News
Damianzetor7011

Czy w Zetorze 7011 normalne jest to że gdy wcisne sprzęgło do końca podnośnik nadał podnosi

Polecane posty

Czy t o normalne że w Zetorze 7011 po wciśnięciu sprzęgła do końca podnośnik nadał podnosi? Bo w c 360 nie podnosi bo łapie 2 stopień, a w Zetorze jak to jest? Czy 2 stopień sprzęgła jest w pedale nożnym i dźwigni ręcznej czy też tylko w dźwigni

Grzesiek84    26

W dźwigni tzw. 5min lub załączona sprężarka i w tedy w nodze pod warunkiem sprawnego siłownika i elektryki do niego

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominikst
      Witam, jestem posiadaczem zetora 7245 z turem inter-tech. Mam pytanie, czy podczas pracy z turem mogę ustawić obroty wom na 1000? Tur wtedy szybciej działa, ale czy to jest zdrowe dla ciągnika?
    • Przez michal_xs
      Witam, mam problem z pompa zetora 5211 dokładnie z ta śrubka co na zdjęciu jest to chyba odpowietrzenie pompy. Leci mi z niej paliwo, uszczelniłem ja podkładkami nawet wymieniłem na nową śrubkę i dalej cieknie. Nigdzie nie jest pęknieta obudowa. Zetor ogólnie chodzi bardo dobrze, pompa pracuje nienagannie. Jakieś rady.? 

• Przez patryk1213
      Witam, mam problem z zetorem 6341, gdy dostanie troszkę obciążenia strasznie kopci na czarno, pompa po regeneracji, wtryski nowe, zawory wyregulowane, a silnik nie bierze oleju. 

• Przez damiandg
      Właśnie zakupiłem Zetora 5320 i mam zamiar zamontować do niego Tura.  Powiedzcie mi jaki byłby najlepszy tur żeby mi przód wytrzymał? Jest jeszcze możliwość zamontowania tura do Ursusa 914 ale on jest dużo mniej zwrotny więc zetor byłby najlepszym wyjściem. Głównie chodzi mi o to żeby założyć łyżkę i załadować jakieś zboże na przyczepę czy założyć widły i rozładować paletę nawozu.
    • Przez rabit500
      Cześć
      Mam do was pytanie czym jest sterowany wskaźnik ciśnienia powietrza w układzie bo u mnie po odpięciu przewodu od czujnika wskazówka automatycznie wskakuje na max a po dotknięciu do masy opada do 0 .  i teraz sam nie wiem czy uszkodzony jest wskaźnik czy one po prostu działają odwrotnie.
      Pacjent Zetor 5211.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj