farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Kiedyś chyba @slawek74 wspominał, że córkę uczy autem jeździć. Przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Sean napisał:

Żeby dostać się do nieba, to trzeba sobie na to zasłużyć całym życiem, samo chodzenie tylko do kościoła nic nie da, faryzeusze nie wychodzili z synagog a zabili Syna Bożego.

Zasłużyć to sobie możesz na kopa w dupe a nie na Życie Wieczne. Bóg zbawia a nie bilet kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829
15 minut temu, slawek74 napisał:

słonce grzeje w samochodzie kurs prowadzę😁

 

6 na plus

 

musisz nauczyć córę podstaw. Np KOPERTA < tutaj masz link jak to prawidłowo ma wyglądać.

niby najtrudniejsze, a po tym filmiku idzie o wiele sprawniej. ;) 

Edytowano przez Bananek
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, pawelol111 napisał:

Zasłużyć to sobie możesz na kopa w dupe a nie na Życie Wieczne. Bóg zbawia a nie bilet kasuje.

Nie zabieraj głosu jak nie masz o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawers    168

@Agrest mi na przyszły weekend pokazuje: niedziela -2, poniedziałek -5, wtorek -2, oczywiście to dopiero za tydzień i to tylko prognoza, ale …..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

@Rolnik200598 wyszli. Dziadek poszedł je trochę podrażnić. Wczoraj ciasta dołożyliśmy niektórym, bo ładnie pobrały. Jednak to podlasie, więc ciepło robi się bardzo późno i należy dokarmić w te dni.

Edytowano przez Bananek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 @Trawers Mi tak samo pokazuje, w końcu my daleko do siebie nie mamy. Mimo wszystko jęczmień sieję jutro a może i jakieś kilka ziemniaków pod włókninę zasadzę.

@Bananek Ja też im daję w słoikach ciasto, chcą brać to biorą, nie to nie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

po co jeszcze słoiki brudzić? My w woreczkach plastikowych dajemy. Za dużo też nie można dać bo się rozleniwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Bananek napisał:

po co jeszcze słoiki brudzić? My w woreczkach plastikowych dajemy. Za dużo też nie można dać bo się rozleniwią.

Bo kupuję opakowanie 15kg a nie małe 1kg. Taniej wychodzi a 15kg w ciągu roku i tak zużyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

opakowanie foundanta 1kg to ci wielcy pszczelarze youtubowi kupują ;) 

swoją drogą, nawet nie wiedziałem, że są takie małe opakowania ciasta :D 

Edytowano przez Bananek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja daję Apikand Premium. Wielcy na yt to kto? Ja tylko Ciacha lubię oglądać, ewentualnie Pawłyk też ciekawie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

sam wiesz,że jest ich masa. My co oglądamy z ojcem to bardziej ruskich. Od nich to się można wiele dobrego nauczyć. Tam praktyczni ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oglądałem właśnie kiedyś jakiś po rosyjsku filmik o zimowli. Gościu obalał praktycznie wszystkie teorie, które się stosuje. Nie pamiętam już jak się ten filmik nazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak, to są ludzie naprawdę praktyczni, mają ciekawe rozwiązania w niektórych jeśli nie w większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Sean napisał:

1 minutę temu, pawelol111 napisał:

Zasłużyć to sobie możesz na kopa w dupe a nie na Życie Wieczne. Bóg zbawia a nie bilet kasuje.

Nie zabieraj głosu jak nie masz o tym zielonego pojęcia.

Jakby życiem sobie trzeba było zasłużyć to by ludzie 5 min przed śmiercią nie mogli sie nawrócić a jednak Miłosierdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mieszaj tych dwóch pojęć.

Jeżeli ty będziesz grzeszył i żył w poczuciu że na końcu się nawrócisz bo Pan Bóg jest Miłosierny, to łaski Miłosierdzia możesz nie dostąpić.

Nie jest tak ,że ty będziesz chciał oszukać podświadomie Boga, On zna twoje myśli zanim ty zdążysz nawet o tym pomyśleć, a to że się ktoś przed śmiercią nawraca, to tylko nam się wydaje że się nawrócił, prędzej ze strachu przed nieznanym, niż że akurat zaczął wierzyć, ale Pan Bóg sam oceni czy jest to szczery żal za te grzechy i na pewno niech nikt nie myśli że da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
5 godzin temu, PRIMO napisał:

Wiesiek mierzyłeś dziś sobie temperaturę?🤔 bo zaczynasz majaczyć. 

Chcesz powiedzieć że nikt tu z forum nie siał bądz nie chwalił się że siał w niedziele  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5580

Chciał siać w niedzielę to siał, przestańcie się ludzie nad tym spuszczać. Póki co nie jesteśmy państwem wyznaniowym i religia nie jest wyznacznikiem tego czy mi wolno czy nie wolno w pole wyjechać, kto chce w niedzielę odpoczywa i idzie do kościoła a kto chce to sobie sieje/orze czy co innego robi.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
1 godzinę temu, Bananek napisał:

@Rolnik200598 wyszli. Dziadek poszedł je trochę podrażnić. Wczoraj ciasta dołożyliśmy niektórym, bo ładnie pobrały. Jednak to podlasie, więc ciepło robi się bardzo późno i należy dokarmić w te dni.

A to spuchnięty oby nie wrócił :).

Słońce ładnie świeci, ciepło... w domu, trzeba jeszcze do pieca dorzucić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Tomasz0611 napisał:

Chciał siać w niedzielę to siał, przestańcie się ludzie nad tym spuszczać. Póki co nie jesteśmy państwem wyznaniowym i religia nie jest wyznacznikiem tego czy mi wolno czy nie wolno w pole wyjechać, kto chce w niedzielę odpoczywa i idzie do kościoła a kto chce to sobie sieje/orze czy co innego robi.

to jedž orać😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj