farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

marulekk    2127

Qrła na Trzebieszów to nie podrodze mnie

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

slawek74    2408

0.5 to w szkle a nie w mięsie samce 100% jeszcze ślady mam na rękach po identyfikacji😁

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

GRZES1545    1993

Przyjedz po koty i do Rycha pojedziem Zetorek. 

LRA  kropi deszcz 2mm spadlo od rana.+6⁰ 

9 minut temu, slawek74 napisał:

🐈=🥂🍼

=💉 na koronawirusa

pedro2    1345

6mm za noc. Marzec 20mm. 

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

stempos1980    876
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

wiosna idzie a ty piece montujesz, coś pan???

a tak poza tym to po mojemu za duży wiater masz nastawiony, na mniejszym szybciej zasyfi piec i komin, ale dużo mniej odpadu będzie, i mniejsze zużycie opału

Tu sobie sam sterownik moduluje bo chodzi w Pid czyli w automacie.ogulnie trochę to musi potrwać żeby się ustabilizował bo jednak mury muszą się trochę nagrzać

a tak poza tym to po mojemu za duży wiater masz nastawiony, na mniejszym szybciej zasyfi piec i komin, ale dużo mniej odpadu będzie, i mniejsze zużycie opału

Tu sobie sam sterownik moduluje bo chodzi w Pid czyli w automacie.ogulnie trochę to musi potrwać żeby się ustabilizował bo jednak mury muszą się trochę nagrzać

pedro2    1345

O kurde chyba pierwsza ulewa w tym roku kilka minut 3mm

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

slawek74    2408

Teraz to podobno lepiej głośno piardnąć niż cicho za kasłać😀😉

• Haha 2

jacus    469

po wiosnie zrobila sie jesien -leje i wieje, znowu pare dni wolnego-tylko agregat pospawac i czekac na rozwoj wypadkow...

co to taka epidemia- u nas w kazdej wsi stoja krzyze choleryczne- w XIX w tyle ludzi umieralo ze nie grzebano ich na zwyklym cmentarzu tylko w masowych grobach na odludziach. po przejsciu epidemii sprowadzano ludzi z podkarpacia-teraz historia moze sie powtorzyc,tyle ze imigranci przyjada z troche dalszych stron,juz setki tysiecy chetnych czeka na granicach...

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Agrest    5781

Żeby tak u mnie chciało padać.

1,5mm za całą  i wszystko.

dsbh    127

A u mnie pada i wieje. Pogoda typowo jesienna. Chyba sobie deszczomierz kupię.

Rolnik1973    6809

Zamykaja wszystkie szkoły na 14 dni od poniedziałku, ale już jutro kto może niech zostanie w domu.

• Like 1

marulekk    2127

Je nowy nabytek 😁

@Pafnucy z tego pośpiechu zapomniałem piciu dla ciebie, przepraszam. Daj adres to ci wyślę 🍾

IMG_20200311_105340.jpg

• Like 2
  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Rolnik200598    294

Za noc nakapało 1mm, zobaczyć trzeba ile od 8 rano do teraz spadło bo pada cały czas. +6 stopni, wiatr dość silny z zachodu.

Pafnucy    761
16 minut temu, marulekk napisał:

Je nowy nabytek 😁

@Pafnucy z tego pośpiechu zapomniałem piciu dla ciebie, przepraszam. Daj adres to ci wyślę 🍾

IMG_20200311_105340.jpg

Ale ładny . Jak nówka . Aż gul mi skoczył . :D

• Like 2
  • Haha 1

Bananek    3751
marulekk napisał:

Je nowy nabytek 😁 

to na górze to oświetlenie? A ścieżki ma? 😀😀😀

3 godziny temu, stempos1980 napisał:

Filtry mają chronić pompki więc dobrze są zamontowane 

2l za noc tylko

No a Twoim zdaniem to jaka rolę spełnia, tak zamontowany filtr..? 

Żadnej, bo co wyłapie to i tak puści spowrotem.. 

sumek666    3789

Szkoły zamykają od poniedziałku w całym kraju.

FB_IMG_1583845181871.jpg

• Haha 1

Roman176    3179
38 minut temu, marulekk napisał:

Je nowy nabytek 😁

IMG_20200311_105340.jpg

ma tą jakoś nazwę produkcji PL ? 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

sumek666    3789

Każdy rodzic, który dodaje aniołków do słowa dzieci KŁAMIE!

• Haha 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szalwia
      Mój mąż planuje założyć własne gospodarstwo. Nie rozumiem dlaczego, zwłaszcza w tak trudnej sytuacji gospodarczej... No ale to jest jego marzenie i od dawna chciał je dopiąć na ostatni guzik. A właśnie, skoro o guzikach mowa :D chciałabym pokazać mu że go wspieram i kupić jakąś odzież roboczą, gospodarczą. Polecicie coś? Ja się na tym nie znam...
    • Przez kanoniak
      No bo na naszej szerokości geograficznej, przy takiej a nie innej pogodzie, parasole się wyjmuje, jak zaczyna padać. Ale klimat się zmienia, a zdaje się z hiszpańskiego "para sol" oznacza "przeciw słońcu" - czyli do ochrony przed upałem. A są jeszcze i takie paniusie, które traktują parasolki jako modne dodatki - ale widok takich parasolek, jak można na https://zest.com.pl/parasolki-damskie/ zobaczyć to chyba tylko w "światowych" miastach.
      Do czego jeszcze można wykorzystać parasolki... może zamiast stracha na wróble?
    • Przez Maliciousasa
      Jakie rozwiązania polecalibyście gospodarstwu agroturystycznemu, żeby całość była swojska klimatem, ale nowoczesna w funkcjonowaniu?
      Wprawdzie teraz branża turystyczna stoi... ale za parę miesięcy coś się ruszy. I pewnie więcej osób będzie wybierać tańsze wczasy w kraju, zamiast wojaży za granicą - to czemu by nie spróbować z własną agroturystyką? W sumie to są specjalne systemy do zarządzania takimi obiektami, np. https://www.dotykacka.pl/ - ale czy tego rodzaju urządzenia z ekranem dotykowym nie będą sie za mocno odcinać na tle pozostałych elementów wystroju obiektu?!?
    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

• Przez Sean
      W tym temacie możemy porozmawiać na tematy związane z wiarą i praktykami religijnymi, bo rozmawia się o tym gdzie popadnie i wszystko się jakoś rozmywa.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj