karol6530

ładowacz stoll rozdzielacz

Polecane posty

karol6530    0

zamontowalem ladowacz  stoll fz 30 z rozdzielaczem ls na new hollandzie t5,95  rozdialacz ma sterowanie mechaniczne na linkach a problem polega że działa z opuznieniem

karol6530    0

podobno żle podlaczylem przewód ls bo gdy przytrzymam dzwignia hydrauliki zewnetrznej działa poprawnie tylko niemam pojecia gdzie sie podpiać

karol6530    0

czy ktos z was moze wtawić zdjecie rozdzielacza new holland t5 95 lub105 lub 115 gdzie ma podloczonego tura z ls stoll lub inny 

Wiadomość z agroFakt.pl

karol6530    0

problem nadal podobno zle podlaczony przewod ls podlaczony mam u gory na rozdzielaczu a powinien byc kolo pompy do jakiegos trojnika 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tasiorek766
      witam. Panowie zakupiliśmy tura jak w temacie do ursusa 4512 zdjęty z ursusa 4512 więc z montażem nie było problemu. Problem pojawił się po podłączeniu przewodów tura do wyjść hydrauliki zewnętrznej bo tam był u poprzedniego właściciela zamontowany.  Przewód  z rozdzielacza "P" na zasilanie z ciągnika a "T" na powrót. Przy sekcji hydrauliki ciągnika pokrętło wkręcone jak do pracy siłowników dwustronnych. Okazuje się ze tur nie reaguje. Sterowanie joystik po kilku ruchach joystikiem tur podnosi się powoli na kilkanaście centymetrów i tyle nie działają pozostałe sekcje a żeby te kilkanaście centymetrów opuścić to wajchę od hydrauliki zewnętrznej w ciągniku muszę przestawić w drugą pozycję jak przy kiprowaniu inaczej nie opadnie. Dodam także że tur przed zakupem był założony na 4512 i wszystko sprawnie działało a tur kupiony od znajomego. Jedyna modyfikacja jaką zrobiliśmy to wymieniliśmy złącza hydrauliki tura z przykręcanych na te wciskane bo takie mam w ciągniku, czy możliwe że to jest problemem? Kupię dziś złącza hydrauliki przykręcane i spróbuje jeszcze raz. Jak nie to to co mogę jeszcze zrobić proszę o porady.Pozdrawiam
    • Przez marcin478
      Witam wszystkich  serdecznie 

czy ktoś może mi wyjaśnić na  jakiej zasadzie działa  przedni siłownik w  tym turze  ? czemu ma trzy wyprowadzenia oleju a nie standardowo dwa ??
      Problem jest taki że łyżka podnosi się dość płynnie ale strasznie szybko opada 
      Pytanie drugie czy te tury wychodziły bez  hydraulicznego poziomowania i trzeciej sekcji bo u mnie brak czy poprzedni właściciel to zdemontował ?

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam
      Poda mi ktoś namiary do tej firmy?
      Nr telefonu czy coś w tym stylu!
      Pozdrawiam
    • Przez friz
      Przymierzam sie do zakupu nowego tura do mojego ursusa 1224 tur ma byc Polski i w miare budzetowy tak zeby nie przewyzszyl ceny ciągnika 😅😅 poleci ktos jakiegos konkretnego, sprawdzonego producenta? Sam zastanawiam sie nad inter techem wyglada calkiem solidnie i cena wmiare ok. Ładowacz bedzie pracowal glownie przy oborniku, sianokiszonce i rozladunku big-bagow.
    • Przez KacperAgriculture1224
      Miesiąc temu zakupiłem tura metal fach t229 1.600 kg udźwigu, 4m wysokości podnoszenia do ursusa 1224, hydraulika została podpięta bezpośrednio pod pompę. 
      Problem wygląda tak że nawet jak nic nie jest na turze to lewa strona (dalej od rozdzielacza) jak się podnosi to wolniej niż prawy siłownik i na opuszaniu też, pod obciążenien widać to okropnie i boję się żeby nie pokrzywić go.. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj