farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

slawek74    2445
41 minut temu, Sean napisał:

Tak może być, ale teraz o dziwo nikt nie kaszle z powodu zaziębień, choć pogoda ku temu sprzyja, nikt nie kaszle na grypę, choć sezon jeszcze w pełni, o kaszlu po papierosach nawet nie mówię, bo gdzie tam po fajkach kaszelek, teraz kaszel to nic innego tylko koronkawirusik.   :P

Bo teraz lepiej głośno piardnąć niż cicho za kasłać🤔😉

• Haha 2

robert55555    1018

Pierdnąć to można ale też pierdzący musi uważać żeby pierdnięcie nie było dodatkowo z kleksem.

• Haha 1

Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu. Odważni nie żyją wiecznie, ale nieśmiali nie żyją wcale.

Sean    2340
3 minuty temu, slawek74 napisał:

Bo teraz lepiej głośno piardnąć niż cicho za kasłać🤔😉

Taa, przynajmniej ktoś pomyśli że zdrowy.   :P

2 minuty temu, robert55555 napisał:

Pierdnąć to można ale też pierdzący musi uważać żeby pierdnięcie nie było dodatkowo z kleksem.

Zawsze może powiedzieć że to ze strachu przed wirusem.    :D

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    974
2 minuty temu, robert55555 napisał:

A jak  myślicie   czemu  papier  toaletowy   wykupili  .....   🤣

robert55555    1018

Pytanie czy ten papier stosują przed czy PO?

Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu. Odważni nie żyją wiecznie, ale nieśmiali nie żyją wcale.

Uziu92    4364

jade lać wode na pszenice, wiater mocnawy to będzie dalej struga lecieć :D

Rolnik200598    298

+7, wiatr słabszy, słonecznie. W nocy było -2. trzeba w któryś dzień iść na spacer popatrzeć czy jęczmień posiany 16 marca żyje czy trzeba siać na nowo.

marulekk    2151

@Rolnik1973 jak jęczmień? Idzie lustrację zrób

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

drobny    12

Ja 18 siałem to nawet korzonka nie chce puścić 

Rolnik1973    6822
5 minut temu, marulekk napisał:

@Rolnik1973 jak jęczmień? Idzie lustrację zrób

Po świętach, albo zostaną jare albo na nowo posieję

Narazie nie ma co zaglądać żeby nerwa nie psuć.

6465    363

A ja planuje siew zaczynać w sobotę i kończyć po niedzieli bo wolne będzie w robocie. 

Rolnik200598    298

Wiatr osłabł, +13 stopni, drugą dawkę na pszenicę się udało rozsiać. Jutro ma być +16 to trzeba do pszczół zaglądnąć co tam u nich słychać.

robert55555    1018
Napisano (edytowany)

32% RSM w jakiej cenie teraz chodzi?

Edytowano przez robert55555

miwigos    382

To juz nie mieliście mrozów u mnie było -5 ,od niedzieli nowa porcja zimy do -6

Strongman    213

Jóź oziminy padają od suszy na słabych gębach od braku wody.

miwigos    382

Niemozliwe ,na 5-10-15 cm masz sucho ,weż szpadel i sprawdz i nie pisz głupot,zimno szkodzi a nie brak wody

• Like 1

Rolnik200598    298

A ile u Ciebie Rysiek nadają po niedzieli mrozu najwięcej? Ja może jutro pójdę na spacer popatrzeć jak tam jęczmień. 

Teraz +8, niebo czyste, lekki wiatr.

ZELKOW    737

-5°C w tej chwili, jednak ta wiosna zabiegi fungicydowe opóźni z prognoz wynika kolejny tydzień z przymrozkami, w tych temperaturach to nawet z herbicydami nie warto startować

Rolnik1973    6822
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Rolnik200598 napisał:

A ile u Ciebie Rysiek nadają po niedzieli mrozu najwięcej? Ja może jutro pójdę na spacer popatrzeć jak tam jęczmień. 

Teraz +8, niebo czyste, lekki wiatr.

Wtotek środa -5°

Teraz +2°, ☀wiatra nie widać.

Czy to koła na letnie założyć,  czy po świętach, i tak nigdzie się nie jeździ.

Edytowano przez Rolnik1973

kizak    265

Wy o wschodach mówicie,a u nas nikt nie siał.Pokrzywa nawet łba nie wystawia,a ta prędko startuje. Na moje oko nadejdą jeszcze tęgie mrozy,bo jakoś nie wierzę że we dwóch z suszą w zeszłym roku na kurzym wybiegu ją pokonałem😐

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piters182
      Witam,  czy ktoś z was miał podobny problem, czy ten problem dało się rozwiązać, czy to na sposób jakiegoś leczenia u lekarzy, czy inny sposób. Mi się przez ostatnie lata nasilił ten problem, wejdę do pewnego momentu, a dalej boje się przełamać i dopadają mnie różne paniczne lęki, czy ogromny stress, pewnie to jakieś nerwicowe sprawy czy coś podobnego. 
    • Przez Bialy8011
      Błagam wszystkich forumowiczów o pomoc. Mały Franio z Rychnowa walczy o życie. Proszę pomóżcie mu by mógł dostać lek i żyć. Przez tą epidemie koronawirusa wszystko jakby stanęło w miejscu a mały już ma problem z sięganiem po zabawki😢 jeśli możecie wpłacajcie jakiekolwiek pieniążki, dobro wraca. Z góry dziękuję. 
      siepomaga.pl/franio na tej stronie jest cała historia Frania 
    • Przez janosik15
      witam, mam dylemat stoję przed zakupem a najpierw PROW, i co proponowali byście mi wybrać do ciągnika mtz 952.5. metal fach, hornet 267 czy falcon N276   do obornika, i do zwożenia ziarna zbóż w żniwa a także do zbioru kukurydzy na kiszonkę.czy ktoś ma?? jakie opinie, bo np o falcon nic nie ma jaka jest ta konstrukcja, czy nie zgniją te nity.
    • Przez szalwia
      Mój mąż planuje założyć własne gospodarstwo. Nie rozumiem dlaczego, zwłaszcza w tak trudnej sytuacji gospodarczej... No ale to jest jego marzenie i od dawna chciał je dopiąć na ostatni guzik. A właśnie, skoro o guzikach mowa :D chciałabym pokazać mu że go wspieram i kupić jakąś odzież roboczą, gospodarczą. Polecicie coś? Ja się na tym nie znam...
    • Przez kanoniak
      No bo na naszej szerokości geograficznej, przy takiej a nie innej pogodzie, parasole się wyjmuje, jak zaczyna padać. Ale klimat się zmienia, a zdaje się z hiszpańskiego "para sol" oznacza "przeciw słońcu" - czyli do ochrony przed upałem. A są jeszcze i takie paniusie, które traktują parasolki jako modne dodatki - ale widok takich parasolek, jak można na https://zest.com.pl/parasolki-damskie/ zobaczyć to chyba tylko w "światowych" miastach.
      Do czego jeszcze można wykorzystać parasolki... może zamiast stracha na wróble?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj