farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

mds212    2131
10 minut temu, soltys48 napisał:

@mds212podalem im na tacy kto to zrobił

A miales jakies dowody? czy tylko twoje przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Jeśli można uznać za dowód to że ktoś próbuje sprzedać u co najmniej 3 osób moją własność to miałem

Edytowano przez soltys48
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
13 minut temu, szymon09875 napisał:

U mnie tylko brak tabliczek na drzwiach i do srutownika sie doczepila

Trza było jej powiedzieć że ty wiesz gdzie jest śrutownik a obcy nie mają do Ciebie wstępu   

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Ciezko tez udowodnic ze to nie jego wałek a twoj. SLowo przeciwko słowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!! Taka pogoda. Pada. Padał deszcz. GRAD ! Kto zgadnie co ja uprawiam ??? Uchowało się jeszcze. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. A dziś był poważny wypadek nad Wisłostradą w Warszawie. Autobus przełamał się na pół i wisiał. Kierowca żyje i ma tylko złamaną nogę. Podobno kierowca zasłabł i miał gorączkę 39 stopni. Czyli czyżby COVID -19 ??? Mówi moja koleżanka Natalii.

IMG_20200619_160727.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
3 minuty temu, debrzyna napisał:

Trza było jej powiedzieć że ty wiesz gdzie jest śrutownik a obcy nie mają do Ciebie wstępu   

No tak tez bylo, ale atmosfera ogolnie pokojowa, widziala ze to co ostatnio bylo nie tak jak powinno jest poprawione to i sIe nie czepiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Ciasto było🤔

5 minut temu, mds212 napisał:

Ciezko tez udowodnic ze to nie jego wałek a twoj. SLowo przeciwko słowu

Tak oczywiście,ćpunek kupił sobie wałek żeby pół roku później sprzedać go za ułamek ceny 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
7 minut temu, annadziedzicowa napisał:

Cześć !!! Taka pogoda. Pada. Padał deszcz. GRAD ! Kto zgadnie co ja uprawiam ??? Uchowało się jeszcze. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. A dziś był poważny wypadek nad Wisłostradą w Warszawie. Autobus przełamał się na pół i wisiał. Kierowca żyje i ma tylko złamaną nogę. Podobno kierowca zasłabł i miał gorączkę 39 stopni. Czyli czyżby COVID -19 ??? Mówi moja koleżanka Natalii.

IMG_20200619_160727.jpg

Przeciez to zwykły ziemniak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
20 minut temu, soltys48 napisał:

Ciasto było🤔

Tak oczywiście,ćpunek kupił sobie wałek żeby pół roku później sprzedać go za ułamek ceny 🤣

Szlifierki tam komuś nie zginęły ostatnio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
21 godzin temu, pabloooo napisał:

I u mnie w końcu na pustyni w lubuskim popadało wczoraj, spadło 6l/ m2, czyli czerwiec do 22l/m2 dobił, czyli jak na razie podobnie jak w maju który zakończył wynikiem 26 l/m2 

U mnie południe lubuskiego. Na razie 13.5 mm w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
6 godzin temu, szymon09875 napisał:

Szlifierki tam komuś nie zginęły ostatnio? 

Zgineli ale to już trochę czasu

Moje walki zginęły wtedy jak u Grześka wędki z kempingu

6 godzin temu, debrzyna napisał:

Ile kosztuje dostęp do tej tajemnej wiedzy Może sie skusze 

Miałem za free

 

 

Pogodnie,już 18°C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, szymon09875 napisał:

U mnie tylko brak tabliczek na drzwiach i do srutownika sie doczepila, ale ze zboza nie mam juz i kupuje gotowe, to temat odpuściła. 

A ewidencję  deratyzacji sprawdzali i faktury za trutkę  albo preparaty na muchy czy są i faktury za nie  albo ewidencję dezynfekcji wideł od gnoju  albo czy są maty dezynfekcyjne  i preparaty dezynfekcyjne i oczywiście faktury lub paragon za nie 

 

Od rana słonecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Wczoraj zjechałem  Śląsk i południe Małopolski,  a najwięcej wody na polach widać było na obwodnicy Radomia.  Stempos tam na nie wesoło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj