farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Agrest    25501

Dwie ostatnie po -7.

Jutro jadę obejrzeć jęczmień.

Dziś oglądałem owies U sąsiada i co któraś siewka leżała plackiem. Żle to jęczmieniowi wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie 3 na plusie ale pewnie do rana będzie poniżej 0. aktualnie sucho i jeszcze raz sucho jest. a zapowiadają suchy i ciepły kwiecień także ciekawe co będzie czy powtórzy się 2018r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2412

I jeszcze ten głupi przepis o ubezpieczeniu od wiosennych przymrozków które obowiązuje od 15 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189

Ja u siebie na polu jeszcze nie byłem,ale się nie martwię bo ciepłe stanowiska,zasłonięte lasem,a dzisiaj siałem trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2412
22 minuty temu, stempos1980 napisał:

Bo to jest od przymrozków a nie od mrozu

Ale ten przepis jest głupi, mam ubezpieczony jęczmień jary od dnia siewu, 14 dni karencji, ubezp. obowiązuje od 2. kwietnia ale ewent. straty liczone dopiero od 15. kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25501

I u mnie -3.

Na niedzielę kolejny mróz.

Słońce tak daje że na suchą glebę patrzeć nie można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16826
stempos1980 napisał:

A to nosisz stringi?

no. jak pinokio ze Shrek'a 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199
11 godzin temu, krilan06 napisał:

Sadzeniaki?

Jadalne, sadzeniak irga już poszedł z dwa tygodnie temu.

11 godzin temu, Strongman napisał:

Pilnuj w nocy bo ukradną.Ja w grudniu jak sprzedawałem to samochód w nocy podjechał i cofnął ale akurat suka się ciekała i wszystkie psy ze wsi byli i ostro ujadały rywalizowali miedzy sobą i to odstraszyło złodziejów.

Serio już nawet kartofle kradną? 🙄

Zimno i wietrznie, bez mrozu... aż dziw


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189

Nie ukradli więc nie wiem czy kradną ale podejrzewam ze oto chodziło bo po śladach można było wywnioskować ze to był bus, a z jednej strony mam okienka do wpuszczania taśmociągu do rozładunku i podejrzewam ze chcieli przez okno worki wynosić,jak coś się dobrze sprzedaje i jest kupców to kąsek dla złodziei.

U mnie pochmurno i wije-ie zimny wiatr.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7550

Było -4 obecnie piękne słonce ale jeszcze z przymrozkami do poniedziałku .

Rzepaki się położyli i pszenice na przewiewie zrudzieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12163

8*

Strongman napisał:

Nie ukradli więc nie wiem czy kradną ale podejrzewam ze oto chodziło bo po śladach można było wywnioskować ze to był bus, a z jednej strony mam okienka do wpuszczania taśmociągu do rozładunku i podejrzewam ze chcieli przez okno worki wynosić,jak coś się dobrze sprzedaje i jest kupców to kąsek dla złodziei.

U mnie pochmurno i wije-ie zimny wiatr.

A do mnie kiedy dojedziesz😀 a jaką odmianę masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj