jak całe życie służył i pracował na dobrą emeryturę Niemca? 

Pszenica 640 netto paszowa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

Kurczę a właśnie odpiąłem przyczepkę od auta.  190 ojro to już coś. W powrocie by co przywiózł😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj