miszle

Kosiarka bijakowa

Polecane posty

miszle    0

Witam

Proszę o informację odnośnie kosiarki bijakowej. Potrzebuję kosiarki do C360 3P która będzie użytkowana na ugorze gdzie rosną chwasty. Na obszarze wcześniej rosły drzewa w znacznej ilości. Teraz są zeszlifowane pozostałości po pniach, ale pomimo to niektóre pnie  wystają na niewielką wysokość ponieważ szlifierka/mulczarka nie wszędzie doszła ze względu na nierówności terenu. Teren zarastają różnorakie chwasty, osty. W gruncie jest ogromna ilość pni. Docelowo chcę aby chwasty były systematycznie usuwane, koszone i myślałem właśnie nad taką kosiarką bijakową. Jeżeli ktoś ma inny pomysł to bardzo bym prosił o poradę. W grę wchodzi tylko wymieniony ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

jeśli wystają pnie to uyy IT kosiarka ci szybko spodnie najmij mulczer leśny i niech ci wszystko rozdrobnić na 10 cm w głąb i to co głębiej spruchnieje z czasem. jaka to wgl powierzchnia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszle    0

Tu mam właśnie problem bo mulczer leśny miał zeszlifować na równo z gruntem ale były to drzewa sadzone w rzędach i są nierówności terenu. Sprawa szlifowania w głąb jest też trochę problematyczna i bardzo kosztowna chodzi mi tylko o usuwanie chwastów o to aby skosić chwasty na jakiejś tam wysokości, co w takiej sprawie byłoby najlepsze. Obszar około 5 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minister50    3

Kup sobie rozdrabniacz sadowniczy,nie kupuj bijakowej.Noże tanie,spokojnie do 50mm średnicy potniesz.Chyba że kupisz Maschio lub gaspardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj