farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Bananek    16861
slawek74 napisał:

pół godziny to ja bym koty ganiał 😃 jak przyjedziesz do mnie to Ci 0.5 dołożę

0,5 kota?😱

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Qrła na Trzebieszów to nie podrodze mnie


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

0.5 to w szkle a nie w mięsie samce 100% jeszcze ślady mam na rękach po identyfikacji😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może lepiej ja sam po te koty pojadę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Przyjedz po koty i do Rycha pojedziem Zetorek. 

LRA  kropi deszcz 2mm spadlo od rana.+6⁰ 

9 minut temu, slawek74 napisał:

🐈=🥂🍼

=💉 na koronawirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

wiosna idzie a ty piece montujesz, coś pan???

a tak poza tym to po mojemu za duży wiater masz nastawiony, na mniejszym szybciej zasyfi piec i komin, ale dużo mniej odpadu będzie, i mniejsze zużycie opału

Tu sobie sam sterownik moduluje bo chodzi w Pid czyli w automacie.ogulnie trochę to musi potrwać żeby się ustabilizował bo jednak mury muszą się trochę nagrzać

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

wiosna idzie a ty piece montujesz, coś pan???

a tak poza tym to po mojemu za duży wiater masz nastawiony, na mniejszym szybciej zasyfi piec i komin, ale dużo mniej odpadu będzie, i mniejsze zużycie opału

Tu sobie sam sterownik moduluje bo chodzi w Pid czyli w automacie.ogulnie trochę to musi potrwać żeby się ustabilizował bo jednak mury muszą się trochę nagrzać

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

wiosna idzie a ty piece montujesz, coś pan???

a tak poza tym to po mojemu za duży wiater masz nastawiony, na mniejszym szybciej zasyfi piec i komin, ale dużo mniej odpadu będzie, i mniejsze zużycie opału

Tu sobie sam sterownik moduluje bo chodzi w Pid czyli w automacie.ogulnie trochę to musi potrwać żeby się ustabilizował bo jednak mury muszą się trochę nagrzać

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

wiosna idzie a ty piece montujesz, coś pan???

a tak poza tym to po mojemu za duży wiater masz nastawiony, na mniejszym szybciej zasyfi piec i komin, ale dużo mniej odpadu będzie, i mniejsze zużycie opału

Tu sobie sam sterownik moduluje bo chodzi w Pid czyli w automacie.ogulnie trochę to musi potrwać żeby się ustabilizował bo jednak mury muszą się trochę nagrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

Teraz to podobno lepiej głośno piardnąć niż cicho za kasłać😀😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

po wiosnie zrobila sie jesien -leje i wieje, znowu pare dni wolnego-tylko agregat pospawac i czekac na rozwoj wypadkow...

co to taka epidemia- u nas w kazdej wsi stoja krzyze choleryczne- w XIX w tyle ludzi umieralo ze nie grzebano ich na zwyklym cmentarzu tylko w masowych grobach na odludziach. po przejsciu epidemii sprowadzano ludzi z podkarpacia-teraz historia moze sie powtorzyc,tyle ze imigranci przyjada z troche dalszych stron,juz setki tysiecy chetnych czeka na granicach...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25615

Żeby tak u mnie chciało padać.

1,5mm za całą  i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

A u mnie pada i wieje. Pogoda typowo jesienna. Chyba sobie deszczomierz kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Zamykaja wszystkie szkoły na 14 dni od poniedziałku, ale już jutro kto może niech zostanie w domu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Je nowy nabytek 😁

@Pafnucy z tego pośpiechu zapomniałem piciu dla ciebie, przepraszam. Daj adres to ci wyślę 🍾

IMG_20200311_105340.jpg

  • Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za noc nakapało 1mm, zobaczyć trzeba ile od 8 rano do teraz spadło bo pada cały czas. +6 stopni, wiatr dość silny z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, marulekk napisał:

Je nowy nabytek 😁

@Pafnucy z tego pośpiechu zapomniałem piciu dla ciebie, przepraszam. Daj adres to ci wyślę 🍾

IMG_20200311_105340.jpg

Ale ładny . Jak nówka . Aż gul mi skoczył . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
marulekk napisał:

Je nowy nabytek 😁 

to na górze to oświetlenie? A ścieżki ma? 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, stempos1980 napisał:

Filtry mają chronić pompki więc dobrze są zamontowane 

2l za noc tylko

No a Twoim zdaniem to jaka rolę spełnia, tak zamontowany filtr..? 

Żadnej, bo co wyłapie to i tak puści spowrotem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
38 minut temu, marulekk napisał:

Je nowy nabytek 😁

@Pafnucy z tego pośpiechu zapomniałem piciu dla ciebie, przepraszam. Daj adres to ci wyślę 🍾

IMG_20200311_105340.jpg

ma tą jakoś nazwę produkcji PL ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj