Polecane posty

alfa    1191
2 minuty temu, maxio napisał:

Moderator to jeszcze żyje na tym dziale?

Po co ten moderator temat cen mało żywy to chociaż trochę trzeba go rozruszać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
8 minut temu, DanielFarmer napisał:

alfa kiedy u nas podwyżka ? 😊

Może nie długo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
1 godzinę temu, alfa napisał:

Mam już na koncie 600 ponad zysku 800 przed podatkiem a dalej inwestuje także jest ok. 

Nigdy nie liczę zysku przed sprzedażą bo giełda potrafi zaskakiwać. Kręcę teraz kółka na Borucie i 4 mass też będę zarobiony i po raz nie wiem który odkupiłem cdr po 350 za 300 tys to liczę że tu będę na 31 grudnia zarobiony na czysto 130 140 albo stracony 130 140 ale raczej to pierwsze 

Te dwie spółki z NC to takie asy na których można jednego dnia 25% zarobić A drugiego 50% stracić. CDP uważam że jest mocno przeszacowany.  I tak naprawdę nigdy nie zainwestuje w branżę której nie rozumiem. Domyślam się że masz kogoś mocno ogarniętego i zaufanego do obrotu taka gotówką.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
Przed chwilą, grzesiu napisał:

Te dwie spółki z NC to takie asy na których można jednego dnia 25% zarobić A drugiego 50% stracić. CDP uważam że jest mocno przeszacowany.  I tak naprawdę nigdy nie zainwestuje w branżę której nie rozumiem. Domyślam się że masz kogoś mocno ogarniętego i zaufanego do obrotu taka gotówką.  

Cdr jest przesacowany ale ważne że ludzie go kupują i będzie rósł dalej a po cyberpunkt będzie masakra Kiedyś brat cioteczny mnie prowadził teraz sam już się bardzo dobrze rozumiem.  A inwestycja w mercatora to była chwilą jak doczytałem że robią maseczki. Mam jeszcze kilka spółek w portfelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
1 minutę temu, komizmo napisał:

Z dużą kwotą zaczynałeś?

50000 brat mówił żeby mniej ale pomyślałem hu. utopie to utopie to więcej nie będę się w to bawił. Grunt to wybrać 5 odpowiednich spółek i w każdą załóżmy po 1000 jak zarabiasz można zacząć zarobkiem bawić się w kółka albo na NC lub łapać spekule 

Przed chwilą, alfa napisał:

50000 brat mówił żeby mniej ale pomyślałem hu. utopie to utopie to więcej nie będę się w to bawił. Grunt to wybrać 5 odpowiednich spółek i w każdą załóżmy po 1000 jak zarabiasz można zacząć zarobkiem bawić się w kółka albo na NC lub łapać spekule 

Fakt zonka u mnie ekonomistka po kursach maklerskich też ma trochę głowy. Dużo też robią znajomości kiedyś lapnalem duża kasę bo ktoś z rodziny był w tej spółce. W tym roku można było w styczniu zainwestować 100000 a teraz mieć ponad 3000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Giełda to jest do je*nia ludzi nie do zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
Przed chwilą, vodz napisał:

Giełda to jest do je*nia ludzi nie do zarabiania

Heh muszą być i leszcze i grubi muszą ci naiwni trącić mądrzy zyskiwać. Zdziwiłbyś się jaka kasę można ciągnąć z giełdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7570

pierwszy Milion trzeba ukraść i grać na giełdzie ale to za mała kasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191

Np taki columbus w październiku był już w widocznym trendzie wzrostowym można było kupić za 10000 dziś sprzedać za 100000 a do Bożego Narodzenia przewiduję że za 200000 da radę go upchnąć. Są też dobre papiery które lubią spokój i są pewne katastrofa mogłaby tylko coś zrobić. Nowi gracze zawsze robią jeden błąd ten sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eeeeejjjjjj, wlezie tu człowiek raz na sto lat i nawet ni ma cen 😫 trzeba poszperać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

@alfa myślisz ze w mlekpoku kryzys żegnamy? Rada dogadala sie czy bedzie glosowanie za odwolaniem czesci radnych? Jesteś po stronie konserwatystów ze tak na spokojnie do tego podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Alfa to po jaką cholerę Ty jeszcze w tym gnoju robisz jak taka kasę na giełdzie zarabiasz. Już dawno bym te krowy rzucił  albo przepisał na syna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191

To też kasa jednak a muszę zarobić krowami na dużą inwestycje i koniec.  Poza tym puki płaci to te 3 lata dociągnę. Robert 1226 może ty jesteś wazeliniarzem ja ci mówię prawdę a ty wiesz lub nie. Wystarczy myśleć głową i idzie duża osiągnąć a krowy są tego zaczątkiem tylko nie raz trzeba przemyśleć czy np lepiej kupić 3 ha pola po 60000 na kredyt które wyjdzie 100000 za ha i będzie się zwracać 50 lat jak będą dopłaty a jak zabiorą to 100 lat czy kupić mieszkanie wynająć samo się spłaci w 8 lat a później zarabia 25000 rocznie nie osranych pieniędzy 

Przed chwilą, Dream1990 napisał:

Jak większość pewnie ma jeszcze Unijne "zobowiązania" i musi.

Trochę racji masz ciągnik 2 lata mnie trzyma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Alfa ludzie też zaczynają myśleć i wolą spłacać kredyt niż płacić za wynajem i po 10 latach zostać z gołą d..po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Panie alfa a smutni panowie juz cie odwiedzili? Bo raczej wątpliwe żeby obracać na giełdzie taka kasa i nikt się po działkę nie zgłosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludki gość majaczy jak potluczony a wy to łykacie.... Właśnie o to mu chodzi bo widać lyknal banke kredytu i ma odloty.. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
7 godzin temu, lusjan napisał:

Obraża cię kiedy ktoś cytuje twoje słowa? Wybacz, ale to chyba twój problem... 

Lubię fantastykę, natomiast nie mam nic do ukrycia, zapraszam do Ligoty, gmina Czechowice-Dziedzice, ul. Podlasek. Proszę pokazać, która inwestycja jest fikcją literacką. Po drodze sporo lepszych od mojego gospodarstwa, bo mam dwie lewe ręce do niektórych prac i zlecam je innym. 

To gdzieś w Twoich okolicach Złote Łany kręcili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
1 godzinę temu, dejmian90 napisał:

@alfa to ta duża inwestycja to chyba na serio musi być duża że bez krów nie dasz rady jej zrealizować?

Kombajn zbożowy za około 1.5 mln brutto i lokal użytkowy za prawie 2 pod biedronkę żabkę lub coś w tym stylu najlepiej od razu z dzierżawca z umową na kilka lat 

1 godzinę temu, grzesiekxy napisał:

Alfa ludzie też zaczynają myśleć i wolą spłacać kredyt niż płacić za wynajem i po 10 latach zostać z gołą d..po

Tak to idź jutro do banku powiedz ze masz 3500 netto żona 2200 netto 2 dzieci kredyt na samochód itp i weź 350 kredytu wyjdziesz z banku z niesmaczna miną a z tych 350 70 prawie wszystkie banki chcą wpłaty a. Minimum 15% a poza tym nie wynajmuje dla rodzin nie będą płacić ani ich nie wywalisz ani kasy nie zobaczysz. 

1 godzinę temu, ogarek napisał:

Ludki gość majaczy jak potluczony a wy to łykacie.... Właśnie o to mu chodzi bo widać lyknal banke kredytu i ma odloty.. 😋

Hehe to zakładaj kolego jutro konto maklerskie wrzuć 1000 zł ja cie pokieruje co dalej zobaczymy ile będziesz miał w grudniu do tego dodasz 000 zera i podumasz czy możliwe czy nie 

1 godzinę temu, vodz napisał:

Panie alfa a smutni panowie juz cie odwiedzili? Bo raczej wątpliwe żeby obracać na giełdzie taka kasa i nikt się po działkę nie zgłosił

Az tak nie jest poczytaj ilu przybyło milinerow z giełdy w ciągu roku w Polsce czytaj większość i jakoś nie słyszałem żeby ktoś się zgłaszał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

O kurka jak się pan radny rozgadał. Chwalić to Ty się lubisz, ale żeby coś konkretnie napisać w temacie spółdzielni jak ludzie pytają to zdawkowo coś rzucasz... 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj