farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

PRIMO    8046
2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

A posądzałeś mnie że nie staję w obronie.

Mi to dało do myślenia że coś z nim nie tak jak usilnie chciał zdobyć adres, był tak zdesperowany że zadzwonił jako klijent po zboże a że stwierdził że daleko no i hvj.

Potem poprzez geoportal pooglądał budynki, nawet wiedział gdzie dla kur zagroda.🙆🏻‍♂️

Dziś ładny dzień nez deszczu.

A pisałem kiedyś pod jego facjatą w masce że źle patrzy mu ze ślepiów to nikt nie uwierzył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi się zapalala lampka jak bez pardonu jechał mi po rodzinie itp... Żadnego umiaru co wskazuje na problem z głową albo uzależnienie alkoholowe co na jedno wychodzi ... 😜

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To se zmień czujnik i lampka więcej się nie zapali. 🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Przestańcie go obgadywać jak go na prawdę nie znacie i ja go nie znam i dlatego się nie wypowiadam.

Z rok temu nawet na moderatora go chcieliście.Jak miał 10tyś lajków.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, soltys48 napisał:

@ogarek już siebie nie wybielaj.....

I powtórzę po raz wtóry 

NAJŁATWIEJ JEST KOPAĆ LEŻĄCEGO 

Nie wybielam.. Ale ilość insynuacji i wyzwisk była spora... To mały i biedny czlowieczek i temu tak brykal... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ooooogarek gdybyś nie prowokował to tych wyzwisk i kłutni by nie było. 🤨

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 minuty temu, ogarek napisał:

Nie wybielam.. Ale ilość insynuacji i wyzwisk była spora... To mały i biedny czlowieczek i temu tak brykal... 😋

Proszę cię.........

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie muszę wyzywać żeby dać w kość i to jest moja przewaga.... 😋Nigdy też nie napisałem nieprawdy na forum na swój temat i o swoim gospodarstwie... I nigdy nie udawałem kogoś kim nie jestem jakie tam konto bym nie miał .... 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Ja też nie raz z nim spine miałem, ale miał fajne poczucie humoru i mógłby wrócić. 

Ale sołtys Rysiek i reszta, którzy go opluwacie teraz to żeśta po uju klasę pokazali. Jeszcze niedawno gotowi sobie z dziubkow spijać, koledzy, a tu już smarują. Dla mnie mógł mieć i 20 kont, kiedyś też miałem dwa. 

 

  • Like 1
  • Confused 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Tu się z Tobą zgodzę 🤣

Przed chwilą, pedro2 napisał:

Ja też nie raz z nim spine miałem, ale miał fajne poczucie humoru i mógłby wrócić. 

Ale sołtys Rysiek i reszta, którzy go opluwacie teraz to żeśta po uju klasę pokazali. Jeszcze niedawno gotowi sobie z dziubkow spijać, koledzy, a tu już smarują. Dla mnie mógł mieć i 20 kont, kiedyś też miałem dwa. 

 

Czy ja kogoś opluwam? 

Staram się zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dałbym mu szansę, lubi tu być, nikt nie jest święty ze mną nie raz się ściął, ale urazy nie mam żadnej, a nawet Go polubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech użyje mozgu a nie pajacuje.. Druga sprawa co to jest ban 7 dni czy te... 30.... Czy 3 miech... Trza odbębnić i tyle.... A i pół roku się czekało... 😋 Przerwa dobrze robi.. 😜

 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak to mówią z glupcem nie warto dyskutować bo zniży Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem🤭🤭

4 minuty temu, ogarek napisał:

Ni muszę wyzywać żeby dać w kość i to jest moja przewaga.... 😋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
5 minut temu, ogarek napisał:

Niech użyje muzgu a nie pajacuje.. Druga sprawa co to jest ban 7 dni czy te... 30.... Czy 3 miech... Trza odbębnić i tyle.... A i pół roku się czekało... 😋 Przerwa dobże robi.. 😜

 

A te błędy to rozumiem po to, aby go jeszcze bardziej zdenerwować ;) 

A ja lubię te jego wredne poczucie humoru. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No żem poczynił.... Ale spoko się poprawiam... 😋

Byki to on walil jak nikt na forum i to też właśnie było pozowanie na poloniste.... 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15386
14 minut temu, pedro2 napisał:

Ja też nie raz z nim spine miałem, ale miał fajne poczucie humoru i mógłby wrócić. 

Ale sołtys Rysiek i reszta, którzy go opluwacie teraz to żeśta po uju klasę pokazali. Jeszcze niedawno gotowi sobie z dziubkow spijać, koledzy, a tu już smarują. Dla mnie mógł mieć i 20 kont, kiedyś też miałem dwa. 

 

Mi konta nie przeszkadzaja tylko nie lubię takiego zachowania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Jak przeczyta dwie ostatnie strony to już raczej da sobie spokój... Bartek będzie miał spokój z multi 😋 

Dzisiaj  utrzymuję gorzką atmosferę we wsi, 10ha pryśnięte T2 cabrio Duo. Cholerstwo takie śmierdzące, że z daleka w ustach gorzko, żaden tak nie śmierdzi.  Ale robota zrobiona, ok 10dni spokoju. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
7 minut temu, ogarek napisał:

No żem poczynił.... Ale spoko się poprawiam... 😋

Byki to on walil jak nikt na forum i to też właśnie było pozowanie na poloniste.... 

Nie zauważyłam. Widocznie on szybciej edytował i poprawiał niż ja czytałam. Albo ze mnie taka "polonistka", że Morza od może nie odróżniam :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Rysiek to czemu żeś mu tego nie powiedział tylko teraz jak już masz bezpieczny tyłek to jedziesz z tematem?

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Kallina86 napisał:

Nie zauważyłam. Widocznie on szybciej edytował i poprawiał niż ja czytałam. Albo ze mnie taka "polonistka", że Morza od może nie odróżniam :P 

Oj wiele razy był przyłapany i to przez wiele osób... Osobiście kilkanaście razy w odwecie.. 😋

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, pedro2 napisał:

Jak przeczyta dwie ostatnie strony to już raczej da sobie spokój... Bartek będzie miał spokój z multi 😋 

 

Ale co on praktycznie zrobił takiego żeby go kreślić, jako kolegę, nie wiem znajomego z forum? bo nie bardzo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900
2 godziny temu, Strongman napisał:

Ja mam z 15 lat,wywaliłem talerze bo się zapychało i tak się ryje, @danielhaker tez ma te coś, za ładnie to nie robi w porównaniu do kosa.

Ja mam Mandama.

 

Rysiek przeciw zetorkowi? :o Co on tam nawywijał poza multi że stracił rangę przyjaciela?

Za czerwiec 180l/m2. Mimo to, łąki suche. Trzeci pokos będzie gonił :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj