farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

pedro2    7199
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

pedro co będziesz rozkręcał ? biznes? za mechanikę się bierzesz?

Taa biznes, sam nie wiem w co mam ręce włożyć, zimy mało heh Jak to co... swoje szroty 😋 w 60tce prawdopodobnie tarcza na nitach luz złapała i luzy chce polikwidować na widełkach i cała reszta do pedału sprzęgła. A hitlerek w dwóch miejscach do rozpołowienia...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
19 minut temu, Rolnik7343 napisał:

A coś ty tam robił ? gwiazd szukałeś ?

 

Obrubki komina i dachu.W zeszłym tygodniu majster komin stawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7550
53 minuty temu, Strongman napisał:

A to zależny już od mężczyzny,ale niektórzy 3 razy pod rzad mogą.

Naoglądał się filmu MUCHA  to może kilka godzin .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

o widze ze kolega kabaret nie jest obcy.. wiec ja tez rozrywko-jutro jade do sanatorium ..milosci to co prawda nie bedzie . ale zawsze😂,zmienie klimat na morski, dobre i pare tygodni czystego powietrza....jak zyc i odddychac jak norma pylu w 20 % ????

kra- o kurna co to za kula na niebie ??? chyba slonce-juz zapomnialem jak wyglada, o nawet teraz jakies gwiazdy widac , chyba zmiana pogody idzie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Miłość sama cię tam dopadnie. Tylko weź więcej w portfelu abyś nie musiał dzwonić po przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co tam zara miłość toć sex bez zobowiązań wystarczy... 😂Tyko żeby zabezpieczenie było... 🤣

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ja to bardziej o wnukach mysle niz o dzieciach,choc jak to mowia -umartemu sie nie przytrafi....

myslicie ze swinak wystarczy czy jalowke sprzedac ???? dobrze ze mialem kontrole i doplat brak bo tak to bym mogl zaszalec😋

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

nigdy nie miales kontroli ?? do tego jeszcze daleka droga, na razie przyszla kopia raportu z prywatnej firmy, potem przyjdzie raport z armir -albo i nie przyjdzie, jak 3 lata temu i wtedy mozna sie odwolac od tego ze na lace nie ma trawy albo zamiast trawy na gruntach ornych stwierdzono- nie pisza co wiec trudno cokolwiek napisac,znalezli jakas nieistniejaca droge i tyle na 40 dzialkach.

to juz 3 czy 4 kontrola- jak cie raz wytypuja to potem tak jest-a nigdy nawet grosza mi nie obcieli po kontroli, kiedys sprawdzili cala gmine, teraz tez wszystkich wiekszych, chyba za duzo kombinacji bylo...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189
9 godzin temu, stempos1980 napisał:

A potem synuś lub córka będzie szukać tatusia

Może i tak,znam przypadki ze córka znalazła się dopiero do podziału majątku po ojcu,

Sanatorium z opowiadań to burdel.Jeden rolnik tam pojechał, dość majętny,zostawił rodzinę dla młodej kobiety,pole,fendy i John deere i przeprowadził się do nieJ,miłość piękna sprawa ale i czasem najgorsze co może być.

Jak ktoś mocno zakochany,ma piękną kobietę to wszystko jest możliwe,tylko czy kobieta da radę.

A co do pogody.Zachmurzenie całkowite,wieje mocno,w nocy padał deszcz,A na stacji pogodowej 1,9c..I co raz przelatuje mżawka.Ciśnienie rośnie.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

+1°C, ☁, wiater jak wariat pędzi

W nocy coś popadał deszcz

No ale w wyschniętej studni pojawiła się plamka wody👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16826

co z ta pogoda? cała noc padał deszcz, rano słoneczko piekne i kropli deszczyk. teraz się zachmurzylo chyba znów popada. prawie 6°C na plusie. Czekamy na plebana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289

O qrła piuruny wiosenne napitalają

Edytowano przez marulekk
  • Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Żartujesz ?

Nie, bardziej na Ryśka poszło

  • Like 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25501

Raczej zboże śrutują po nocach i druty na linie energetyczną zarzucają.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj