Polecane posty

dabrowskit    228
DanielFarmer napisał:

Slaweeeek jak masz 5000 od krowy to i białko jest 😅 A tak serio szacun 💪

I przy dobrej wydajności idzie mieć dobre parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Cos zmienilem w dawce i w tym miesiacu mocno na plus parametry wedlug federacji tluszcz 4.5, bialko 3.6.

Zobaczymy czy lider chociaz adekwatnie do wzrostu cos podniesie czy tam mam juz parametry przypisane na stale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1583
17 godzin temu, zkordalski napisał:

Od kiedy tu jestem Sierpc siedzi cicho z cenami do września- października bo mają gorsza niż Mlekovita ale jak doj**ią im to premie na koniec roku to kurde prawie jak Piątnica hehehe

Sierpc napewno nie płaci gorzej od mlekovity cały czas jest te 5-10 gr przed mlekovita , obserwuje to od dłuższego czasu .

A wogule to cię niedawno o coś pytałem odpowiedzi brak.

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
12 minut temu, radekz200 napisał:

O ja pierdziele podziel sie trochę to cena 😂

Nie ma bardzo czym w porównaniu z sierpcem czy lyderem a po drugie  panie jakie,, jo mom wydatki,,😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, Łolek napisał:

Polmlek 16500 l  1,57zl

Dać Ci numer konta, bo mogą się u Ciebie nie pomieścić 🙆‍♂️

Tego ciągnika to mi chyba pastujesz 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
17 minut temu, Ursus932 napisał:

Dać Ci numer konta, bo mogą się u Ciebie nie pomieścić 🙆‍♂️

Tego ciągnika to mi chyba pastujesz 😎

  Spóźniony jesteś bo swojego mfa sprzedalem  a kasa z wypłaty  już  zagospodarowana

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Łolek a jaki to był model ?? Co na ratki do banku, czy fynda kupiłeś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912

1.3085

2.tylko gotowka

3.jeden fynd wystarczy 

A po 4 jak bym Ci  kase przelał to mogło by Ci  konto rozsadzić 😉

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Łolek

Łeee to takie zachodnie graty mnie nie interesują 👎

Moje już dość pełne, ale jest pojemne to może się zmieści 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912

Jak Cię stare nie  interesują i konto pełne  + super  cena w radomsku to tylko nowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SerafinKot    20
Dnia 12.12.2020 o 19:49, Zdzinio napisał:

Dostał ktoś covidowe?

U mnie rodzice dostali bo byli na kwarantannie a ja byłem chory to jeszcze nie dostałem.PO 1300zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Jak Cię stare nie  interesują i konto pełne  + super  cena w radomsku to tylko nowy 

Na nowy starczy bez problemu, ale muszę rozwiązać problem mieszkania, a do tego trafia mi 1,5 ha do kupna,  szukam starego ale ursusa lub zetora 

Cena w Radomsku jest powszechnie znana i cieniutka , dobrze że są jeszcze inne źródła dochodu w gospodarstwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To mieszadło robi masło, świstak owija w sreberka i mleczarnia przyjeżdża po gotowe kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

pytaj danielhakera widział mój sms z mleczarni 😁 możesz wierzyć lub nie i tak żyć w niepewności 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Ja wcale tego nie podważam. Ja tu się tylko delikatnie wkurwiam bo na każdym litrze tracę parę groszy wg cennika. 

Tym bardziej że na nas zarabiają podwójnie, bo za parametr nie zapłacą a towar przedni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

A u mnie w Mlekpolu dzis wynik tłuszcz 4.8.

A niedawno rozmawiałem z kolego mówił że jak woził kukurydzę na zielono to miał tłuszcz 3.4 czyli w karton i do biedronki  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj