farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Rolnik1973    15357

Tylko że to nie jest zwykły bizon

To jest bizon rekord niebieski 

Przestało padać, trzeba iść zobaczyć czy do 10 l dojszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254
Napisano (edytowany)

11mm łódzkie , pow.brzezinski

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, krilan06 napisał:

No nie wiem czy zakup bizona na ok 80ha to dobry pomysł 

 Te pieniądze które za niego dali to już jest zły pomysł, nie jest Bizon żaden wart takiej kasy, bo to jest praktycznie zwykły Bizon z małymi poprawkami, które na wydajność nie mają większego wpływu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, krilan06 napisał:

No nie wiem czy zakup bizona na ok 80ha to dobry pomysł 

Szwagier na usługach tyle kładzie suprem

3 minuty temu, Sean napisał:

 Te pieniądze które za niego dali to już jest zły pomysł, nie jest Bizon żaden wart takiej kasy, bo to jest praktycznie zwykły Bizon z małymi poprawkami, które na wydajność nie mają większego wpływu. 

A ile dali ?bo nie oglądałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem ile, ale ten rocznik i komentarze pod filmem za ile był wystawiony, to min 140tys. wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418
13 minut temu, Sean napisał:

 Te pieniądze które za niego dali to już jest zły pomysł, nie jest Bizon żaden wart takiej kasy, bo to jest praktycznie zwykły Bizon z małymi poprawkami, które na wydajność nie mają większego wpływu. 

No właśnie w życiu bym tyle kasy nie dał za bizona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12343
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Ile!?!?!?!!

Pamiętasz koło mnie w osieku  był taki reks wystawiony kiedyś co wstawiłeś linka.  I poszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

to ashasi to ma jakies naukowe dowody ze dziala ?? nie te firmowe, tylko polowe doswiadczenia niezaleznych instytutow rolniczych , na poletkach doswiadczalnych z proba kontrolna ???         

bo wiekszosc tego typu wynalazkow ma dzialanie magiczne a ich realna skutecznosc ogranicza sie do kieszeni rolnika..........

kra- drzemnalem sie wieczorem i po przebudzeniu niespodzianka z dachu kapie, spadlo 11 mm ale gdyby nie niedziela to moglbym spokojnie do pola jechac orac....

snieg wczoraj na babiej gorze widzialem, jeszcze sporo na polnocnej stronie sie trzyma a w nocy jeszcze dopadalo.

kukurydza - po ostatnich przymrozkach -co ktoras spalona, ciekawe od czego to zalezy , jedna zielona a 12 cm dalej biala ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy działa czy nie, polecają to spróbuję. Dla mnie jak pisałem koszt 80zł/ha czy nawet 100zł/ha to żaden koszt bo z tego nie żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Chmura się oberwała chyba 🙄 leżę sobie oglądam rolników, a tu ino szum za oknem.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

przez noc do teraz 13 l pow lubelski południe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
7 minut temu, 6465 napisał:

Pamiętasz koło mnie w osieku  był taki reks wystawiony kiedyś co wstawiłeś linka.  I poszedł. 

A nie dalej wystawiają za 155tys.zl??? Bo nawet dziś widzialem

3 minuty temu, Sean napisał:

No masz tu nawet o rok starszy od tego co oni kupili, toż to Dominator byłby jak ta lala.

https://www.olx.pl/oferta/bizon-rekord-CID757-IDDMNyh.html#88f8778da4

 

Koło Łowicza 155tys.zl wołają za reksia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Jokery jeszcze się podniecają jak to im teraz hejtry będą zazdrościć,  xD chyba głupoty w wydawaniu kasy.  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie Ty chłopczyku byłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12343
Napisano (edytowany)
7 minut temu, bratrolnika napisał:

A nie dalej wystawiają za 155tys.zl??? Bo nawet dziś widzialem

Koło Łowicza 155tys.zl wołają za reksia 

Faktycznie długo go nie było myślałem że poszedł.  A to sprzedać nie tak prosto.  Ale gwarantuję że sprzęt zadbany marek dbał o niego. 

Kupił sobie nh tc 5.90

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196

10l spadło,przejaśniło się i wieje.

Asahi działa naprawdę,Piorin go poleca,Dużo ludzi chodzi do piorin jak się nie zna jaka choroba,lub jaki szkodnik to niosą robaki liście,tam mają mikroskopy wiedzę,ala laboratorium.I zawsze coś pomogą.

Wiadomo ze są rozmaite  wynalazki dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Będę jutro we wsi w magazynie, mają tam skromny asortyment ŚOR to może i asahi będą mieć, jak nie to przez internet zamówię. Dużo mi tego nie potrzeba, 250ml to max bo ziemniaki i jeden kawałek jęczmienia chcę opryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502

WMA z nocy 12litrow teraz w ciągu 5minut ulewa a teraz słonko i dość cieplo. Coś czuję że kukurydza ostro ruszy przy takiej pogodzie. Wczoraj jare opryskane krzemem, aminokwasami mocznikiem i siarczanem. Tylko trawa ścięta nie zebraną ale nowa rośnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3196

Faktycznie na radarze teraz mają przechodzić małe chmurki z deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

9mm nakapało i przejasnienia, trochę wieje ale dość  ciepło, 800l deszczowki nazbieralo się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj