Polecane posty

Anetka1    255
1 godzinę temu, robercikj100 napisał:

Oby , oby . Dobrze mówisz ordynator . Mam nadzieję że się sprawdzi . 

Pomażyć możesz bo cóż ci pozostało tylko nadzieja  Pszenica  konsumcja cena 700 netto dzis 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
17 minut temu, Anetka1 napisał:

Pomażyć możesz bo cóż ci pozostało tylko nadzieja  Pszenica  konsumcja cena 700 netto dzis 

Niestety Anetko nie zrozumiałaś ironii w mojej wypowiedzi .ale wybaczam ci.

Ps.

Jak ktoś chce dostać dobrą cenę na pszenice to pisać do Aleksandra vel Anetka. Ostatnio uraczył/ła mnie taka wiadomością 😂😂😂😂😂.

Dnia 23.12.2019 o 18:19, AleksanderX napisał:

na PW ludzie dostali odemnie namiary na kupujacych w dobrych cenach a debile nie

 

Edytowano przez robercikj100
  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255
1 godzinę temu, robercikj100 napisał:

Oby , oby . Dobrze mówisz ordynator . Mam nadzieję że się sprawdzi . 

A gdzie tu ironia no chyba podswiadomie chciałeś kogoś urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

fajnie by było gdyby pszenica paszowa była po 740 netto , narazie 670 netto , na giełdzie już jest prawiec190 euro tona

  • Like 1

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Dodałbym kontrolowana ptasia grypa. Ot z znienacka bez wcześniejszych ognisk wśród dzikiego ptactwa w dwóch odległych rejonach Polski w okresie gdy ptactwo nie migruje.

Chyba że gile przyniosły ze wschodu  bo teraz migrują,  tylko że tam grypy nie ma.🤔

Ciekawe czy drony nie ulegają zarażeniu i nosicielem nie są? Toż jak ptaki latają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Dziwnym trafem informacja o firmie, co sprzedawała do tych wszystkich ferm paszę, nagle znikła z internetów. A w okolicy Krasnegostawu zachorowania są wtórne, bo truchłem po grypie karmili na fermach lisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, jahooo napisał:

Dziwnym trafem informacja o firmie, co sprzedawała do tych wszystkich ferm paszę, nagle znikła z internetów. A w okolicy Krasnegostawu zachorowania są wtórne, bo truchłem po grypie karmili na fermach lisów.

podobnie jest z ASF wszyscy paplaja że dziki wybić i nic poza tym nie robią  brudasy 

prosie w gnój albo za ogrodzenie i padlinożercy się wałęsają ,  wchodzą do chlewni nie tylko koty i psy

dzikie też i potem zdziwiony jeden z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053

Kupią od chłopów i zawiozą do Kapki do Jarosławia  i już jest 50 zł na tonie do przodu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

jak będzie taka susza jak jest teraz ani śniegu ani deszczu w centralnej Polsce to może i wiosną cena będzie wyższa oby bo mam jeszcze 50 t na sprzedanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574
8 minut temu, gosciu506 napisał:

jak będzie taka susza jak jest teraz ani śniegu ani deszczu w centralnej Polsce to może i wiosną cena będzie wyższa oby bo mam jeszcze 50 t na sprzedanie

Pszenicy jest jeszcze do groma a co mogą powiedzieć na wiosnę to że przezimowała bardzo dobrze plony będą rekordowe jak co roku , co do suszy to dopiero lipiec coś mogą powiedzieć .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
17 godzin temu, Michalmeer napisał:

fajnie by było gdyby pszenica paszowa była po 740 netto , narazie 670 netto , na giełdzie już jest prawiec190 euro tona

Fajnie by było jak by było tak, jak w 2012 że byle gówno po 900 zł szło na pniu o tym czasie.

3 godziny temu, Wicherek napisał:

Kupią od chłopów i zawiozą do Kapki do Jarosławia  i już jest 50 zł na tonie do przodu 

Zrób tak samo.

 

Wywiozłem 41 ton w tym tygodniu, 650 zł +VAT u lokalnego kurnikarza. Wyszło mi w tym roku 7,7 t z ha, można już tak żyć, choć oczywiście po te 800 stówek było lepiej.

 

 

 

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

Wszystko pięknie wygląda ale zawsze jest jakieś ale . Lubelskie i Zamojskie padają kurniki jeden za drugim już , żadem kurnik nie kupi zboża , jak to się przełoży na cenę w naszym rejonie czas pokaże już po niedzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
20 minut temu, galan99 napisał:

Wszystko pięknie wygląda ale zawsze jest jakieś ale . Lubelskie i Zamojskie padają kurniki jeden za drugim już , żadem kurnik nie kupi zboża , jak to się przełoży na cenę w naszym rejonie czas pokaże już po niedzieli .

dlaczego padają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3515

Narazie kika kurników ptasia grypa,zrobią dezynfekcje i od nowa produkcja,ale troche przerwy napewno będzie

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek11    1

Wczoraj przejezdzalem obok Zamojskich Zakładow Zborzowych i cena z tablicy 

Konsumpcja- 720zl

Zwykla- 680zl

Nie wiem czy to netto czy brutto

Natomiast okolice Lesniowic 680-690zl brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4053
2 godziny temu, galan99 napisał:

Wszystko pięknie wygląda ale zawsze jest jakieś ale . Lubelskie i Zamojskie padają kurniki jeden za drugim już , żadem kurnik nie kupi zboża , jak to się przełoży na cenę w naszym rejonie czas pokaże już po niedzieli .

Ty patrz teraz na Iran  a nie na kurniki 

Patrz jutro na giełdy , zobaczysz co się będzie działo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

I co wieszczysz po za wzrostem cen ropy?

Pociągnie za sobą ceny zbóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj