farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

jacus    3046

tak mokro ze w pole-gdybym sie rozpedzil-tobym wjechal ale z wyjechaniem to bylby problem, woda stoi w rowach i po bruzdach..

z czego beda produkowac jak fabryki w chinach zamkniete..

john deer-zamknal produkcjew chinskich fabrykach, jcb -zamyka fabryki w gb bo czesci z chin brakuje,  rabe werk-mieli ich kupic chinczycy ale zrezygnowali i bankrutuje . japonskie firmy samochodowe stoja bez podzespolow.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dzisiaj byłem w sklepie i chciałem kupić czarna taśmę izolacyjna. Nie mieli bo w hurtowni nie mieli bo z Chin nie przyjechała dostawa. :/


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jeszcze się wstrzym. Cena pójdzie w górę to dopiero zarobisz 😉


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Korona wirus to tylko przykrywką wielkiego krachu gospodarczego na świecie a poza tym maseczka to tyle daje jak stringi na d*pę czyli nic nie zakrywa

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
5 godzin temu, sumek666 napisał:

Dzisiaj byłem w sklepie i chciałem kupić czarna taśmę izolacyjna. Nie mieli bo w hurtowni nie mieli bo z Chin nie przyjechała dostawa. :/

Było wziąść niebieską 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112

Jeszcze trochę to i niebieskiej może nie być,a jak już się znajdzie to za inne pieniądze.Może oto chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przybieliło śniegiem trochę bramę . +1 i bezwietrznie . Trza iść wyrok świniakom odczytać .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12366

Tylko zrób to humanitarnie. Mocno i aby roz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurna . Tak film nagrać do interneta .  🤔

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

 Masz tę  strzelbę na ,,ślepaka''?,czy po staropolsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

To zaraz go znajdzie jaki pseudo ekolog i obrońca praw zwierząt  .Najlepiej szybko i bez chałasu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15367
11 godzin temu, Pafnucy napisał:

@Rolnik1973 a po ile saletrzak kupowałeś ? Pisałeś gdzieś , ale szukać mi się nie chce . Się zastanawiam czy taniej kupię .

1040 brutto w workach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3203

Cicho pochmurnie.

Ja tam jakiegoś korono wirusa się nie boje,ale małe dzieci czy stare dziadki powinni, w tv mówią ze umarło ileś osób ale nie mówią ze to stare dziadki co im i tak już niewiele brakuje a z resztą ile jest wyleczalnych chorób jak np zapalenie płuc a jak złapie starego dziadka to wiecie jak się kończy.

A co do taśmy izolacyjnej to dobra jest marka tessa,nie odkleja się,jest grubsza,i w mrozy nie pęka ma dobry klej.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O 5.40 jak wstałem był niecały -1 stopień, ziemia nawet fajna twarda, dobrze się chodziło z rozsiewaczem na karku, pszenica trochę wilgotna ale raczej nie ma się co martwić, rozsiane koło 55kg N/ha w formie saletry.

Aktualnie +1 i zachmurzone dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15367

+1°, 🌥, lekko powiewa wjater

No ja to po południu z azotem ruszę, niech krócej leży do deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
9 godzin temu, stempos1980 napisał:

Korona wirus to tylko przykrywką wielkiego krachu gospodarczego na świecie a poza tym maseczka to tyle daje jak stringi na d*pę czyli nic nie zakrywa

stringi są nie po to żeby coś zakrywać tylko żeby wiatr przecinać,;-) dawniej było tak że majty odchylaleś żeby d*pę zobaczyć ,teraz d*pę rozchylasz żeby stringi zobaczyć 

dzisiaj bez śniegu,-2 i wieje zimnem

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Szwagra siostra w Lombardii mieszka, wszystko pozamykane urzędy, szkoły, firmy. Paraliż i panika, w sklepach powoli  półki puste. Ludzie wyjeżdżają, oni też do męża rodziny na południe Włoch mają jechać... Sam wirus nie robi spustoszenia tylko nagonka medialna. Nie głupi go wypuścił


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

Maska od kurzu z 4 zł na 10  [w sklepie z częściami z przed godziny]. Co ta maska da jak wirus jest mniejszy od drobin kurzu,a jak znajdzie się z kroplą śliny na masce,to i tak go do siebie wciągniesz.🤔 A żeby maskę w spirytusiku [wódeczkę przez maskę,czyli ochrona kompleksowa😐]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj