farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Strongman    3207

Ludzie drukowali pieniądze tez miałem takiego kolegę tylko on kupował ruskie fajki na rynku a tam karton z pod pazuchy i pieniądz  szybko w garść w takich przypadkach każdy winny bo jeden sprzedaje nie legalny towar a drugi płaci podróbkami..A wpadł na dyskotece pod urtafioletem i tez zawiasy dostał i dozór.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Słyszałem kiedyś opowieść (nie wiem ile w niej prawdy) że gość pojechał kupić Fendta 716 za gotówkę, z gotówką w reklamówce...

W sumie może @6465 coś powie więcej, bo to o gościu od niego z wioski

Prawda powiedział że jak pojechał do korbanka w Tarnowie Podgórnym to patrzyli na niego jak na wariata,  ale spory upust wynegocjowal. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
2 godziny temu, pedro2 napisał:

Dobra zejdźmy już z tematu Panowie. Za kamienie dziś tysiączek wpadł, jeszcze w poniedziałek kilka wywrotek będzie. 👍 Bez kaleson trochę jajka przewiało, wiaterek ciągnie

Po ile handlujesz za t? Kurna już cały tydzien bez kalesonów chodzę😉

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Słyszałem kiedyś opowieść (nie wiem ile w niej prawdy) że gość pojechał kupić Fendta 716 za gotówkę, z gotówką w reklamówce...

W sumie może @6465 coś powie więcej, bo to o gościu od niego z wioski

Znam takich kwiatów osobiście , najpierw kubote 135 za pieniądze z reklamówki a w ubiegłym roku Johna 6R podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie właściwie bezwietrznie . Na wieczór mocno pochmurno . na plusie , a teraz delikatną mżawkę czuć . @Rolnik1973 powiedz co ciekawego , bo jakoś cicho tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i jak Ci się widzi ? Warte to coś ? Byś zdjęcie jakie wstawił z efektów rżnięcia . ;)

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973
5 minut temu, Rolnik1973 napisał:

@zetorki12 bo cały dzień ursusa ujarzmiałem, 7 l wypalił , ale to diabelska moc🏋🏻

to jakoś dużo pali chyba albo dawałeś z 10h, ja echo 3,7km to max ile udało mi sie przez dzień wypalić to 5 litrów, jedym tankowaniem natnę czubatą dwukułkę okrąglaków gotowych do rąbania po te ok. 30 cm, oczywiście jak łańcuch dobry ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

@zetorki12 bo cały dzień ursusa ujarzmiałem, 7 l wypalił , ale to diabelska moc🏋🏻

Na wędzidłach było go krótko trzymać ,nie puszczać na lejcach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216
4 godziny temu, soltys48 napisał:

Po ile handlujesz za t? Kurna już cały tydzien bez kalesonów chodzę😉

Za bezcen... 120zl za wywrotkę. Tonażu nie znam, ale rozsądnie ładowali nie pełne, 15t pewnie włazi 

Screenshot_20200118-211250.png

Mgła, że nie idzie jechać 🙈


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, pedro2 napisał:

Pedro przy sobocie kontroluje załadunek i liczy zarobek 😉 tak to ja lubię pracować...

IMG_20200118_121844.jpg

Po ile te kamienie sprzedajesz? opłaci się?

9 godzin temu, Agrest napisał:

Ej już czepiasz się. Rozumiem że dla Ciebie cudowne czyszczenie konta to normalka i się z tym oswoiłeś.

Chłopak dostał wypłatę za harówkę i nagle w banku dowiaduje się że jest żebraków, co miał zrobić?

Wezwał to przynajmniej ma pewność że jakaś klika nie spróbuję go wydymać bo notatka na policji jest.

Bankowi też wyjdzie to na zdrowie bo przejrzą swoje procedury i zabezpieczenia.

W hameryce dobry adwokat podwoił by mu sumę na koncie, bo z pewnością ten dzień nie przyczynił się do wydłużenia życia.

Może i u nas warto dochodzić odszkodowania.

Z tego co rozumiem w banku powiedzieli mu że jest jakiś problem i pracują nad jego rozwiązaniem, a nie że ,,panie tyś se wypłacił te pieniądze 2 tyg, temu przelewem internetowym na jakieś konto Pana Icek Rosenberg na Malcie,,

Wezwał i faktycznie ma jakąś tam notatkę u komendanta o zgłoszeniu w takiej i takiej sprawie.

 

właśnie o to mi chodziło że PL policja to potrafi mandat dać pijaczkowi na rowerze, a dwa sytuacja z tego co pisał nie była jakaś tragiczna aby zakładać atak hakerski.

8 godzin temu, slawek74 napisał:

słyszałem że kiedyś złodzieje w popielniku w kuchni szukali pieniędzy 3na plus

U nas kiedyś trzymali w piekarniku kasę na noc, dla ludzi za świnie. kobita zapomniała i ciasto nastawiła. W ostatniej chwili sobie przypomnieli bo już wierzchnie sztuki z pliku się robiły czarne.

8 godzin temu, pedro2 napisał:

@damianzbr już Ci kiedyś mówiłem, że mądry chłop jesteś, ale jak od czasu do czasu się upierdolisz kogoś to oczy łzawią. Nie będę się bawił w odbijanie piłeczki, powiem tylko tyle... W tym momencie nie wiedziałem co mam robić i komu wierzyć skoro nikt nie potrafił  powiedzieć co się stało. Więc zadzwoniłem żeby w razie czego było od początku spisane co kto zrobił. Dzięki temu wyszło, że facetka dała d*py, a system spisał się w 100% bo po tylu nieudanych próbach zapłaty i wypłaty środków wyskoczyło ostrzeżenie, które babka zignorowała. Tyle. 

Jaka reakcja policji? Taka, że rano dzwonił jakiś śledczy czy faktycznie wszystko wróciło i w poniedziałek mam się zgłosić na posterunek podpisać papiery jakieś. Więc raczej nie cisnęli beki ze mnie tak jak Ty wszystko wiedzący. 

Chłodno i mglisto

Nie no spoko, nic się nie upierdalam do ciebie.

 

Tylko stwierdziłem że ja bym to bardziej na chłodno przeżył... Błąd systemu. Zdarzyło mi się że bankomat gdy chciałem podjąć 4 tys. zamiast np. 40szt.  setkami wypłacił mi 40 szt, dwusetkami.

Od razu zgłosiłem ten fakt kazali wejść do placówki i oddać kasę.

Znajoma pracowała w dziale kontroli ogólnokrajowej tego banku. Powiedział mi że jak bym się sam nie zgłosił to przyjechała by do mnie do domu policja bo i tak by mnie namierzyli. A pracownik wkładający banknoty do kasety dodatkowo zapłacił by karę ze swojej kieszeni. A że sam się zgłosiłem to pracownik nie poniesie konsekwencji, a na pewno  nie wysoko pieniężnych.

 

Tak samo jak mi przyszło kiedyś na konto czyjeś 40 tys. przez pomyłkę. To samo znajoma powiedziała. Że gdybym je wypłacił i ukradł, to szybciej bym je w zębach odnosił niż wypłacał i chował..  

5 godzin temu, Sean napisał:

Ja się nie dziwię że dyrektor zażądał odwołania policji z innego powodu, nagłośnienie sprawy że z danego banku znikają pieniądze, może taki bank doprowadzić do ruiny,  sam też natychmiast zawiadomiłbym policję,  @damianzbr nie opowiadaj głupot że jakby zniknęło ci 200 tysi to nie dostałbyś sraczki.   :P

Jak by mi powiedzieli ,,Pani sam żeś zrobił prze internet przelew, 2 tyg. temu na jakieś konto zarejestrowane na małej wyspie gdzieś na Pacyfiku więc nam tu nie świruj że masz 200 tys.,, to bym dostał obstrukcji. i bank za pewne sam by zawiadomił policję w trybie pilnym że albo ja próbuję wyłudzić 200 tys od nich, albo ktoś ich okradł.

Ale jak by mi powiedzieli: ,,Panie coś się pojebało w systemie, pracujemy nad tym czekaj zaraz to ogarniemy,, to bym siedział na d*pie i czekał.

 

Np. teraz w październiku skończył mi się kredyt suszowy z 2015 roku. A rata ciągle się nalicza co miesiąc. Reklamacja napisana doradza każe płacić bo zgłoszą mnie do BIK i konta poblokują. System sam to zrobi bo się mu świeci że mam kredyt jeszcze.. Trzeba czekać na to aż reklamację rozpatrzą.

już coś przyszło że pozytywnie i kasa będzie do zwrotu, a przed wczoraj kolejny SMS że 15.01 zanotowali brak spłaty raty kredytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

@Rolnik1973 7l na dzień to dużo ale można to porównać do spalania Zetora, on tez dużo pali ale moc ma i duuużo zrobi ;) 

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, damianzbr napisał:

 

 

 

 

Jak by mi powiedzieli ,,Pani sam żeś zrobił prze internet przelew, 2 tyg. temu na jakieś konto zarejestrowane na małej wyspie gdzieś na Pacyfiku więc nam tu nie świruj że masz 200 tys.,, to bym dostał obstrukcji. i bank za pewne sam by zawiadomił policję w trybie pilnym że albo ja próbuję wyłudzić 200 tys od nich, albo ktoś ich okradł.

Ale jak by mi powiedzieli: ,,Panie coś się pojebało w systemie, pracujemy nad tym czekaj zaraz to ogarniemy,, to bym siedział na d*pie i czekał.

 

 

Jakby mi powiedzieli - Panie coś pojebało się w systemie Agro Foto i nie może się pan zalogować, to mogę ja być spokojny, ale jak pojebało się w systemie bankowym gdzie znika mi 200tys. no to wybacz ale tłumaczenie że zaraz znajdą mnie nie uspokaja i taki bank może przechowywać kasztany a nie czyjeś pieniądze.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

+2 pochmurno.Każdego by poniosło jak by taka suma była i nagle znikła.Z kasą to jak z d*pą nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie z godzinę temu ładny deszczyk poleciał z chmur .

19 minut temu, slawek74 napisał:

a co gnojówkę ktoś wozi 😛😂

Tak wiosnę czujesz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

@damianzbr niech będzie tak jak mówisz, pomijasz niektóre fakty, ale niech ci będzie. Bo nie chce się wydawać w niepotrzebne dyskusje. Co do kamieni... Nie opłaca się za bezcen oddawać takiego towaru, ale co z nim zrobię? Do zupy mam gotować? Z kilku lat mam kilkaset ton, co w lesie leży to niech leży, a co na polu to sprzedaję, przynajmniej nie muszę wozić i sprzęt łamać. 

Ok zera i mgła okropna


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8979

LRA +1⁰ od wczoraj wieczora kapusniaczek, w nocy trochę mocniejszy, wilgoci jest w sam raz. Mogło  by teraz zamrozić i sniegu napadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Mgła, +1 , niby odczucie że ciepło ale pogoda paskudna zgniła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Agrest a nie czuć w powietrzu swątu spalenizny?

Też tak myślałem że to mgła była ale w radiu mówili że koło Pionek płonie wysypisko śmieci. 

2*C 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj