Polecane posty

masa24    2344

Po ile macie saletrosan?

w Agrii saletrosan 26 cały samochód 960 netto

 

i jesscze jedno pytanie , kiedyś tu pytałem ale zapomniałem . Pulan od saletry z Anwilu nie różni się znacznie wielkością granuli?   Zaksan jest dużo grubszy chyba??

jaka przewaNie stosujecie, ja zawsze anwil a teraz mocno namawiają na pulan ze niby lepszy wysiew chociaż na anwil nie natzekalem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Saletrosan 948

Pulan ciut drobniejszy, zaksan znacznie grubszy

Ja stosuję co akurat tańsze. Na tą chwilę na swoje potrzeby mam Anwil i jedzie litewska.

10 minut temu, 90210grzesiu napisał:

Czyli drożej?

Niektóre tak

  • Like 1

Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73

Pulan drobniutka i Abu trochę wiatru to leci na bok. Zaksan już nie boi się tego wiatru i temu zapał iłem 10 zł na tonie więcej i mam Zaksan. Po za tym Zaksan pomieszam z saletrosanem a Pulan nie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

zakupione w grudniu dostawa na wiosnę mocznik 1200 , saletra 1030 ,fosforan 1600,sól 1500  ceny brutto  nawozy wschodnie z importu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

No wg mnie grubsza trochę


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTR9002    0
Dnia 30.01.2020 o 15:22, PawelWlkp napisał:

 A zaglądałeś jak ta amonowa wygląda, bo sasiadowi pare worków rozsiewałem w tamtym roku i taka granulka nierówna. Ciężko to równo wysiać. To chyba taniej w okolicy nie ma nigdzie. Nawet u Danielka drożej.

Saletra amonowa Puławy 1090zł, saletrzak, salmag-990zł ceny brutto m. Grębów zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15353
23 godziny temu, AleksanderX napisał:

zakupione w grudniu dostawa na wiosnę mocznik 1200 , saletra 1030 ,fosforan 1600,sól 1500  ceny brutto  nawozy wschodnie z importu

Czy ty oczadział do reszty🙆🏻‍♂️

Radzieckie mawozy stosować, a jak grupa azoty nie wypracuje zysku to i podatku nie zapłaci i na suszowe nie będzie.

Odwieź to spowrotem czym prędzej póki do siewu daleko.

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eeee , A Węgierskie to można ?? B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15353

Nie można, tylko po naszych suszy nie było, widzisz sypał węgierski i co susza,  teraz tylko nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli suszy w tym roku nie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15353

Nie, za dużo to nerwów kosztuje, te kolejki od rana, potem czy kasy starczy, zresztą widać na forum w temacie suszy prawie konflikty że jeden dostał drugi nie.

Ja już kupił co miał kupić i teraz co Bóg da.

Nawozy nie kupione jeszcze, a w cenniku bez zmian, trzeba chyba zamówić w tym tygodniu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189
Napisano (edytowany)
13 godzin temu, zetorki12 napisał:

Czyli suszy w tym roku nie będzie ?

Bedzie ale i plony będą jak w zeszłym roku,ceny zboża mówią ze jest go dużo.

13 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

zresztą widać na forum w temacie suszy prawie konflikty że jeden dostał drugi nie.

A co mają mówić ci co 2 lata temu nie dostali.

Zresztą fakt jest taki ze jak sytuacja się powtórzy to teraz pierwszego dnia w agencji będą kolejki, ze te za komuny będą się chować.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15353

Dlatego trzeba żeby suszy nie było w tym roku, żeby ludziska siedzieli spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189

Najlepiej żeby jej nie było, ale gdyby nie te forum to dużo osób by nie złożyło, pytałem się sąsiadów czy dostali pieniądze w pierwszym roku i każdy ze nie dostał ale dostali, nikt nikomu nic nie powie żeby był bogatszy od niego.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
258michal    2

Kurcze. U mnie w okolicznym skladzie(wlkp.ok.Konina) ultra 8 1620brutto , fosforan pl 1820 - masakra , oszaleli z tymi cenami .

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189

Oszaleli bo u mnie na nawozie data produkcji pulana i saletrzaku w workach to 15,01,2020 gdzie saletrzak tarnowski teraz sprzedają w workach 25kg a nie 50kg i cena za saletrzak 1000zł a za saletrę 1100 w workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8691    26

ultra 8-1530 mocznik 1330 saletra 1100 cena br. kilka ton środk.wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj