farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

niezlygagatek    425

Raz słońce raz deszcz a i białymi kulkami sypnelo. Pany jutro zmasowany atak na dymiace auta. Ogólnopolska  akcja smog,  będą spaliny badać także chować passaty do stodoły. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiater który wcześniej się rozwiał , ustał , ale mżawka lekka obecnie .

@Rolnik1973 sprawa jest . Ty tam kotów sporo miałeś . Piątą dobę nie wraca . Już po nim, czy jest nadzieja ?

 

A może kto widział . Cały czarny i mruczy jak go głaskać . A no i gruby jak ja . Dla znalazcy nagroda . Mój autograf.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wróci, wiosna szybciej to i koty szybciej zaczeły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
4 minuty temu, Pafnucy napisał:

Wiater który wcześniej się rozwiał , ustał , ale mżawka lekka obecnie .

@Rolnik1973 sprawa jest . Ty tam kotów sporo miałeś . Piątą dobę nie wraca . Już po nim, czy jest nadzieja ?

 

A może kto widział . Cały czarny i mruczy jak go głaskać . A no i gruby jak ja . Dla znalazcy nagroda . Mój autograf.

Znajomy chińczyk prosił żeby przekazać że to był bardzo dobry kot

Edytowano przez bratrolnika
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Osz Ty . Kurna , na kisiel ? Mojego kitka ? 🥶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15383
4 minuty temu, Pafnucy napisał:

Wiater który wcześniej się rozwiał , ustał , ale mżawka lekka obecnie .

@Rolnik1973 sprawa jest . Ty tam kotów sporo miałeś . Piątą dobę nie wraca . Już po nim, czy jest nadzieja ?

 

A może kto widział . Cały czarny i mruczy jak go głaskać . A no i gruby jak ja . Dla znalazcy nagroda . Mój autograf.

Dwa dni to nie było, ale 5🙆🏻‍♂️

Pisz podanie o nowego właśnie koty do kotek przychodzą to będą małe na rozdanie.

Mam 2 młode z tamtego roku to siedzą nie idą jeszcze w łajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Mam jeden cały a drugi czarny w białych "skarpetach"

To jak takie coś byś miał , o ile mój nie powróci , to bym kupił . Wysyłasz pocztą , czy ... jednak przyjadę do Ciebie ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15383

Ale to dopiero z młodych

Te nie na handel co są, bo to przyjaciele z podwórka🐈🐈🐈🐈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To dopilnuj tam , coby tylko ładnych kawalerów , wybierały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

podkarpackie  leje  na radarze z ostatniej godziny ponad 50mm do tego pierwsze w tym roku wyladowania i drobny grad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7579

Susza zażegnana jak na chwilę obecną jest mokro +6 wieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15383

Zagrzmić to i umnie rax zagrzmiało a deszcz jak zwykle ostatnie 2 lata jak go przklołem to poszedł o kilometr bokiem że nic widać nie było a z chałupy nawet z dachu nie kapneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 godzinę temu, niezlygagatek napisał:

Raz słońce raz deszcz a i białymi kulkami sypnelo. Pany jutro zmasowany atak na dymiace auta. Ogólnopolska  akcja smog,  będą spaliny badać także chować passaty do stodoły. 

Bardziej trujące są samochody z filtrami DPF jak się wypalają wtedy tam wszystko leci z tłumika.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
7 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Zagrzmić to i umnie rax zagrzmiało

Dzisiaj? Baby z kółka różańcowego też coś mówiły o tym, że grzmiało, jak w pierwszą niedzielę świetlicę im otwierałem. Ja tam nic nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16859

U nas to kolejno po domach chodzą z kółka. tu się niby modli, a oko lata co by tu skomentować😉😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Kiedyś u nas też tak chodziły. Teraz świetlica wyremontowana, to szkoda żeby to stało bez użyteczne, i tak sobie przychodzą na modlitwę.

Ale wkurzające to było jak po domach chodziły... "Łoo już u sołtysa sprzantu nakupiły" i tak w koło maćku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Nie znam sie a tym ale jak kiedyś miał starego passata to nawet katalizatora nie posiadał żadnych egrow dpfów i jak się przeciagnelo na obrotach to trochę sadzy poleciało a teraz jakieś takie śmierdzące spaliny lecą ze nie dobrze się robi jak zaleci do środka auta. Mam do oddania czarnego kota, podrzuce koło Ryśka i będziecie handlować :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
13 minut temu, stempos1980 napisał:

Bardziej trujące są samochody z filtrami DPF jak się wypalają wtedy tam wszystko leci z tłumika.

Trzeba bardziej w palnik dawać, to na bieżąco dpf wydmuchuje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

No właśnie nie do końca. Na długich trasach owszem wypala się bezproblemowo. Na krótkich to możesz kitować ile fabryka dała a i tak nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj