farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Bananek    16856

A u mnie przed chwilą znienacka spadło litr deszczu. i to jaki gęsty. padał może z minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9911

A jeszcze by nie było tak źle, ale w 60ce skrzynia sie rozsypala i nie było czym na owijarke wrzucić balotow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856
szymon09875 napisał:

A jeszcze by nie było tak źle, ale w 60ce skrzynia sie rozsypala i nie było czym na owijarke wrzucić balotow. 

zimą się nie popsuje 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
Dnia 6.07.2020 o 17:38, Bananek napisał:

Który tam pisał, że glejt na Podlasiu nie ma 2 metry? 

IMG_20200706_173146.jpg

 

bez zbędnych komentarzy...

 

Zobacz do czego doprowadziłeś... Teraz każdy będzie chciał mieć fotkę w (Twojej) kukurydzy :P

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

O nie doczekanie wasze. moja qq to nie scenografia do waszych selfiaczków.


jak tam po spotkaniu z miłościwie panującym? 😉 ps. deszcz był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Dzwonił, prosił żebym wpadła chociaż na chwilę. Zawsze to bym swoją obecnością jego wiarygodność zwiększyła. No ale nijak dziś rady nie dałam. Obiecałam, że jak na następną kadencję będzie startował, to postaram się coś tam mu pomóc. 

Nawet dwa razy. Raz mocniejszy, drugi raz słabszy. Ale krótko. Wiatr wieje, więc chwila i śladu nie było. Tak na oko to zupełnie nie mam pojęcia ile go spadło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

Następnym razem musisz bardziej otwierać oko i będziesz wiedziała ile spadło. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

+20 w ciągu dnia i na zmianę słońce z chmurami, dzień w sumie udany, po południu posprzątane trochę na strychu i opryskane ziemniaki na zarazę i stonkę. Opryskiwacz trzeba wypłukać w któryś dzień bo nie wiadomo czy będzie jeszcze użyty w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216
2 godziny temu, Bananek napisał:

A u mnie przed chwilą znienacka spadło litr deszczu. i to jaki gęsty. padał może z minutę.

U mnie ten sam popryskał pół litra. 

Jutro i piątek jakiś większy deszcz widzi, może w sobotę by położył drugi pokos


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

w tamtym roku drugi pokój polozylem 17 lipca dopiero. Ale było suszej. W tym chyba też do połowy miesiąca poczekam. jakoś te opady mnie nie napawają optymizmem. wszystko fajnie, rośnie, ale czy przyczepę dam rady wyrwać z łąk?


hehe, pokój. pokos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ochłodziło się  i jeśli długoterminowe prognozy pogody się sprawdzą to ciężkie żniwa nas czekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież w prognozach codziennie leje (przynajmniej u mnie), a ostatni solidny deszcz padał w zeszły poniedziałek. Od tamtej pory 2l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Kutno pochmurno śniadanko zjeść i czekać czy się wypogodzi i w prasę czy będzie wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj