Polecane posty

vat    299

To siedzcie cicho i potakujcie prezesowi to może nam skapnie coś z pańskiego stołu.

Niech wyjaśnią co jest do wyjaśnienia i będzie spokój.

Edytowano przez vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
50 minut temu, stan62 napisał:

Alfa, Marchla zapros na dojenie, jemuwoda wychodzi. 

a jak ktos nie rozumie o co ten konflikt to o chlopska dume, pan Marchel w koncu to powiedzial! O tego zdrajce!!! Pana P haha

i to sie dzieje w 21 wieku. I chopi za tym ida! Laboratorium klamie bo marchel ma wode w mleku, Mleko zwoza z litwy, wiec sluzba celna i weterynaria klamie, prezes klamie choc na radzie tlumaczy, nie rozumieja, dalej pytajom o to samo, wiec musi klamac skoro nie rozumiejom. Bank swiatowy jak dal kredyt to sie pewnie pomylil i kazdy taki kredyt na obore by dostal, wiec w firmie musi byc zle, jakies BMW ktos sobie wymyslil, ale nikt nie wie jakie, wiec pewnie cos w tym jest....ale wstyd

 

Te plotki z tym kredytem też słyszałem że mlekpol wziął taki duży kredyt w EBI to musi mieć problemy jak to usłyszałem to tarzałem się ze śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣 mówię człowieku jakby było źle to nie dostali by takiego wysokiego kredytu w najniższej cenie na rynku to po pierwsze a po drugie jest to kredyt na inwestycję.  Chłopy nie róbcie plotek bo nic dobrego z tego nie wyniknie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
1 godzinę temu, grzesiu napisał:

Te plotki z tym kredytem też słyszałem że mlekpol wziął taki duży kredyt w EBI to musi mieć problemy jak to usłyszałem to tarzałem się ze śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣 mówię człowieku jakby było źle to nie dostali by takiego wysokiego kredytu w najniższej cenie na rynku to po pierwsze a po drugie jest to kredyt na inwestycję.  Chłopy nie róbcie plotek bo nic dobrego z tego nie wyniknie.  

Słuchaj a ok jest jak niektórzy radni moga wziąć kredyt na parokrotnosc udziału i spłacać bez wniku jak długa chcą 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiecie co jest najbardziej odbijające w produkcji mleka?? To że w Piatnicy mają cenę 2,13 a u mnie w Mlekovicie 1,52... I każdy ma taka sama robotę i to jest najbardziej chu*** gdzie w moim przypadku mialbym  40 tyś zl więcej w kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912

Stan 62 chyba  zapomniał że  prezes i wszyscy w mleczarni to sa waszymi pracownikami a nie odwrotnie 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1125
Adamqq3 napisał:

Wiecie co jest najbardziej odbijające w produkcji mleka?? To że w Piatnicy mają cenę 2,13 a u mnie w Mlekovicie 1,52... I każdy ma taka sama robotę i to jest najbardziej chu*** gdzie w moim przypadku mialbym  40 tyś zl więcej w kieszeni...

a w Polmleku czy Łowiczu miałbyś mniej. Także policz ile jesteś do przodu w stosunku do ww mleczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
3 godziny temu, grzesiu napisał:

Srajcie dalej we własne gniazdo a będziecie mieć cenę 2x większa niż w Piątnicy.  

Grzesiu wycięcie wrzoda musi boleć ale to chwilowe, wszystko sie zagoi i będzie lepiej

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
24 minuty temu, FarmerDyzio napisał:

a w Polmleku czy Łowiczu miałbyś mniej. Także policz ile jesteś do przodu w stosunku do ww mleczarek

Niekoniecznie, mam więcej w polmleku niż bym miał w mlekpolu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolkodaw    1
32 minuty temu, kr9292 napisał:

Grzesiu wycięcie wrzoda musi boleć ale to chwilowe, wszystko sie zagoi i będzie lepiej

W Łowiczu już się 3lata goi i nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan62    4

Wlasnie sie dowiedzialem ze na ostatnim spotkaniu Marchel przyszedl ze swoimi pacholkami, a nie, nazwe ich karakanami, I wszyscy bili BRAWO dla Marchla a gwizdano na Boraskiego.

BRAWO Radni, brawo Alfa, ale zes robote odwalil w terenie. Musiales naklamac jak pisiory co? Ja sie tylko pytam za co te brawa bo ja nie przypominam sobie zeby Marchel poza rozwaleniem Dabrowy cos zrobil dla rolnikow. Boraskiego oceniac nie musze – kazdy widzi co sie dzieje od 40 lat. I nagle stawiacie tych Panow rowno? Czy ten marchel to chociaz ma wzorowe gospodarstwo? Czy tylko drzec morde I macic potrafi

Ja sie pyta Alfa czemu jako radni chlopow nie informujesz ze znasz zarobki Prezesa bo wam pokazal na zebraniu? Poco w mediach o to pytasz skoroPrezes wam juz odpwoedzial na te pytania?

Czy wy macie jakas kase za to zeby rozwalic ten Mlekpol? Bo to zaczyna tak wygladac jakbyscie sie z kims doporozumieli? o co wam chodzi ja sie pytam

Apel do uczciwych  dostawcow - reszta niech nie czyta: ta firme trzeba przekazac jak gospodarstwo, jak ojciec dla syna. na spokojnie, w zgodzie i nasym interesie. bo kazdy na tym straci a napewno nase dzieci. hucpa i krzyki to juz bylo 

Polacy jak zaden inny narod potrafi rozpiepsyc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan62    4

nie prywatna firma, ale kazdy z nas wie jak sie przekazuje gospodarstwo w zgodzie a jak sie kloca w rodzinie - i to tu pisze. Wyznaczcie sobie nastepce prezesa i do roboty...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Może kogoś z zewnątrz może trzeba coś nowego  A tak to zostaną stare " smieci" nie obrazajac nikogo. 

Byłem na spotkaniu w lutym i pokazał się sam Borawski no niby dobrze gada. 

Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ?

A niską cenę za mleko obwinia PiS i nowe to podatki i obostrzenia tylko że część z nich wymusza na Polsce UE i nasi kochani europarlamentarzysci z Koalicji Europejskiej którzy chętnie głosują za wszystkim co Unia wymysli A nie jest dobre dla polskiej racji stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
1 godzinę temu, stan62 napisał:

w zgodzie i nasym interesie. bo kazdy na tym straci a napewno nase dzieci.

pod Giewontem mieskos?hej

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

To powiedz @stan62 @grzesiudla prezesa  (skoro twierdzisz, że go tak dobrze znasz i nigdy nie zawiódł) żeby przeciął wszystkie spelulacje, plotki i ujawnił te tajemnice - kwestię o które pytają zbuntowani radni.

Czy tak wiele oczekują? Czy ujawnienie tego to jakaś obraza honoru prezesa i jego współpracowników? Nikt nie pyta o jego prywatny majątek, czy wiek żony - chodzi o informacje, które powinny być znane radnym.

Ujawni to i przetnie wszelkie spekulacje - piłka będzie po stronie zbuntowanych radnych - jeżeli dalej będą, jak twierdzi prezes, szukać dziury w całym - nikt ich nie poprze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Ktoś tu kiedyś chyba pisał o pensji prezesa w kontekście odprawy poprzedniego? 80 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek    8
5 godzin temu, Primula94 napisał:

Niekoniecznie, mam więcej w polmleku niż bym miał w mlekpolu😉

Tak 2zł za 1,5 litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan62    4
Dobra chopy, koniec gdybania o pensyje prezesa pytac radnych. Alfa pachol marchla i marchel pytali i widza, ponoc nawet zlozyli podpis o zapoznaniu sie. Pytac ich. Moze liczyc nie umiejom, a bo ja wiem. Ale was tu oklamujom ze nie widza. A ile zarabi Sapinski a ile Kalinoski to se porownamy. dawajta te pensyje
Jutro ogorkuje a w niedziele modle sie o wasze umienie czytania i rozumienia w ten sam czas i o moje pisanie na tych klawiaturach. corka mi pomaga ale nie zawsze, oczy juz nie te
Spokoju i zdrowia dla waszych rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

czy tylko mi się wydaje ze te jego tekaty są robione kopiuj-wklej? czcionka się nie zgadza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Pewnie nad tymi "dziełami" pracuje kilka osób - korektora zatrudnił sam prezes - niestety jak widać (jak zresztą zawsze) posadę dostał ktoś po znajomości.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj