farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

farmtrac8244    441

Rozmawiamy o zjawiskach pogodowych, jakie występują w naszych regionach i mają bezpośredni wpływ na nasze gospodarstwa i nasze lokalne rolnictwo.

Jaka jest aktualna pogoda dla rolnika? Jakich prognoz pogody dla rolników używacie?
Zapraszamy do dyskusji

Kontynuacja tematu ogólnego: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/

 

Pogoda niczego sobie około 5 na plusie. Wiaterek czuć słońce przyświeca.

  • Like 4
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Z wieczora było -2 teraz +1 chyba front nadciąga z deszczem. Co to nikt nie pisze w temacie, zostali w 2019😎😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No mogę coś napisać .

Wiosnę czuć i da się zauważyć że dzień dłuższy .       Od tego krótszego . 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

zielsko koło pryzmy z trawą rośnie jak wiosną. dziś leciało 5 żurawi. chyba coraz bliżej wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

A ja bym m chciał teraz tak -10 w dzień a nocą to wiadomo jak by było bo teraz jest na to pora a szczególnie śniegu bo sucho chociaż po ostatnich opadach deszczu pokazała się dawno niewidziana woda w rowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Dziś cudowny słoneczny cichy dzień.

Na rano gołoledź przewidują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Jak głowa ciężka po świętach to nie urwie... 

Cieplej jakoś pod wieczór sie zrobiło i mgła siada, cos tam kapie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

caly dzien wapno sialem-pogoda idealna, w nocy przymarzlo, potem wyszlo sloneczko ,troche blota sie zrobilo ale niewiele, na piasku to nawet nie rozmarzlo, a teraz jeszcze cisza, temperatura na plusie,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiater coraz większy za oknem słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Lunęło przez 3 minuty.

Wypogadza się i ochładza. Było 4, jest 3. Na noc mróz i może trochę białego sypnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

LRA trochę podlało ale nie wiele ,ile to nie wiem bo zabrałem pod dach miarę 🤭 +2⁰

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

Miało tak padać sniegiem, deszczem i już ciemno sie robi i tylko pizga nic wiecej😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

Oj wialo dzisiaj w południe jak pasze do wozu ładowałem aż do domu po czapkę na uszy wracałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj