farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

mj23    43
11 minut temu, danielursus3p napisał:

Nie całe 2mm.

Skąd dokładnie jesteś 

11 minut temu, danielursus3p napisał:

Nie całe 2mm.

Skąd dokładnie jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
3 godziny temu, Bananek napisał:

 w niedzielę wielkanocną (jutro taką mamy) nie można zmniejszać rangi innymi świętami.

Jak to jutro niedziela wielkanocna????

3 godziny temu, slawek74 napisał:

No i przyszła sąsiadka by drzewo ściągnąć bo przyszli jej wycinać zanim linę napiąłem chłopak wierzbę przeciął i poszła na bok i jedną reją potłukła krąg w studni i tak wygląda praca świateczna

I mi coś dziś nie idzie robota....

Ale potwierdzam słowa @soltys48, że @6465 deszcz rozwozi po kraju, rano była ładna pogoda, Tomek przyjechał to padało, teraz znów ładnie, szaman, jego mać

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To on też Tomek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, Bananek napisał:

ja tak. którejś niedzieli usiadłem i zrobiłem. pierwszy raz w życiu samodzielnie. "jestem z siebie dzielny." 😀😀😀

Gratulacje. Jak zauważyłeś nic trudnego. Masz doświadczenie więc czas na tym zarabiać/pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
32 minuty temu, danielursus3p napisał:

Wola Miastk..

To wydawało mi się ,że tam fest chmury poszly . Koniec deszczu u mnie, 8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2130
Napisano (edytowany)
51 minut temu, 6465 napisał:

Święto to święto trochę czasu na odpoczynek,  a ty jak chcesz to ryj jak dzik w każde święto i Niedzielę nikt ci nie broni. 

Pracuje kiedy chce i odpoczywam kiedy chce. Jak mam co robic to to w niedziele pracuje, a jak nie ma to i w srodku tygodnia odpoczywam. To sie nazywa wolnośc

Edytowano przez mds212
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16802
robert55555 napisał:

czas na tym zarabiać

ja nie z tych. sąsiadom zawsze jakieś wnioski typu susza, paliwo wypełniam, nawet 5zł nie wezmę. ja z sąsiadami za dobrze żyję. A dalszym znajomym niech kto inny wypełnia. boję się odpowiedzialności jakbym coś skiepscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2130

Dokladnie, bylo w wiadomsociach ze gosciowi wniosek o doplaty odr wypelnial i pomyli cos z liczba doplat do buraka cukrowego i koles nie dostal doplat do 15 ha burakow a to prawie 20 tys. I czyja to teraz wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16802

gdyby nie odpowiedzialność to dawno miałbym elektrowarsztat. A tak strach bierze górę.


bratrolnika napisał:

Jak to jutro niedziela wielkanocna????

Tak to Darku. czwarta w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Mało że sucho i zimno😡😡😡😡

Resized_20200502_115642.jpeg

W Środzie ten sam grad padał, a u mnie na wsi 2 km dalej słońce świeciło.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
galan99 napisał:

Zamojskie dziś koło 19 popada jak się nie zmieni to 5 maja spadnie 30 litry tak jak by było sumować ostatnie opady 100 l się nazbiera wraz z 5 maja .

no to na czarnoziemy nie wjedziesz

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, slawek74 napisał:

No i przyszła sąsiadka by drzewo ściągnąć bo przyszli jej wycinać zanim linę napiąłem chłopak wierzbę przeciął i poszła na bok i jedną reją potłukła krąg w studni i tak wygląda praca świateczna

To nie wina święta , tylko siroty co ciągnęła . 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16802
sumek666 napisał:

2 godziny temu, soltys48 napisał:

Mało że sucho i zimno😡😡😡😡

W Środzie ten sam grad padał, a u mnie na wsi 2 km dalej słońce świeciło.

śmiem twierdzić, że to nie ten sam grad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1820
4 godziny temu, Sean napisał:

Czyli co, wiara ma się zmieniać z duchem czasu? albo jesteś wierzący , albo nie.

Wiara cały czas się zmienia pod naciskiem czasu jak i też samych ludzi,zresztą w samej Polsce inaczej to wygląda po wschodniej stronie Wisly a inaczej po zachodniej,u nas nikogo nie bulwersuje praca w niedziele , to jest indywidualna sprawa każdego i raczej nie nam to oceniać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16802

@Pafnucy, dołączyłem i ja dziś do tych co pedałują. trzeba przyznać, że po tak długiej przerwie tyłek trochę boli. Ale satysfakcja jest. 😉 🚲🚴🚵🚵

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, Bananek napisał:

dołączyłem i ja dziś do tych co pedałują

A miałem szanownego kolegę za konserwatystę w tych sprawach. 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Bananek napisał:

@Pafnucy, dołączyłem i ja dziś do tych co pedałują. trzeba przyznać, że po tak długiej przerwie tyłek trochę boli. Ale satysfakcja jest. 😉 🚲🚴🚵🚵

Siodełko było wziąć . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16802

Hubert. przepraszam, że Cię tak strasznie rozczarowałem. ja to taki człowiek orkiestra. rano do kościoła, po południu padały. 😀


Pafnucy napisał:

Siodełko było wziąć . 

kurła, siodełko. właśnie. dzięki 👍

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, Bananek napisał:

ja nie z tych. sąsiadom zawsze jakieś wnioski typu susza, paliwo wypełniam, nawet 5zł nie wezmę. ja z sąsiadami za dobrze żyję. A dalszym znajomym niech kto inny wypełnia. boję się odpowiedzialności jakbym coś skiepscil.

Błędów nie popełnia ten co nic nie robi. 

 

29 minut temu, Bananek napisał:

ja nie z tych. sąsiadom zawsze jakieś wnioski typu susza, paliwo wypełniam, nawet 5zł nie wezmę. ja z sąsiadami za dobrze żyję. A dalszym znajomym niech kto inny wypełnia. boję się odpowiedzialności jakbym coś skiepscil.

Tutaj się postępowanie kolegi chwali🤗🤗🤗😀

 

29 minut temu, mds212 napisał:

Dokladnie, bylo w wiadomsociach ze gosciowi wniosek o doplaty odr wypelnial i pomyli cos z liczba doplat do buraka cukrowego i koles nie dostal doplat do 15 ha burakow a to prawie 20 tys. I czyja to teraz wina :D

Mojemu koledze i jego tacie,tak zrobił wnioski w ODR że 80 szt była poszło w plecy i za 25 ha dostał kasę do kwoty 1250euro( w 2018, był jeszcze w SMG). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7193

Ominęło znowu najlepsze, ale 5mm z ulewy dało 😊 na 16 miał przyjechać qq siać, ale nie pójdzie. Dobrze niech pada


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj