Polecane posty

tomek904    203
ASZv3 napisał:

z ciekawości... dlaczego wybrałeś 30 a nie 26?

Im większa zawartość azotu tym taniej plus to że saletrosan 30 w ogóle się nie kurzy i w sumie lepiej pasuje mi na pszenicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
19 minut temu, Bartek933 napisał:

Tylko czekać aż wprowadzą dwu płaszczowe

Wszędzie jest taki wymóg, a w PL nie. Z tego co słychać od większych graczy w tym GA gdzie mają jednopłaszcz to dopilnują żeby na razie nie było ;) Aczkolwiek firmy w plastikach są gotowe na dopłaszczanie ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152

A tak z innej beczki. Jakie możecie mi polecić nawozy PK. Polskie wschodnie zachodnie bez różnicy. Tylko samo PK bez azotu i jak cenowo to wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
2 minuty temu, tomek904 napisał:

Im większa zawartość azotu tym taniej plus to że saletrosan 30 w ogóle się nie kurzy i w sumie lepiej pasuje mi na pszenicę

Po przerwie w produkcji trochę się poprawił, racja :)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

sąsiad przez przypadek dostał saletrosan 26+ to w porównaniu do zwykłego 26 niebo a ziemia idealna granula i zero kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25503
3 minuty temu, damin1 napisał:

A tak z innej beczki. Jakie możecie mi polecić nawozy PK. Polskie wschodnie zachodnie bez różnicy. Tylko samo PK bez azotu i jak cenowo to wychodzi. 

Holist PK

MacroSpeed Optima PK

MacroSpeed Perfecta PK 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Najprościej blendem ;)

40 minut temu, Agrest napisał:

To wiela taki zbiornik i sąsiada i czy z osprzętem tz pompą i wężem?

No i co z dozorem, ochroną środowiska?

Nie ma dozoru. Nie ma osprzętu. Zawór kulowy 2 cale ;)

To inaczej, tak z ciekawości... ile byś był w stanie dać / inni - wg przeliczeń opłacalności za 22 tys l nowy zbiornik?


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25503

Jakieś podwójne zabezpieczenie jest? Bo jeden zawór kulowy to sobie można... Trochę rdzy , paproch i popłynie.

Ja nie wyceniam. Myślałem że te w aukcjach to dwupłaszczowe. 

Jakbym miał kupić jednopłaszczowy to chyba wolałbym szukać z włókna szklanego lub mauzerów. 

Mam urazę to wszelakiego dzisiejszego plastiku, choćby na podstawie różnych części do opryskiwaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152
13 minut temu, Agrest napisał:

Holist PK

MacroSpeed Optima PK

MacroSpeed Perfecta PK 

 

A jak cenowo to wychodzi? W jakich kwotach oscyluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, tomek904 napisał:

sąsiad przez przypadek dostał saletrosan 26+ to w porównaniu do zwykłego 26 niebo a ziemia idealna granula i zero kurzu

Ten z plusem jest taki czarny chyba ?

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
10 godzin temu, ASZv3 napisał:

 

Co do zbiorników na RSM to teraz stosunkowo tanio można kupić 20 czy 22 tys l i mieć zapas. Jakby ktoś chciał to zapraszam do kontaktu, somsiad ma kilka w promocji i może dać kontakt ;)

 

To są stalowe zbiorniki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Plastik jednopłaszczowy z wyższej półki.


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

A ja wolałbym dostać za darmo xD;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25503

To jak już odchodzi tu taka licytacja to moja oferta - dorzuć tysiaka to wezmę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829
9 godzin temu, Agrest napisał:

Holist  15/30 coś około 1400

MacroSpeed perfect15/30 około 1600 i ma jeszcze cynk, bardzo dobrze się rozpuszcza, nie pyli jak holist 

MacroSpeed  Optima 18/30 ma dodatkowo cynk i mangan

https://m.olx.pl/oferta/macrospeed-optima-nawoz-pk-s-cao-CID757-IDxUFvw.html

Pobieranie cynku korzeniem jest na tyle ograniczone, że zawartość go w takim nawozie nie ma wielkiego znaczenia ;)

6 minut temu, Agrest napisał:

To jak już odchodzi tu taka licytacja to moja oferta - dorzuć tysiaka to wezmę. 😉

Tysiak do połowy ceny po raz pierwszy... xD;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

To ja biorę za pół ceny netto ale zalej go Pan do pełna. Ciekaw czy jeszcze stanieją. Dla mnie nie głupie było by kupić jakąś małą cysternę na kołach


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25503

Nie zrozumiałeś - dopłać mi 1000 żebym chciał darmo wziąć😂

Dwa razy używałem już MacroSpeed w jagodnikach. Wadą jego to cena, ale wolę dopłacić niż holist stosować. Inną jakość siewu, brak pylenia, inna rozpuszczalność fosforu i bardzo szybka rozpuszczalność granul 

Edytowano przez Agrest
Ebana autokorekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASZv3 napisał:

A ja wolałbym dostać za darmo xD;)

ASZv3 i była ta obniżka na azotach od 17(pon) ? czy zostało na tym samym poziomie . muszę jeszcze auto saletrzaku kupic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko75    10

Mój SOMSIAD ma najlepsze ceny na zbiorniki rsm i dystrybutory paliwa. Zapraszam do kontaktu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Oooo multikonto, radze samemu usunąć


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    186

I przyjechal moj mocznik za 800 zl tona. Jeszcze dostalem kilka woreczkow uszkodzonych gratis za to że  wybawilem gościa  z kłopotu.  Sam do końca  nie wierzyłem że  po tyle może  oddać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
3 godziny temu, Bartek933 napisał:

To ja biorę za pół ceny netto ale zalej go Pan do pełna. Ciekaw czy jeszcze stanieją. Dla mnie nie głupie było by kupić jakąś małą cysternę na kołach

No i to się rozumie kupisz cysternę zaczepisz do ciągnika uderzysz nią do puław po rsm i będziesz miał wy......ne na pośredników

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj