1dwa3

Pług Overum 4

Polecane posty

rami    13

witam mój  sąsiad posiada tej marki pług ale 5 skibowy też na zabezpieczeniu hydraulicznym  i jak widziałem całkiem dobrze orze i ładnie kryje skibę  sprawdź tylko czy jest prosty i jakoś słupic i czy ciśnienie trzyma  widziałem w tej cenie też 4 skibowy obrotowy też overum  i posiada tą 5 już parę lat  wiesz potarguj się może jeszcze coś opuści  i sprawdź  dostępność części zamiennych  jak wszystko będzie spoko to możesz brać 

1dwa3    0

Dzięki za odpowiedz. 

Ten konkretny egzemplarz posiada spoiny. Nie mam pojęcia czym mogły być spowodowane pęknięcia w tym miejscu(zdj nr.1). Słupice maja luz na 1-2cm (zdj nr.2). Ostatni siłownik ma niewielki wyciek ciśnienie spadło poniżej 1 Bara . Właściciel nie zejdzie poniżej ceny 7k. Na pługu nie znalazłem żadnej tabliczki znamionowej pewnie po malowaniu ktoś jej nie zamontował.

sprzedam-plugi-4-overum-hydralliczne-kamianki-lackie-521442979.jpg.5463ce13455007ff700ffaffd4557e2e.jpg

sprzedam-plugi-4-overum-hydralliczne-kamianki-lackie-521442976.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

rami    13

wiesz to lepiej się rozejrzyj za innym jak jest spawany i na luzy  wiesz pod ogłoszeniem pługa są też inne  tej samej marki 

1dwa3    0
Napisano (edytowany)

Znalazłem jeszcze jedne pewnie trochę starszy ale nie ma luzów trzyma ciśnienie i jest cały oryginalny cena 6k. Obawiam się trochę bo dłuta sa montowane na zamkach nie wiem jak to się sprawdza i jak będzie z częściami.

Bez tytułu.png

Edytowano przez 1dwa3

rami    13

to zadzwoń  i się spytaj  jak jest dostęp do części zamiennych  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez Kacper223
      Witam, stoję przed zakupem agregatu uprawowego 5.6m Agro maszu. Posiada ktoś takowy czy polecacie? Jestem otwarty też na inne firmy. Z góry dziękuję 
    • Przez menos
      zna ktoś ceny agregatu unia kombi 3.7 i 3 obracalne potrzebuje to do zetora proximy 8441
    • Przez zbigniewmaszyn
      Euro-ramka TUR2 - TUR 3 - Adatper euro ramka
      Oferta dotyczy elementów palonych laserem (do samodzielnego złożenia) do modyfikacji ładowacza nie posiadającego euro ramki

W skład wchodzą detale palone laserem na euro ramkę + za dopłatą można dopalić inne elementy z ładowacza np .trójkąty (mocujące siłownik)
      Trzecie zdjęcie przedstawia adpter na euro ramkę
      Istnieje możliwość dokupienia elementów toczonych (tulejki,sworznie)

319 zł elementy z grubości 12 mm
      270 zł elementy z grubości 10 mm
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj