farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

stempos1980    7905
40 minut temu, fireseba napisał:

Takie male na radarach a pompa przez 5min konkretna. 

I dużo spadło?

20st wieje i delikatne chmury na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16812
fireseba napisał:

Takie male na radarach a pompa przez 5min konkretna. 

aż się nie chce wierzyć, że piszesz to właśnie Ty. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25487

Spory pęcherz.😁

U mnie przed północą coś padało , wiele nie spadło ale niesamowicie gruby sądząc po odgłosie bębnienia w blachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
5 minut temu, Agrest napisał:

Spory pęcherz.😁

U mnie przed północą coś padało , wiele nie spadło ale niesamowicie gruby sądząc po odgłosie bębnienia w blachę.

Coś dla ciebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16812

jak niesamowicie gruby to też niedobrze coś 😉 spotkamy się u urologa wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
35 minut temu, stempos1980 napisał:

Coś dla ciebie

 

A miałem se kuge kupić pod koniec roku, ale jak to takie łatwe to będę miał ją jeszcze dziś

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5388
6 godzin temu, mraukot napisał:

A co, kukiel cię swędzi z powodu ziomka ? Ja za curwę dostałem kiedyś bana na tydzień, bo niecenzuralnie się wyrażam, a tutaj gostek od lat napierdziela z kilku kont i moderatorzy przymykają oko, bo jest z ich stron ????

Dzień Dobry. Nikt nie przemyka oka. Multikonto Zetorka właśnie zostało zablokowane, ciekawe ile ich jeszcze zostało. Swoją drogą dla mnie ten człowiek osiągnął dno. Jak pinokio kłamał ze nic nie wie o innych kontach i chciał sprawę wyjaśniać z Jackiem..

A więc jasności sytuacji:

Dlaczego pinokio dostał urlop? bo uzbierał 4pkt

Za co był ostatni pkt? za wrzucanie niewyraźnych zdjęć jakiejś lotni kilka razy pomimo usunięcia przez moderatora, i obrażanie go

A co z pkt i moderacją którą dostał jak był na urlopie? i znów pinokio tworzy swoją prawdę. Pkt nie było, moderacja i owszem aby uniknąć ''ostrego'' powrotu

To można wrzucać niewyraźne zdjęcia lub  niezwiązane z rolnictwem jak np. żelki haribo do poczekalni dla beki? Nie nie można, a za ponowne wrzucanie można złapać punkt

Co teraz z zetorkim/pafnucym/rexem? nie wiem. Dla mnie jeżeli ktoś jest złapany na multi to oba konta powinny iść do kasacji

Co jeśli ktoś tak narozrabia i założy nowe konto aby uniknąć moderacji i bana? Dosięgną go widły sprawiedliwości.

 

Wybaczcie Panowie że w jakże miłym temacie o pogodzie te brudy były prane. Przypominam o ciszy wyborczej i życzę miłego dnia.

                                                                  Wasz ulubiony moderator Bartek933 🤣

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16812

to teraz jak się już wyzyles zdejmij moderację pafnucemu i idź się madrzyc gdzie indziej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Jest tu ktoś z okolic Jasła? Tam wczoraj podobno potężne gradobicie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Znajomy dzwonił że mu woda do komór mrożniczych się wlewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25487
47 minut temu, stempos1980 napisał:

Coś dla ciebie

 

Oby nie było potrzebne.

Miałem już rozładowaną baterię że nie chciał z centralnego otworzyć, ale wyjąłem grot  z kluczyka i po problemie. Na szczęście jeszcze nie zatrzasnąłem kluczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jasło leży miedzy trzema rzekami. Wczoraj Rzeszów ominęła potężna chmura pewnie poszło na Jasło. 

Najszybciej otwiera się VAG. Najtrudniej ukraść Renault. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379
5 minut temu, hubertb napisał:

Jasło leży miedzy trzema rzekami.

Kużwa najgorsze że on tak jakby na sporej górce mieszka.😂 Iiiiii nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
7 minut temu, Agrest napisał:

Oby nie było potrzebne.

Miałem już rozładowaną baterię że nie chciał z centralnego otworzyć, ale wyjąłem grot  z kluczyka i po problemie. Na szczęście jeszcze nie zatrzasnąłem kluczyków

No to będziesz wiedział w jaki sposób ktoś kiedyś ci Kugę podprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25487

Dawno u niej nie byłem.

Na stanowisku po agreście jest piękna, a na innym plonu nie będzie bo obsady nie ma. Dziś podjadę zobaczyć zdrowotność ale spodziewam się że pewnie w ciul fuzariozy po opadach. Ten rok nastawiam się raczej na 0 lub pod kreską. Może porzeczka czarna wypracuję jakąś nadwyżkę jak reszta nie zgnije. 

2 minuty temu, PRIMO napisał:

No to będziesz wiedział w jaki sposób ktoś kiedyś ci Kugę podprowadzi.

Oby nie. 

Raz tipo mi zajumali i więcej nie chciałbym dostać takiej niespodzianki. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Na Podkarpaciu tylko nie liczni mieszkają w "dolinie" lub mają kawałek prostego terenu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurła ja żem myślał iż Śp. @pafnucy jest gościem na poziomie a ten zachowuje się jak dziecko a nawet gorzej. Nie rozumiem za co go bronicie ale sprawiedliwości stało się zadość.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj