farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dsbh    1274
2 minuty temu, Sean napisał:

No byłem, aśmy pochlali .   :P  xD 

Cicho bo się wyda :ph34r:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Bartek933 napisał:

To wystarczy zrobić imprezę bezalkoholową i wtedy szybko wyjdzie kto Cię szanuję i zjawi się dla Ciebie by z Tobą świętować i się bawić. Bo rozumiem że alkohol dziś jest tak nie osiągalny że aby się czeka na wesele by się wreszcie napić lub ktoś nie ma odwagi się bawić na trzeźwo.. tyle w temacie z mojej strony

 

Tu nie chodzi żeby się nachlać zaraz, wódka też jest dla ludzi, tyle żeby nie zrobić z siebie bydlaka, a Ty myślisz że na weselu w Kanie galilejskiej, Pan Jezus wodę zamienił w jakiegoś SIKACZA? i jakoś nie strofował ludzi że sobie wypili, a że ja winka nie lubię bo mnie pali zgaga, to mocniejsze trunki preferuję.  :D  Dla zdrowotności oczywiście.  :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Pewnie wesela bez wódki i bez mięsa albo chrzciny to nie wiem jak tu można się wspólnie cieszyć i bawić.... No jak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
7 minut temu, dsbh napisał:

@gregor1284  idź na prymicję to zobaczysz.

 

Byłem na prymicji u kolegi z klasy 4 domy mieszkał odemnie.  W pierwszy dzień wódki nie było,  ale wina było do oporu na drugi dzień łeb mnie bolał gorzej jak po weselu.  W poprawiny była już wódka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Brat ksiądz się nie ożeni więc świętują tak samo jego "pierwszą mszę". 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14114

Na prymicję się nie nadaje bo zaraz kłótnia by była, nie moje towarzystwo poprostu. Do kościoła to tylo na pogrzeby chodzę, teraz się ksiądz zmieni to może będę chodził częściej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
hubertb napisał:

2 minuty temu, slawek74 napisał:

z bezalkoholwych chrzcin

Po co ktoś takie farmazony urządza oO. Swoją drogą współczuje odbębnienia obowiązku. 

Chrzest no to jeszcze,, można przeżyć ale w ja byłem na weselu, przed ślubem nie byłem do końca świadom że alkoholu nie będzie. Szczerze byłem w lekkim szoku😧😳 Na zaproszeniu pisało ale myślałem że jaja sobie robią.

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Impreza różni się tylko brakiem oczepin, co w sumie nie jest jej wadą. Wóda i świnia na stole tak samo jak w przypadku wesela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
7 minut temu, hubertb napisał:

Pewnie wesela bez wódki i bez mięsa albo chrzciny to nie wiem jak tu można się wspólnie cieszyć i bawić.... No jak ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i mnie ubiegłeś miałem to wstawić 

byłem na wyborach i drugi długopis wyborczy wpadł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856
bratrolnika napisał:

Co to te prymicja jest???

prymicja to pierwsza msza świeżo poświęconego księdza. to takie wesele księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

W sumie to bardziej o tą imprezę chodzi bo "pierwsza" msza jest w parafii z której pochodzi ksiądz więc panie impreza jest tak swojska bo zaproszone zwykle jest pół wsi ;] Wszyscy się znają itp. Rozumiesz do czego dążę chyba ;) w takich sytuacjach jedynie kordon policjantów powstrzyma od wjechania z wódą na stół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Pełne wiadro 15L kurek żem nadziabał i jednego koźlaka 😋 3 godziny. Jeszcze nie widziałem takiego urodzaju na kurki, baby w domu mnie przezemściły, jeszcze czyszczą 😋 a ludu w lesie na gęsto. Teraz trzeba jechać na lumpy, przegonić pająki z wydechu z E60 😎

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Prymicja to wielka radość i święto u kolegi bawiliśmy się trzy dni.  A teraz ks. Piotr jest misjonarzem w Kazachstanie,  jak czasami przyjeżdża do rodziców to się z nim widuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
6465 napisał:

Czy z alkoholem czy bez mnie nie obchodzi ale jak on o  19 tnastej już w domu to słabio świętowali. 

po siedemnastej bo obowiązki 🐄🐄🐄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

No rozumiem Sławek między innymi dla tego mleko powinno kosztować 2,50zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u was też tak dziwnie żółtawo-pomarańczowy zachód słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186

ogólnie to o 17 wszyscy się zbierali 😉


szczypka napisał:

u was też tak dziwnie żółtawo-pomarańczowy zachód słońca?

też trochę czerwonawo żółto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj