farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

6465    12380

@bratrolnika pamiętasz tego zetora z różyc co tu link wkleiłeś?  Chłopak co go sprzedawał też ma tu konto.  Widziałem go tu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710
4 godziny temu, bratrolnika napisał:

@6465 zoba, z twoich okolic

Dokładniej gm Domaniewice 😉


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
22 minuty temu, 6465 napisał:

@bratrolnika pamiętasz tego zetora z różyc co tu link wkleiłeś?  Chłopak co go sprzedawał też ma tu konto.  Widziałem go tu.

O patrz!!!

Pamiętasz Nick???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Właśnie nie  ale wstawił tu zdjęcie takiego małego famtraka z kabiną od c330

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widziałem i dzisiaj Star linki . Coś jeden śladu nie trzyma . @Rolnik1973 widziałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
6 minut temu, bratrolnika napisał:

O patrz!!!

Pamiętasz Nick???

 

George619

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

abym 10 ha nawodnil najlepszego pola i plonu z tego było 80 ton i już to mi wystarczy , a leje ile dam radę , dobre i po te 5 mm na metr co te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370
4 minuty temu, Pafnucy napisał:

Widziałem i dzisiaj Star linki . Coś jeden śladu nie trzyma . @Rolnik1973 widziałeś ?

Widziałem ostatni nad chałupą przelatuje,

No dziś wyszłem na dwór to fajnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282
7 minut temu, Uziu92 napisał:

abym 10 ha nawodnil najlepszego pola i plonu z tego było 80 ton i już to mi wystarczy , a leje ile dam radę , dobre i po te 5 mm na metr co te kilka dni.

ICM coś przewiduje u mnie na piątek ale co z tego opadu będzie pewnie tyle co zawsze. Ale nadzieja zawsze jest 😜 To i u Ciebie pewnie coś pokazuje 

Edytowano przez PawelS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16857
Rolnik1973 napisał:

No dziś wyszłem na dwór to fajnie widać.

A wczoraj w kotłowni próbowałeś oglądać? i jeszcze zdziwiony, że nie widać. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210

Więcej i gdzieś ok 2 będą lecieć,gołębi nie lubię,ale w niebo lubię patrzeć,mam tez okno dachowe nad łóżkiem,ale faktycznie jak agrest napisał to zaśmieci całą orbitę, jakiś miliarder podobno,te satelity są niby od internetu tak piszą.

Po gwiazdach można poznać gdzie północ,taki jeden element surwiwalu.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5327

dziś tak zimno, że w styczniu cieplej było 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Rozrzutnik reanimowałem po ostatnim wożeniu, tak mnie wypizgało, że kalesony żem przeprosił 😆 ziemniaki wystawione po 1,5zl, handlarz dzwoni, że po 1,2 daje i zabiera wszystko 🤦 pogoniłem grzecznie... za 5 min znowu dzwoni po 1,3zl i zaraz będę, pogonilem. Za 5 min znowu, że da po 1,4 i ani centa bo i tak dołoży do interesu, miarka się przebrała 😋 dostał soczystą zjebke az ojciec przyleciał zza stodoły bo myślał, że się z kimś tłukę 😂 no co za cymbały, po kiego wała dzwonić zawracać gitare... i jeszcze cię zwyzywa, żeś głupi i nie sprzedasz bo kryzys i nie idzie. Usunę ogłoszenie bo dzwonią na potęgę, a nie chce żeby kto co przywlókł. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
6 minut temu, pedro2 napisał:

Rozrzutnik reanimowałem po ostatnim wożeniu, tak mnie wypizgało, że kalesony żem przeprosił 😆 ziemniaki wystawione po 1,5zl, handlarz dzwoni, że po 1,2 daje i zabiera wszystko 🤦 pogoniłem grzecznie... za 5 min znowu dzwoni po 1,3zl i zaraz będę, pogonilem. Za 5 min znowu, że da po 1,4 i ani centa bo i tak dołoży do interesu, miarka się przebrała 😋 dostał soczystą zjebke az ojciec przyleciał zza stodoły bo myślał, że się z kimś tłukę 😂 no co za cymbały, po kiego wała dzwonić zawracać gitare... i jeszcze cię zwyzywa, żeś głupi i nie sprzedasz bo kryzys i nie idzie. Usunę ogłoszenie bo dzwonią na potęgę, a nie chce żeby kto co przywlókł. 

Sadzeniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210
22 minuty temu, pedro2 napisał:

Rozrzutnik reanimowałem po ostatnim wożeniu, tak mnie wypizgało, że kalesony żem przeprosił 😆 ziemniaki wystawione po 1,5zl, handlarz dzwoni, że po 1,2 daje i zabiera wszystko 🤦 pogoniłem grzecznie... za 5 min znowu dzwoni po 1,3zl i zaraz będę, pogonilem. Za 5 min znowu, że da po 1,4 i ani centa bo i tak dołoży do interesu, miarka się przebrała 😋 dostał soczystą zjebke az ojciec przyleciał zza stodoły bo myślał, że się z kimś tłukę 😂 no co za cymbały, po kiego wała dzwonić zawracać gitare... i jeszcze cię zwyzywa, żeś głupi i nie sprzedasz bo kryzys i nie idzie. Usunę ogłoszenie bo dzwonią na potęgę, a nie chce żeby kto co przywlókł. 

Pilnuj w nocy bo ukradną.Ja w grudniu jak sprzedawałem to samochód w nocy podjechał i cofnął ale akurat suka się ciekała i wszystkie psy ze wsi byli i ostro ujadały rywalizowali miedzy sobą i to odstraszyło złodziejów.

Edytowano przez Strongman
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj