Polecane posty

Franko75    10
5 godzin temu, skywalker89 napisał:

A ja lokalnie wziąłem rsms 26 po 920brutto... Jak zwykle u nas w lubelskim

To drogo. U kogo?

Edytowano przez Franko75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    833

A to nie takie ważne,bo i całego auta się nie bierze, aczkolwiek jak już pisałem wcześniej w cukrowni na poczekaj za buraki 885 netto, na poczekaj u mnie z 80zl drożej np saletra niż tu piszecie bo mi wyjdzie po jakieś 1090zl netto, ale tak wyszło w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
10 godzin temu, skywalker89 napisał:

A ja lokalnie wziąłem rsms 26 po 920brutto... Jak zwykle u nas w lubelskim

Tadż rsm robią w Pławach w Lubelskim,najtańszy transport bo blisko i największe ceny,Po za tym tańszy gaz niż w poprzednich latach i zboże tańsze a nawozy droższe.Taki para dox.

Ja płaciłem w grudniu 1000 za saletrzak i 1100 za saletrę nawet superfosfat z 820.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko75    10
6 godzin temu, skywalker89 napisał:

A to nie takie ważne,bo i całego auta się nie bierze, aczkolwiek jak już pisałem wcześniej w cukrowni na poczekaj za buraki 885 netto, na poczekaj u mnie z 80zl drożej np saletra niż tu piszecie bo mi wyjdzie po jakieś 1090zl netto, ale tak wyszło w tym roku

Bardzo ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebiii2300    5

Panowie na pierwszą trawę i na pierwszy rzut na ozimie yara 27 1100 zl/t czy saletrzak 1020 zl/t. Z tego co wiem to  yara jest otoczkowama ? Nawozów yary nie stosowalem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Otoczkowana tak samo jak saletrzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co lepsze na pierwszą dawkę w pszenżycie saletrosan czy saletra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Zależy jak wygląda zboże, saletrosanem nie dokrzewisz, dasz siarke, ale za to dokwasisz ziemię, saletra szybciej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej    169
wyrebski1 napisał:

Zależy jak wygląda zboże, saletrosanem nie dokrzewisz, dasz siarke, ale za to dokwasisz ziemię, saletra szybciej działa.

Po to się stosuje systematycznie wapno co 3 lub 4 lata żeby się nie martwić tym że siarka czy jakaś forma azotu zakwasza glebę... A siarka jest niezbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

...bo ma tylko 7% formy saletrzanej, a saletra 17%. Siarka jest dostępna myślę, że w lepszym nadwozie np w kizerycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

A co powiecie o takiej cenie- mocznik polski po 800 zl  tona. Aż  żal  ze bylo ostatnie 8,5 tony i do tego faktura.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

Nie likwidacja skladu i ostatnie palety. Pojechalem po 2 woreczki a kupilem pol samochodu i z dostawą  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, malorolny121 napisał:

A co powiecie o takiej cenie- mocznik polski po 800 zl  tona. Aż  żal  ze bylo ostatnie 8,5 tony i do tego faktura.

Cóś mie tu śmierdzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

osadkowski saletra 1050 brutto big bag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebiii2300    5
9 godzin temu, Zapracowany napisał:

Otoczkowana tak samo jak saletrzak

Czyli nie warto dopłacać i kupować z yary ? 

Sól 1520 , mocznik import 1320, polidap 1800, npk import 1500, saletrzak 1020 . W miarę to ceny ? Dodam że województwo mazowieckie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

5ton

pytałem o kredę granulowaną to mi polecono humicalc 4.0 - 250kg/ha za 1000zł tona- następny cudowny specyfik na wszystko

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Mi powiedzieli we wtorek po 1100 ilosc 10 ton w Namyslowie. Musze ich przycisnąć żeby jeszcze opuścili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Wczoraj samochód saletry z anwilu przyjechał po 1050 brutto lokalizacja WSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28

Lubelskie LLB ,saletrosan 26 1100 brutto ,mocznik Pulrea 1320 brutto wszystko w workach i przy małych ilościach po 2t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Resztówkę 4tys.l  wziąłem na lokalnym składzie - 1020zł/t.

Braki na składach bo czekali do końca, a teraz 6tyg. oczekiwania w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj