karol6530

ładowacz stoll rozdzielacz

Polecane posty

karol6530    0

zamontowalem ladowacz  stoll fz 30 z rozdzielaczem ls na new hollandzie t5,95  rozdialacz ma sterowanie mechaniczne na linkach a problem polega że działa z opuznieniem

karol6530    0

podobno żle podlaczylem przewód ls bo gdy przytrzymam dzwignia hydrauliki zewnetrznej działa poprawnie tylko niemam pojecia gdzie sie podpiać

karol6530    0

czy ktos z was moze wtawić zdjecie rozdzielacza new holland t5 95 lub105 lub 115 gdzie ma podloczonego tura z ls stoll lub inny 

Wiadomość z agroFakt.pl

karol6530    0

problem nadal podobno zle podlaczony przewod ls podlaczony mam u gory na rozdzielaczu a powinien byc kolo pompy do jakiegos trojnika 

Grzegorzpsp    0

Witam kupiłem ładowacz stoll fz 30 profiline posiada on elektryczny joystick TRAC CONTROL a nie mam rozdzielacza. I moje pytanie jest następujące jaki ten rozdzielacz muszę kupić żeby działał ten joystick 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Endriu91
      Witam 
      Mam problem z turem 3 sekcyjnym, nie działa 2 sekcja, 1 i 3 działają poprawnie lecz gdy odłączę elektrozawór druga zaczyna działać
      Nie wiem czy to wina elektrozaworu czy tak czegoś? 
    • Przez Bartkowskii
      Witam , stoje przed wyborem tura do ciagnika renault. Mialem zamowiony agromasz mragowo ale nie maja konstrukcji do ciagnika i trzeba dlugo czekac .
      Dealer zaproponowal mi sonarol ,ale opinie sa rozne . Moglby ktos polecic jakis ladowacz ? metaltechnik odpada
    • Przez MarcinKdziak
      Jaki ładowacz polecacie do zetora 5011 euroramke czy zwykły trzysekcyjny. I z jakiej firmy wybrać najlepiej!!!
    • Przez DaNiElllDR2
      Witam. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat? Będę bardzo wdzięczny. Na tą chwilę udało mi się podpatrzeć spis treści w instrukcji gdzie była wzmianka o tym... będę wdzięczny za info
    • Przez friz
      Przymierzam sie do zakupu nowego tura do mojego ursusa 1224 tur ma byc Polski i w miare budzetowy tak zeby nie przewyzszyl ceny ciągnika 😅😅 poleci ktos jakiegos konkretnego, sprawdzonego producenta? Sam zastanawiam sie nad inter techem wyglada calkiem solidnie i cena wmiare ok. Ładowacz bedzie pracowal glownie przy oborniku, sianokiszonce i rozladunku big-bagow.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj