farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

PAN88    1761
3 minuty temu, Agrest napisał:

To jaki towar zachowywał przydatność do spożycia po tygodniu???

Kasza?

Ziemniaki

Zaczyna z powrotem błyskać się i mocno wiać 

Czyżby znowu w nocy popadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Na Łowiczu się błyska i grzmoty słychać. @lukasz20 u ciebie chyba ten armagedon.  W robocie będziecie mieli zapierdziel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216
34 minuty temu, Bananek napisał:

zabrakło bo Pedro wpuścił wszystko w dziurę w ziemi. patrz jaki pazerny.

To mój tajny zbiornik retencyjny. Będę handlował jak przyjdzie prawdziwa susza 😉 

Zrobiliśmy sami studzienkę ala osadnik i co raz się wybiera piach bo tak to zaraz przepust był zamulony i bagno miałem na wjeździe

Chyba nici z jutrzejszego koszenia traw, wszystko leży. dobija 19mm


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Były u nas w gminie dwie burze spokojne bez wielkich przygód i zestawiły 37l na metr. A jak w Łowiczu to nie wiem. 


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Widzieli tego ćpuna z Warszawy, który uderzył kobietę na ulicy? Ten mąż to chyba jakaś ciota, sam ominął polazł, a reakcja po uju. Toż oglądając film pięść się zaciska, ja bym to ścierwo na przydrożny słupkek nadział za taką akcję. A ciotowate inteligenty miastowe były za sprowadzeniem imigrantów.. patrzyli by z boku jak im kobietę krzywdzą. Ehhh 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Wczoraj 5l a dzisiaj tylko pokropiło. Jak się uda to w poniedziałek resztę jęczmienia. Trzeba stół paszowy szykować na czarne złoto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
13 minut temu, pedro2 napisał:

Widzieli tego ćpuna z Warszawy, który uderzył kobietę na ulicy? Ten mąż to chyba jakaś ciota, sam ominął polazł, a reakcja po uju. Toż oglądając film pięść się zaciska, ja bym to ścierwo na przydrożny słupkek nadział za taką akcję. A ciotowate inteligenty miastowe były za sprowadzeniem imigrantów.. patrzyli by z boku jak im kobietę krzywdzą. Ehhh 

Nie oglądałem ale jak nie wiadomo poco chodzi to o hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek30    11
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Gdzie ten grad dokładniej?

Maków Mazowiecki byłem na polu sporo owsa wybite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Uu @Bananek będzie pływał dzisiaj 😉 u mnie na szczęście koniec na dziś. 20mm. Lipiec 34mm


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
8 godzin temu, szymon09875 napisał:

2 godziny po południu daly kolejne 9 litrow. Lipiec jak narazie 35l

10km dalej w ciągu dwóch dni 41-Twoim sąsiadom siano pływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16860
pedro2 napisał:

Uu @Bananek będzie pływał dzisiaj 😉 u mnie na szczęście koniec na dziś. 20mm. Lipiec 34mm

czemu miałbym pływać? 13 litrów zostawiła wczorajsza burza. lipiec 47 litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Michalski miał kiedyś super towar ale ludzie szybko wykupili😉 @tomek30 to masz do mnie nie daleko😉

tam jeszcze ciekawe kąski się trafiają :D

Bananek 2 pokos zebrany?  pierwszy chyba w jednym czasie robiliśmy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Michalski już zakończył biznes w zimę/wiosnę. Teraz leży tam hałda piachu. Mówił że ludzie w złomie nawieźli mu 300 ton piachu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówił że kończy definitywnie bo coraz bardziej zaczęły mu dokuczać różne kontrole ;) Wszystko możliwe że zacznie od początku lub córka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj