Polecane posty

Łolek    12912

Nie denerwuj się powiem Ci w tajemnicy że  większość ludzi podziela poglądy Grzegorza 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
tay29 napisał:

DanielFarmer napisał:

tay29 napisał:

co wyscie się tak tego mlekpolu uczepili? przecież to uczciwa społdzielna która dla rolnika chce jak najlepiej ja tam chwale sobie... chcialem odejsc ale jednak zostaje bo mnie przekonali ze tu jest najlepiej

Może jakieś szczegóły? Bo nie pojmuję?

jak dowiedzialem sie ile udziału musze wplacic zeby odejść to mi sie odechcialo w tym roku tego🤣


oczywiście wszystko dla mojego dobra tak jest zrobione

Już teraz będziesz mógł chyba odejść bez uzupełniania udziału tzn. Na wrześniowej fakturze nie ma już zapisu o zadeklarowanych udziałach, ale na nowym cenniku jest taki dziwny jak dla mnie zapis. Więc małe pytanie: W którym momencie członek mleczarni przestaje nim być? Oczywiście dalej do tej spółdzielni oddaje mleko


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pasowało by wtedy po 100 litrów oddawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel29    76
48 minut temu, Łolek napisał:

Nie denerwuj się powiem Ci w tajemnicy że  większość ludzi podziela poglądy Grzegorza 🤫

Nie podziela, nie podziela. Jak na rynkach światowych nie ma jakichś dużych zawirowań i w mlekpolu nie mają za bardzo problemów ze zbytem  to cena nie jest aż tak zła choć mogła by być lepsza. Takie jest moje zdanie na temat mleczarni.

Ale co chodzi o pracownikow i rade to kazdemu jednemu bym wjebal.

3 lata temu jak rodzice przepisywali na mnie gospodarstwo i w sprawie udziałów pracownik w biurze w Grajewie że po 5 latach wypłata A ja do niego że dadzą dobre oprocentowanie to mogą trzymać te kasę i skończyło się taką kłótnia że chłop wyszedł z biora i już nie wrócił A jego robotę dokonczyla jakaś babka.  Od tamtej pory wszyscy związani z sm mlekpol A nie dostarczający mleka są dla mnie zerami które wyżej stają jak d*py mają.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Łolkowi chodziło no to l, że większość ludzi myśli że rolnikom z nieba mamona leci...

Łolkowi chodziło no to l, że większość ludzi myśli że rolnikom z nieba mamona leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1584
3 godziny temu, grzesiu napisał:

Ważne że płacę dochodowy którego wy nie płacicie, płace VAT który wielu z Was odlicza, płacę ZUS a nie KRUS, i nikt mi nie dopłaca do Paliwa i Innych. 

Ale ty pojebany jesteś i gówno wiesz o rolnictwie i produkcji mleka , a jak ci się nie podoba to wypad z tąd szanowny dupowłazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Łolkowi chodziło no to l, że większość ludzi myśli że rolnikom z nieba mamona leci...

Łolkowi chodziło no to l, że większość ludzi myśli że rolnikom z nieba mamona leci...

Właśnie tak

A między nami przecież tak jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Jednak dyskusja z idiota nie ma sensu.

Swoja drogą niektórzy dziwią sie dlaczego dostawcy mlekpolu maja największe pretensje na forum - przecież mają dobrą cenę. Bo jedynie mlekpol wysłał takiego trolla, którego zadaniem miało być udowodnienie, że prezes jest genialnym zarządcą.

Ciekawe co pisaliby dostawcy mlekovity gdyby jakiś troll wciskał im na każdym kroku kit, że parametry ich mleka są badane najrzetelniej w kraju, a nawet na świecie, a problem leży po ich stronie.

1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

jak złoży we wrześniu wypowiedzenie...to za 4 MSC wypłata poniżej 1zl bo już nie jest członkiem

  Pamiętacie jak alfa pisał, że na wcześniejszej radzie prezes napąknął o tym , że od nowego roku rolnicy nie będą już odchodzić z mlekpolu? Sam nie rozumiał co ma prezes na myśli - czyżby teraz się wyjaśniło i powoli jest odkrywany plan zapewnienia sobie surowca? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
13 godzin temu, grzesiu napisał:

Ps  wasze mleko jest nic nie warte bez pracowników i wiernych  konsumentów także czasami warto stonować swe wypowiedzi.  

Wg mnie jest tak że jak rolnik nie wyprodukuje to mleczarnia nie będzie miała czego przerabiać. Jak rolnik wyprodukuje a nie będzie miał kto tego przerobić to konsument nie będzie miał co kupić i jak rolnik wyprodukuje mleczarnia przerobi a konsument nie kupi to też nic z tego nie będzie. KAŻDE ogniwo w tej trójce jest ważne i nie ma że moje jest bardziej mojsze jak twoje. Piszę to jako dostawca Lydera 'wierzący' w uczciwość badania parametrów szczególnie tłuszczu   ( z każdą fakturą myślę że mamy 1 kwietnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie zapewnienie sobie surowca widzą co się dzieje w koło odziały mlekovity kupują przerzut od prywaciarzy nawet sama Piątnica skupuje 100 tys litrów dziennie z przerzutu który jest wątpliwej jakości i wszyscy zaczynają widzieć że lepiej mieć mleko od swoich dostawców od których mogą egzekwować jakość niż kupować byle co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacik    5
13 godzin temu, grzesiu napisał:

Ważne że płacę dochodowy którego wy nie płacicie, płace VAT który wielu z Was odlicza, płacę ZUS a nie KRUS, i nikt mi nie dopłaca do Paliwa i Innych. 

Kolego obsrancu w tym roku samego vatu do urzedu skarbowego odprowadziłem ponad 50000 więc jak nic nie wiesz o rolnictwie to się nie wypowisdaj.

Nikt do paliwa nie dopłaca tylko zwraca niesłusznie pobraną część podatku.

Gdyby nie my sie załatwiona oosada w naszej mleczarni siedział byś na kuroniówce.

A jak sie ujawnisz z imienia i nazwiska wp***dol zapewnie od kolegów dostawców cie nie ominie.

Edytowano przez Kacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Ojoj jaki groźny na forum.  Od straszenia to są duchy. Przypominam że w sieci nie jest się anonimowym więc uważaj na to co piszesz!!!! Na szczęście nie jestem pracownikiem waszego biznesu i nikt mnie tu nie wysłał pisze tylko to co uważam za słuszne co nie każdemu musi się podobać. Jak widać jednym te treści odpowiadają innym nie to jest demokracja. 

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

@danielhaker k*rwa zrób tu porządek bo tego już za dużo


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68
58 minut temu, grzesiu napisał:

Ojoj jaki groźny na forum.  Od straszenia to są duchy. Przypominam że w sieci nie jest się anonimowym więc uważaj na to co piszesz!!!! Na szczęście nie jestem pracownikiem waszego biznesu i nikt mnie tu nie wysłał pisze tylko to co uważam za słuszne co nie każdemu musi się podobać. Jak widać jednym te treści odpowiadają innym nie to jest demokracja. 

da sie zrobic zbiorowy wniosek o bana dla tego Pana? :D "nie jestem pracownikiem waszego biznesu" wiec sie nie wypowidaj. I masz racje nie jestes anonimowy w sieci :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Mi to bardziej chodzi o tych, co chcą bić i wyzywają innych. Mamy wolność słowa i każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale siłą nikt nie ma prawa narzucić swojego zdania. Tak samo jak z weganami, do momentu kiedy nikt nie zagląda do mojego talerza to niech jedzą co chcą i niech nie narzucają mi swojego zdania tym bardziej groźbą

  • Like 2

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Dlaczego chcecie go banować. Każdy ma prawo do swojej opinii. Nawet takiej niesprawiedliwej, że rolnikom z nieba leci. Ja myślę grzesiu, że albo zgłupiałeś, albo poszedłeś na emeryturę, a za klawiaturą twojego komputera posadzili jakiegoś chyba idiotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

up
Ale tego nie da juz sie sluchac. Kazdy moze wyrazic swoja opinie, nie z kazda sie zgadzam, ale to co mowi grzesiu to juz przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
grzesiu napisał:

Ojoj jaki groźny na forum.  Od straszenia to są duchy. Przypominam że w sieci nie jest się anonimowym więc uważaj na to co piszesz!!!! Na szczęście nie jestem pracownikiem waszego biznesu i nikt mnie tu nie wysłał pisze tylko to co uważam za słuszne co nie każdemu musi się podobać. Jak widać jednym te treści odpowiadają innym nie to jest demokracja. 

chyba tylko Tobie odpowiadają ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, kat napisał:

Ma ktoś już nowy cennik mlekpolu? Niech wstawi.

na FB jest....🤯

Pozwolę sobie wstawić...autor (Dawid Paszkowski) 

 

FB_IMG_1608709544327.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj