farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bananek    16853
marulekk napisał:

Trzask... Trzask.. Trzaskowski 🤣

Rolnik1973 napisał:

No trzask zbudził, 

lepiej on niż Biedroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Chmura z Niemiec szła więc wiadomo dla kogo wsparcie miała. Jak dudu o szybę znaczy chmura ma poparcie pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Trzeba wstawać słońce wyszło z za chmur, iść zobaczyć ile spadło, otworzyć bramę,  zjeść no i nie mam planu na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Powiat Żniński, Gmina Gąsawa - czerwiec 2020 r. - 145,0 mm

Lipiec rozpoczęliśmy od 25,0 mm


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
8 godzin temu, hubertb napisał:

Widziałem niechęć ale to sam zainteresowany musi odpowiedzieć czy był napastowany. Nie chcę wnikać, wyraziłem swoje zdanie do naszego kolegi czuję jakiś sentyment i lubiłem czytać jego wypowiedzi. 

@Partyzant85 To forum dla niego było trochę chyba jak nałóg, mi też jak brakuje fajek to fiksuje. Njie zrozumcie źle nie bronię nie osądzam bo go nie zanm ja po porostu lubiłem go czytać. Choć w wielu kwestiach się nie zgadzaliśmy. Cenię wielu którzy mają zdanie odrębne niż ja. Uwielbiam czytać rozwlekłości @many12 czy @dysydent

hubertb  - doceniam - pozdrowienia dla Rzeszowa które uwielbiam może sentyment z wojska  a Lublina nie cierpię z młodzieńczych negatywnych wsPOmnień . Też byłem wyciszony na miesiąc i POsiadam kilkanaście ostrzeżeń ale żadnego problema z tego nie  robię - życie - w którym musimy zajmować konkretne POstawy bo inaczej nie ma sensu. Każdy ma pewien bagaż doświadczeń, wzruszeń moralnych za sobą a reszta to otoczenie z którego czerpiemy  to co  najlepsze.  Nie wiem o co chodziło z Zetorkiem ale pierwsze moje wrażenie to zdziwienie, że nicka zmienił nie wiadomo z jakiego POwodu. Ostatnio angażował się w grupie RMG i  konkretnie był zainteresowany tym tematem z pewnym dystansem - być może nawet to wdrożył bo trochę drążył temat.  Do Forum jak do życia trzeba mieć dystans - zero sentymentu - "życie jest brutalne a pić się chce". Anaway jak to mówią.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No i Lipiec przywitał sześcioma litrami na m² .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9907
7 minut temu, many12 napisał:

hubertb  - doceniam - pozdrowienia dla Rzeszowa które uwielbiam może sentyment z wojska  a Lublina nie cierpię z młodzieńczych negatywnych wsPOmnień . Też byłem wyciszony na miesiąc i POsiadam kilkanaście ostrzeżeń ale żadnego problema z tego nie  robię - życie - w którym musimy zajmować konkretne POstawy bo inaczej nie ma sensu. Każdy ma pewien bagaż doświadczeń, wzruszeń moralnych za sobą a reszta to otoczenie z którego czerpiemy  to co  najlepsze.  Nie wiem o co chodziło z Zetorkiem ale pierwsze moje wrażenie to zdziwienie, że nicka zmienił nie wiadomo z jakiego POwodu. Ostatnio angażował się w grupie RMG i  konkretnie był zainteresowany tym tematem z pewnym dystansem - być może nawet to wdrożył bo trochę drążył temat.  Do Forum jak do życia trzeba mieć dystans - zero sentymentu - "życie jest brutalne a pić się chce". Anaway jak to mówią.

W języku polskim jakieś nowe zasady? Dlaczego literę p oraz o piszesz wielkie? Choć widzę, że tylko wtedy, gdy występują obok siebie.🤔

Edytowano przez szymon09875
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804

A to moja pewna przywara - tak bardzo uwielbiam platfusów  z PO - wręcz siedzą mi w klawiaturze.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520
44 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Conkordia pracuje, wieczorem wniosek wysłany

Teraz sms że szkoda zarejestrowana do realizacji.

Ciekawe ile czau upłynie nim ktoś przyjedzie.

ok dwóch tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209
8 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Trzeba wstawać słońce wyszło z za chmur, iść zobaczyć ile spadło, otworzyć bramę,  zjeść no i nie mam planu na dziś.

Jak to u nas mówią weź kij i gówno bij 😳

@Bananek mnie wystarczy, a jak Tobie mało to dopisz jedno zero 😉 

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Pierwsze 7mm w lipcu. Jak urodzaj na deszcz to mała chmurka i pada

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
9 godzin temu, Partyzant85 napisał:

W sensie, że już młócisz kombajnem czy na jakąś paszę na zielono?

Na zielono

Ten z 5 grudnia myślę że z 10dni jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324
40 minut temu, Rolnik1973 napisał:

I co na trzaska będziesz głosował

Bo nie wiem czy dawać lajka czy na czarną listę wpisać🤔

To nie ja trzaski zza oknem słyszę  😁

Edytowano przez marulekk
  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Rolnik1973 napisał:

Conkordia pracuje, wieczorem wniosek wysłany

Teraz sms że szkoda zarejestrowana do realizacji.

Ciekawe ile czau upłynie nim ktoś przyjedzie.

u mnie 2tyg już czekam, dziś ponad 15mm już i coś jeszcze kropi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184
Bananek napisał:

marulekk napisał:

Trzask... Trzask.. Trzaskowski 🤣

Rolnik1973 napisał:

No trzask zbudził, 

lepiej on niż Biedroń

każdy jeden może nas wyru..... 😁 chmury się kłębią 19*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Lipiec jest z reguły miesiącem z największymi sumami opadów. Ciekawe jak to będzie... 

Był gość z wioski obok 4km i 29mm dolało skoro świt 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12370
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Przyszła burza zostawiła 10 l nawalnego deszczu i znowu wszystko pod wodą taki dostałem raport od żony bo ja na Broniszach jestem

Ty jak tak ciągle na tych broniszach to daj adres może trzeba coś żonie pomóc? 😉

  • Haha 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj