Polecane posty

ansu    392

Taki refraktometr do kwasu akumulatorowego czy adblue niestety nie nadaje się. Mam sprawdzałem, poza zakresem, za gęste. 

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

U mnie na składzie saletra 1250zł netto tona.W marcu kosztowała 1280zł. U was też takie ceny jak się kupuje mniejsze ilości czy tylko u mnie w okolicy tak drożą się?


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107

na lokalnym składzie średnio 250-350 zł drożej na tonie danego nawozu-ale dostępny od ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Zamówiona cysterna RSM32 po 710 netto.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może wiedzieć gdzie taka cena za rsm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty1984    0

panowie, może ktoś da namiary na saletrę amonową w bb, interesuje mnie całe auto. woj podlaskie gm. Wysokie Mazowieckie

 

Edytowano przez jacenty1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

U nas rsm 32 990zł brutto

Polifoska 6 1590zł brutto w bb

Ultry i kizerytu nigdzie nie idzie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikus2182    481

03.06.2020 zamówiliśmy z Ampol-Merol: cysternę RSM S - 730zł/brutto oraz Saletrosan 26 - 880zł/ brutto z płatnością na 01.09.2020r. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22
Dnia 3.06.2020 o 09:19, soltys48 napisał:

W jakiej cenie Macie kornkali?

1040 netto całe auto z dowozem krótki termin płatności

Edytowano przez read
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
Dnia 2.06.2020 o 19:16, ansu napisał:

Taki refraktometr do kwasu akumulatorowego czy adblue niestety nie nadaje się. Mam sprawdzałem, poza zakresem, za gęste. 

na skali jest od 1,1 do 1,4 czyli powinien się mieścić w skali ale najlepszy jest laboratoryjny zanurzeniowy gęstościomierz no i nie zapominamy o temperaturze pomiaru dla rsm 20 stopni C zimny pokazuje większe stężenie gorący niższe i to sporo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31

Saletra Pulan  1050 mocznik 1400 małe ilosci

Edytowano przez kiko8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kujawsko-pomorskie, po ile macie saletrę Anwil i NPK? Agrolok na dziś koło 930 brutto, Yara 20-30 przeszło 1600.

Edytowano przez WiesławZetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

jeszcze w środę mogłem mieć auto saletry z Anwilu za 845 netto i w procam i w ampol merolu i w ziarn polu. mówię sobie poczekam kilka dni i zobaczę co się będzie działo. dziś rano zadzwoniłem to u wszystkich pule na te cenę powyprzedawane i łaskawie mogą zaproponować 870. podzwonilem dalej i jeszcze w ostatniej chwili udało się wyrwać auto litewskiej achemy za 850 z scandagry. to tak apropos kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
5 godzin temu, ansu napisał:

i  z podziałki wnioskuję ze powinno zmierzyć 1,32

 

A tak nawiasem mamy początek czerwca i pierwszy raz tak wcześnie obniżono ceny -to znak ze są zapchani nawozami paliwami itd

Edytowano przez RU68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj