farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Uziu92    7974
26 minut temu, zetorki12 napisał:

Bez obrazy . Ale Ty Ryśkiem nigdy już nie będziesz .

@Rolnik1973 Poręczyłem własnym Zetorem za Ciebie , a Ty jakoś mało dziś aktywny . Sam się moderujesz , czy obdzwaniasz poprzednich 19 właścicieli Twojego furgusona ? .

Kto pamięta tak ciepłą zimę ?

ja pamiętam. 2006 rok chyba, 2 tygodnie jakieś tam delikatne epizody ze śniegiem i przymrozkiem były w styczniu a tak to ciepło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Ogólnie nie jest dobrze, mogło by być lepiej ale mogło by być i dużo gorzej.

Mądre słowa . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To akurat pod względem pszczół powiedziałem😁. U sąsiada na razie wszystkie 6 rodzin żyje, u mnie jedna rodzina z 6 się osypała z głodu. Za późno ciasto dałem, chyba jakiś rabunek musiał być którego nie zauważyłem bo dostały cukru tyle co wszystkie inne rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15386
50 minut temu, zetorki12 napisał:

Bez obrazy . Ale Ty Ryśkiem nigdy już nie będziesz .

@Rolnik1973 Poręczyłem własnym Zetorem za Ciebie , a Ty jakoś mało dziś aktywny . Sam się moderujesz , czy obdzwaniasz poprzednich 19 właścicieli Twojego furgusona ? .

Kto pamięta tak ciepłą zimę ?

A bo troche byłem w powiecie, i tu i tam a że mgła to i dłużej zeszło na drodze, nie bardzo było wolnego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ja nie pamiętam tak ciepłej zimy,jak by ziemniaki leżały na klepisku w jakieś stodole nie ocieplonej to by leżały po dziś dzień i nic by nie zmarzło.

Dobry koń to i po błocie pójdzie, był taki kawał ze zona miała ciotkę a mąż mówi dobry koń to i po błocie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A i u mnie trochę siąpi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

LRA też solidnie pada już z 20minut.🌧

Panowie dziś dopatrzylem że w pazdzierniku skończył mi sie przegląd w ciagniku, grozi mi jakaś kara za zwłokę? jutro jadę na badanie😬

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Jak policja Cię w drodze zatrzyma to tak😁

U mnie niektóre ciągniki już kilka lat przeglądu nie mają. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
19 minut temu, GRZES1545 napisał:

LRA też solidnie pada już z 20minut.🌧

Panowie dziś dopatrzylem że w pazdzierniku skończył mi sie przegląd w ciagniku, grozi mi jakaś kara za zwłokę? jutro jadę na badanie😬

Nie grozi bo tak,możesz mówić ze go nie używałeś i sobie stał wtedy przeglądów robić nie trzeba jedynie oc trzeba płacić czy się używa czy nie i nie może być przerwy

Edytowano przez Strongman
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Nie plotę a jak policja złapie to dowód zabierze bez przeglądu i wtedy trzeba zrobić i oddadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ostatnie 24h. 6mm deszczu. Od wczorajszego wieczoru mam na karku cenzora 😈

Screenshot_2020-01-09-21-46-18-1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No najwidoczniej zapracowałeś na to . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

I u mnie pada odkąd się zaciemniło,a w dzień mgła i kapuśniak, i dobrze ze pada bo wilgoci za mało, co do OC to za brak są spore kary przeszło 3tyś a przeglądu jak by złapali to pikuś.Cieszę się ze mży deszczyk, pogoda butelkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

i u mnie pada :D niech pada, ziemia nie zamrożona to trochę wilgoci złapie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

O to ładnie,ale oc przeważnie przesyłają polisę i nawet jak się nie zapłaci bo gdzieś się zawieruszy to idzie jako kontynuacja ubezpieczenia i będą przysyłać wezwania do zapłaty więc nie jest z tym tak zle a OC przysyłają SMS ze się kończy.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przeważnie się zapomina i nikt nie przesyła jak kupi się pojazd i jeździ się na polisie poprzednika . Tak bywa .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
43 minuty temu, zetorki12 napisał:

Bzdury pleciesz .

Za brak przeglądu nic nie robią jeden ciągnik już kilka lat nie ma bo i tak by nie przeszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Mi się wydaje ze znajdą bo swego czasu ludzie sprzedawali auta i wszystko na ludzi z Kazachstanu, bliskiego wschodu żeby wyrejestrować bo się nie da wyrejestrować i sprzedawali fikcyjnie ,umowa te sprawy,a maszyna auto zostawało, a w urzędzie przyjechał kupiec i spisaliśmy umowę i sprzedałem,A w takim Kazachstanie niema komputerów żadnych systemów i nikt nie sprawdzi żeś sprzedał.Zresztą sprzedającego nie obchodzi czy dane są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek    31
36 minut temu, Rolnik7343 napisał:

Za brak przeglądu nic nie robią jeden ciągnik już kilka lat nie ma bo i tak by nie przeszedł 

Dokładnie. Mi nie chce się jeździć 15km robić przegląd każdym ciągnikiem to robię tylko jak jadę akurat przejazdem do miasta raz na 5 lat i to tylko jednym, bo stare tylko w obrębie kilometra od domu jeżdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj