Polecane posty

Arek    218

Teraz poliforka na bieżąco przyjeżdża prosto z Polic z wczorajsza datą produkcji :) I chyba dobrze zrobiłem, że wcześniej zamówiłem po 1370.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dobrze zrobiłeś. Ja dziś zamówiłem auto poli 6 już po 1395 netto.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dziś wylali mi auto RSM32 zamówione po 725 netto. Drugiego nigdzie nie mogę dostać.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49
Dnia 11.06.2020 o 10:49, Arek napisał:

Teraz poliforka na bieżąco przyjeżdża prosto z Polic z wczorajsza datą produkcji :) I chyba dobrze zrobiłem, że wcześniej zamówiłem po 1370.

Witam mam pytanie czy posiadasz jakąś książkę instrukcje katalog częsci do deut-fahr agrotron new 118 z 2004 roku? Najlepiej w języku polskim.

Sory że tutaj piszę ale nie mogę napisać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikokos    12

Witam, Może ktoś dać namiary na sprawdzonego dostawcę RSM w dobrej cenie potrzebuję całą cysternę lubelskie okolice ryk/Puławy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Chcę zastosować radkowit premium w tym roku na ściernie. W tym układzie lepiej rsm 26s czy 32 + kizeryt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124
Dnia 13.06.2020 o 07:57, gomez181 napisał:

Jak to jest z tymi nawozami na dłuższy temin? Opłaci sie to?

To kolego sam musisz sobie z kalkulować, musisz ocenić ile mniej więcej mogą nawozy zdrożeć i czy ta wartość przekroczy odsetki za kredyt na ten nawóz jakbyś kupił teraz. Firmy liczą sobie 1% za miesiąc czyli kredyt ok 12% rocznie. W tamtym roku Ci co kupili w żniwa lub przed azoty stracili bo na jesieni i po nowym roku można było kupić taniej. W tym roku myślę że będzie odwrotnie, ale to tylko gdybanie. Ja kupiłem auto saletrosanu 26 za 760 zł netto, a w styczniu kupiłem ten sam nawóz po 940 netto, dlatego zdecydowałem się na kupno już teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod    0

Mam zamiar wapnować pola wapnem sypkim, jeszcze nie wiem jakim. Woj. war-maz może ktoś doradzi skąd i jakie wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
pabloooo napisał:

Dnia 13.06.2020 o 07:57, gomez181 napisał:

Jak to jest z tymi nawozami na dłuższy temin? Opłaci sie to?

To kolego sam musisz sobie z kalkulować, musisz ocenić ile mniej więcej mogą nawozy zdrożeć i czy ta wartość przekroczy odsetki za kredyt na ten nawóz jakbyś kupił teraz. Firmy liczą sobie 1% za miesiąc czyli kredyt ok 12% rocznie. W tamtym roku Ci co kupili w żniwa lub przed azoty stracili bo na jesieni i po nowym roku można było kupić taniej. W tym roku myślę że będzie odwrotnie, ale to tylko gdybanie. Ja kupiłem auto saletrosanu 26 za 760 zł netto, a w styczniu kupiłem ten sam nawóz po 940 netto, dlatego zdecydowałem się na kupno już teraz 

Trochę podpytałem jak to wygląda ten termin, te 1 procent miesięcznie robić dość wysoką cene tagze na długie terminy nie wiem czy to sie tak opłaci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wczoraj kupiłem rsm32 po 700zl. gościowi zwolniły się dwa auta z ceny majowej. było 20min na decyzję czy brać


1 procent robi cenę? na polifosce za 1400zl podnosi cenę 14 zł na miesiąc, a ceny w ostatnich latach rosły 35-50zl na miesiąc więc mi się oplacilo. w tym roku też biorę na termin


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Dlatego pisałem, że każdy SAM musi skalkulować czy mu się opłaci. U mnie dochodzi jeszcze opcja kredytu w koncie w BNP Paribas ok 5% rocznie, więc wtedy robią się naprawdę śmieszne kwoty które dopłacam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

saletrosan 840 30 saletra 850 saletrzak 790 netto dobre ceny ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas29    42

bardzo dobra cena. U mnie jeśli ktoś ma towar to po 920 za całe auto sobie życzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Na dziś saletrosan 26  już po 790 netto, ale na razie nie dostępny, takie info dzisiaj dostałem od swojego przedstawiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Na jednym składzie RSM 32 po 860 na drugim coś ponad 800 zł oczywiscie brutto. Ceny w detalu. mniejsze ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj