farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

6465    12380
26 minut temu, bratrolnika napisał:

Jak nalewki mojej żony

A właśnie, bo kiedyś mówiłeś mi że sąsiad rozrzutnik tnie, ma oske od niego jeszcze???

Pochwalił się że sprzedał za 600.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210
1 minutę temu, Bananek napisał:

A ja dalej bez deszczu.

pier**lisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
4 minuty temu, Strongman napisał:

To się przekonasz  niebawem.Tak wychodzi z wróżb z grudnia o pogodzie a po 15 maja susza.

Czyli jak nie popada do połowy maja to kaplica ? 

Ja tam jestem pewny że u mnie zacznie padać gdzieś tak w lipcu. 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

u mnie cały czas pada raz mocniej raz słabiej, pięknie ten front idzie przez siedlce i okolice z południa na północ.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210

Przeważnie obecne fronty idą od Monachium po Wrocław i w kierunku Białegostoku po Augustów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
5 minut temu, Uziu92 napisał:

u mnie cały czas pada raz mocniej raz słabiej, pięknie ten front idzie przez siedlce i okolice z południa na północ.

No to ładnie przytrzymałeś zboża przy życiu aż do tego deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16857
Strongman napisał:

1 minutę temu, Bananek napisał:

A ja dalej bez deszczu.

pier**lisz.

co do deszczu to niestety nie. ale jakby brać dosłownie twoją wypowiedź to od czasu do czasu tak.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

kra-dalo czadu ,cale 3 mm w pare godzin, w sumie to wieczorem mozna by w pole wjechac i kola by sie nie pobrodzily.

wieczorem sie rozpogodzilo, powietrze przeczyscilo i zobaczylem snieg- na babiej gorze jeszcze lezy, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, damianzbr napisał:

@danielursus3p

Teraz nie byłem bo to kolega na łonce przed chałupą na przedmieściach naszego miasta ma deszczomierz wbity. W bloku nie szło go ustawić postawiłem u kolegi przy willi w ogrodzie :P

 

Może i napadało 12 ale człowieka wk***ia że 20 km w bok spadło drugie tyle...

Jakby tak se kapało jak teraz to rano do 25 mm dobije :) nie ma się co przejmować, zawsze może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256

ja był dziś w siedlcach to ojaniemoge bida z nędzą według mojej okolicy chociaż widać trafiały sie mocne pola to i było @Uziu92

pada od minimum 2 godzin, fajna sprawa :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Spokojnie pada, 3mm na razie. Ale jest nadzieja bo od południa wszystko ciągnie na północ. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210

Wielkopolska zawsze była pustynią i w tym roku jest,w zeszłym południe miało sporo opadów,a w tym południe ma i północ kraju gorzej centralna polska i centralny.wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974
11 minut temu, Zawisza napisał:

ja był dziś w siedlcach to ojaniemoge bida z nędzą według mojej okolicy chociaż widać trafiały sie mocne pola to i było @Uziu92

pada od minimum 2 godzin, fajna sprawa :D 

a czego się spodziewać jak nie padało 50 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawisza    256
1 minutę temu, Uziu92 napisał:

a czego się spodziewać jak nie padało 50 dni ?

U mnie również ostatni opad 13 marca bodajże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

te co podlewałem to mocne, te co nie to już na straty raczej bo nawet po tych deszczach to wątpię że odbije, jedynie może słomy tochę narośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Niestety panowie jeszcze daleka droga przed nami, ten deszczyk tylko nam troszkę ulży, uprawom za wiele nie pomoże. Kilka dni bez deszczu i abarot to samo. Jedynie pocieszenie, że na maj nie nadają zbytnio temp powyżej 25° 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

U mnie przedwczoraj 2,75l, dzisiaj 5,5l - tak więc masz rację - chwila wytchnienia dla roślin. Oby dopadało jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

następne deszcze jutro i w niedziele także jeszcze może dopada trzeba być dobrej myśli, choć i tak już w jęczmieniu ozimym pozamiatane u mnie już się kłosi wody brakowało kiedy była mu potrzebna niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

U mnie w ozimym tak samo, chyba najbardziej wrażliwy na niedobór wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, pedro2 napisał:

Spokojnie pada, 3mm na razie. Ale jest nadzieja bo od południa wszystko ciągnie na północ. 

Ta nadzieja znika z radarów. No i 0.00mm

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 godzinę temu, krilan06 napisał:

U mnie przedwczoraj 2,75l, dzisiaj 5,5l - tak więc masz rację - chwila wytchnienia dla roślin. Oby dopadało jeszcze

górny Śląsk 3 litry wszystkiego ..  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj