farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

kizak    2197

 Coś dla zbicia nerwa.  zaproponować komuś by rozbił jajko miską,i iść o zakład że nie da rady. Po zakładzie umieścić jajko w kącie [pokoju].....😐.. okolice zera i lekki wiatr.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373

Sołtys ruszaj do centrum puki zimy nie ma i drogi przejezdne. Czekam niecierpliwie.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
slawek74 napisał:

mam ojca 75 lat ale zniszczony pracą ale tylko obsluguje pilot od telewizora i piec co

Ale jest. I to najważniejsze moim zdaniem. jak małe dzieci to choć rzuci okiem, poopowiada historyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706
5 minut temu, 6465 napisał:

Sołtys ruszaj do centrum puki zimy nie ma i drogi przejezdne. Czekam niecierpliwie.🙂

Autobana zamkniętą to trzeba poczekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373

13 stycznia minął rok jak mój zmarł w wieku 73lat🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854

A co do przygody Pedro z kasą na koncie to wniosek nasuwa mi się sam. im więcej kasy tym więcej problemów. pamiętam jak wyplacilem kasę z banku na landinca. niby mały plik pieniędzy, ale miałem wrażenie, że każdy mnie obserwuje. kasa podzielona na kilka kupek, każda schowana w innej kieszeni. 😀😀 jakby tam miliony niósł.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12373

Ja nie mam z tym problemu, idzie na bieżąco a i inflacja nie straszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

@Bananek zdarzało mi się wieźć DUUUŻO piniędzy(jak dla mnie) na drugi konuec PL to malo w gacie nue narobiłem .....kasa pochowana po wszystkuch dziurach pkus gaz,paralizator i pałka w aucie😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
11 godzin temu, pedro2 napisał:

U mnie dzisiaj stan przedzawałowy 😨     

Mglisto i mroźno

nawet ja ktoś konto ogołoci to zawsze sie wyjasni i jak nie z twojej winy to kasa wróci .slady zawsze zostają ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7214

-1 nawet błota nie ścięło... 

To fakt też kiedyś ojciec wziął 20tys jak hitlerka kupowaliśmy, jakieś święto wypadało przed weekendem i 3 dni kasa w domu leżała w słoiku w zamrażarce i ten strach 😋 na jesieni kupowałem pole mówię do gościa, że będziemy u notariusza to wyskoczymy obok do banku to przeleję elixirem, a ten mówi, że gotówka tylko 😋 70 tys chciał do ręki


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325
12 minut temu, soltys48 napisał:

@Bananek zdarzało mi się wieźć DUUUŻO piniędzy(jak dla mnie) na drugi konuec PL to malo w gacie nue narobiłem .....kasa pochowana po wszystkuch dziurach pkus gaz,paralizator i pałka w aucie😣

I przepisowa jazda aby zadnej stluczki/wypadku niebylo


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
pedro2 napisał:

3 dni kasa w domu leżała w słoiku w zamrażarce i ten strach

ktoś tu zbyt dosłownie wziął stwierdzenie: zamrożone pieniądze.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7214

Tak wymyślili, że w razie pożaru zamrażarka nie spłonie 🤣

No i złodziej nie będzie przewalał mięcha 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
33 minuty temu, Bananek napisał:

A co do przygody Pedro z kasą na koncie to wniosek nasuwa mi się sam. im więcej kasy tym więcej problemów. pamiętam jak wyplacilem kasę z banku na landinca. niby mały plik pieniędzy, ale miałem wrażenie, że każdy mnie obserwuje. kasa podzielona na kilka kupek, każda schowana w innej kieszeni. 😀😀 jakby tam miliony niósł.

A teraz byś to wypłacił w "pincetkach" i do jednej kieszeni schował 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184
Bananek napisał:

slawek74 napisał:

mam ojca 75 lat ale zniszczony pracą ale tylko obsluguje pilot od telewizora i piec co

Ale jest. I to najważniejsze moim zdaniem. jak małe dzieci to choć rzuci okiem, poopowiada historyjki.

Tak dzieci male 18 i 20 lat 😀 siostra czsem młodsze podrzuca ojciec oprócz małego gospodarstwa pracował na budowach jako murarz teraz ze zdrowiem słabo ale ważne że jest

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8976

LRA -3⁰C  slonecznie.

@pedro2 nie zdradzisz banku gdzie takie cyrki Pewnie BS? Ja raczej 200 tys to już  sejf w podłogę, bo bankom nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
24 minuty temu, GRZES1545 napisał:

LRA -3⁰C  slonecznie.

@pedro2 nie zdradzisz banku gdzie takie cyrki Pewnie BS? Ja raczej 200 tys to już  sejf w podłogę, bo bankom nie ufam.

to lepiej do słoika i zakop pod drzewem 👍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, pedro2 napisał:

U mnie dzisiaj stan przedzawałowy 😨 w środę odebrałem nową kartę płatniczą, aktywowałem w banku, zakupy i ok. Dzisiaj zakupy 3x odrzuciło. W bankomacie też 3x d*pa. W banku nie wiadomo o co chodzi, środki na koncie są, pogrzebała chwilę i do wyjaśnienia... Wypisuje do wypłaty 3 tys i mówi, że nie można zrealizować bo na koncie 0.00 😲 ponad 200 tys znikło w minutę, na koncie internetowym też 0, facetka z obsługi wystraszona. Telefony do centrali, wyciąg z konta, blokada, protokół u dyrektora i policję zawołałem. Bez przerwy telefony z banku, po południu facetka z obsługi przyjechała roztrzęsiona z info co i jak i o 17 wszystko wróciło. 😴 Koszmar co żem przeżył 😋 od rana dopiero teraz coś zjadłem. Po niedzieli jadę jeszcze przynajmniej jedno konto gdzieś założyć. 

Mglisto i mroźno

To wiesz co bym zrobił, natychmiast likwidacja konta w takim banku, skoro mają taki burdel by doprowadzać kogoś na skraj zejścia.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, pedro2 napisał:

Jak to po co policja? Serio mówisz? Taki hajs zniknął i nikt z początku nie wiedział dlaczego. Dostęp do konta miałem dopóki nie zablokowaliśmy tyle że stan konta 0, nie można było podjąć żadnej operacji. Będę znał szczegóły po niedzieli. 

Skąd mam wiedzieć w takim momencie czy facetka czegoś nie odjebała, czy co innego, czy nikt w banku mnie w uja nie zrobi. Uspokajali, zwalali na błąd systemu, dlaczego miałbym im wierzyć? Ile się historii słyszy jak kantują... Dyrektor wręcz żądał żebym odwołał policję bo po co zamieszanie robić, a jednocześnie nikt nie potrafił konkretnie wyjaśnić co się stało. Cudów nie zdziałali, ale facetke przesłuchali i dopiero wyszło, że zignorowała jakieś ostrzeżenie. Spisali wszystko i dali znać do śledczych więc raczej potraktowali poważnie, jak się wyjaśniło i kasa wróciła to zadzwoniłem do gliniarza. 

No serio mówię bo niby co ta policja twoim zdaniem miała zrobić na miejscu?

Nie rozumiem w jakim celu ją wezwałeś na jaką pomoc liczyłeś? Że zaaresztują cały bank, czy z lufą przy głowie kasjerki będą jej zadawać podniesionym głosem pytania w stylu: ,,gdzie jest kasa!!!?,,

Spisali zeznania, bo babka się przelękła i gadała co jej na język ślina przyniesie. Gdyby była bardziej wyrachowana jej odpowiedź brzmiała by inaczej że nic nie wie, błąd systemu sprawę wyjaśnia centrala i tyle by ze policmany pogadały.

Jeśli odjebała facetka to przecież nikt z kierownictwa jej nie będzie krył i najpierw rozwiążą sprawę wewnętrznie, a później sami z urzędu ją podadzą do prokuratury o przywłaszczenie środków.

Gdyby odjebał dyrektor placówki, to nikt z centrali też go nie będzie krył rozwiążą problem wewnętrznie a później sami wydadzą go organom ścigania.

Gdyby włamał się haker, sami skierują sprawę do organów ścigania. I krawężniki z twojej wioski będą mogli co najwyżej postać przed bankiem popilnować auta techników którzy być może przyjechaliby na oględziny sprzętu komputerowego.

 

Nie dziwię się że dyrektor żądał odwołanie policji, a niebiescy pewnie mieli z ciebie spory ubaw jak dzwoniłeś na 112. 

 

TY: czy to112 ? Halo jestem w banku zniknęło mi 200 tysiaków z konta proszę wpaść bo trzeba dyrektorka wraz z kasjerką przydusić aby zaczęli śpiewać, za ile będziecie czekam..

 

Za dużo filmów się na oglądaliście 😅 Z tym chowaniem kasy po schowkach w podróży też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj