Polecane posty

lusjan    248

U mnie suche fakty, u ciebie zamiast argumentów obelgi. Wszystko rozbija się o to, że ktoś potrafi, inny nie, spoko, ale to nie znaczy, że trzeba atakować drugą osobę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

No ty powiedziałeś że aspiruje do roli sprzątaczki. Zapewne u biznesmena twojego kalibru 😄.

Zakończę ten temat z mojej strony stwierdzeniem, że niektórzy mając taką fantazję powinni pisać nowe części władcy pierścieni, a nie krowy doić

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Obraża cię kiedy ktoś cytuje twoje słowa? Wybacz, ale to chyba twój problem... 

Lubię fantastykę, natomiast nie mam nic do ukrycia, zapraszam do Ligoty, gmina Czechowice-Dziedzice, ul. Podlasek. Proszę pokazać, która inwestycja jest fikcją literacką. Po drodze sporo lepszych od mojego gospodarstwa, bo mam dwie lewe ręce do niektórych prac i zlecam je innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
5 minut temu, lusjan napisał:

Obraża cię kiedy ktoś cytuje twoje słowa? Wybacz, ale to chyba twój problem... 

Lubię fantastykę, natomiast nie mam nic do ukrycia, zapraszam do Ligoty, gmina Czechowice-Dziedzice, ul. Podlasek. Proszę pokazać, która inwestycja jest fikcją literacką. Po drodze sporo lepszych od mojego gospodarstwa, bo mam dwie lewe ręce do niektórych prac i zlecam je innym. 

Ze świetokrzyskiego jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1125
alfa napisał:

Wszystko zależy od ceny mleka ilości pola dzierżaw klasy gleby parku maszynowego stanu zdrowotnego krów kredytu itp. Ja u siebie z mleka łącznie z dopłatami na czysto mam około 350 do 400 rocznie z roślinek ok ponad 100 ogólnie cały dochód w tym roku na czysto wyjdzie ponad milion.  A propo ktoś pytał o mlekpol wszystko ok jak narazie 

Można się zapytać czy masz pracownika i jak długo zamierzasz jeszcze hodować bydło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
7 minut temu, lusjan napisał:

Śląsk, zapałki się kłaniają 😜

We włoszczowej nic o podwyżkach nie mówia ?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Zwykle pod koniec roku są, także nie liczyłbym na to przed październikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

 

1 godzinę temu, alfa napisał:

Hehe liczę całość w tym roku z giełdy wpadnie z 600 tys a dewelopera żony 😊

Te 600tys zł to dywidendy czy wycena akcji? 

Edytowano przez grzesiu
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

 

A co tu można mylić? Dla mnie zysk to to co zostaje na koncie po opłaceniu rachunków....Ale 3/4 niby rolników i tak tego nie zrozumie .Jakim trzeba być zaślepieńcem żeby brać hektar ziemi w dzierżawę za 1,5 tys +podatek oddaloną o 15km .budować oborę za 5mln na kredyt i do tego kupić jałówki po 8tys z których 75% padnie po wycielenia i liczyć na zysk z mleka.

11 minut temu, Dominiik napisał:

Widzę że chyba dużo osób myli pojęcia zysk z przychodem

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
30 minut temu, grzesiu napisał:

 

Te 600tys zł to dywidendy czy wycena akcji? 

600 czystego zysku po odliczeniu podatku. Jak pójdzie zgodnie z planem może do miliona się zbliżę 

59 minut temu, FarmerDyzio napisał:

Można się zapytać czy masz pracownika i jak długo zamierzasz jeszcze hodować bydło ?

Mam pracownika.  Myślę że 3 lata maks 4 5 to już nie dla mnie. Dosyć tego 

Edytowano przez alfa
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1125
zazdroszcze. Cóż trzeba brać los we własne ręce
zazdroszcze. Cóż trzeba brać los we własne ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
12 minut temu, FarmerDyzio napisał:

zazdroszcze. Cóż trzeba brać los we własne ręce
zazdroszcze. Cóż trzeba brać los we własne ręce

Od 8 lat nie kupuje maszyn zbędnych oby tylko kupować jak coś się zje... dopiero jest zakup i szlem mocno w nieruchomości żeby dzieci ustawić i przy tym zarobić. No i kilka lat giełda teraz jeszcze tylko 2 poważne inwestycje i na tym koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

U mnie rowniez krowy od 8 lat nie dostaly zlotowki. 80 sztuk na uwieziowce siedzi. 3 lata jeszcze i koniec z niewolnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
44 minuty temu, alfa napisał:

Od 8 lat nie kupuje maszyn zbędnych oby tylko kupować jak coś się zje... dopiero jest zakup i szlem mocno w nieruchomości żeby dzieci ustawić i przy tym zarobić. No i kilka lat giełda teraz jeszcze tylko 2 poważne inwestycje i na tym koniec 

Dzikijohn ja mam 500tys rocznie i jakos za cholerę nie może mi zostac 250 tys rocznie . Według ciebie ma mi zostac 20 tys miesięcznie a nie zostaje i nie mam robota ani nawet hali. Zobaczymy co powiesz jak spadnie i będzie ci zostawało 5 gr z litra.mnie w ostatnich 2 latach zdziesiątkowały choroby krów taki okres chorób juz odpuścili ale dalej wydaje na leczenie więcej niż zwykle i zle ci nie życzę ale kolega miał to samo ja w pewnym momencie mialem pętlę na szyi jak to się mówi przy obecnej cenie a przy zlotowce nie potrafię powiedzieć co by bylo

 

 

Przypomnij nam kto to nie dawno pisał.... Ostro panie jedziesz widać leki za silne zażywasz... 😋

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Milionery by się panie nie miały gdzie pomieścić... 😋

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
1 godzinę temu, alfa napisał:

600 czystego zysku po odliczeniu podatku. Jak pójdzie zgodnie z planem może do miliona się zbliżę 

Mam pracownika.  Myślę że 3 lata maks 4 5 to już nie dla mnie. Dosyć tego 

Liczysz to po dzisiejszych kursach? Jeśli tak to co najmniej dziwnie bo zysk liczy się po wpłynięciu środków na konto 🙂 to że jakiś walor jest dziś wyceniony na 100zl  nie znaczy że po tyle uda Ci się sprzedać może to być 80zl a może 120zl. Te 600tys to po odjeciu środków zainwestowanych czy liczysz cały obecny kapitał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
2 godziny temu, lusjan napisał:

Obraża cię kiedy ktoś cytuje twoje słowa? Wybacz, ale to chyba twój problem... 

Lubię fantastykę, natomiast nie mam nic do ukrycia, zapraszam do Ligoty, gmina Czechowice-Dziedzice, ul. Podlasek. Proszę pokazać, która inwestycja jest fikcją literacką. Po drodze sporo lepszych od mojego gospodarstwa, bo mam dwie lewe ręce do niektórych prac i zlecam je innym. 

Po pierwsze nie wskazałes żadnych inwestycji jakie robisz. Po drugie, nie interesują mnie one. Po trzecie z zaproszenia nie skorzystam, ale pozwoliłem sobie rzucić okiem przez mapy Googla. Wyświetliłem to na telewizorze rubin (wiesz, my biedni jesteśmy), cała moja rodzina stała z otwartymi japami i lały się im łzy po policzkach gdy z orbity twoje włości oglądali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
45 minut temu, grzesiu napisał:

Liczysz to po dzisiejszych kursach? Jeśli tak to co najmniej dziwnie bo zysk liczy się po wpłynięciu środków na konto 🙂 to że jakiś walor jest dziś wyceniony na 100zl  nie znaczy że po tyle uda Ci się sprzedać może to być 80zl a może 120zl. Te 600tys to po odjeciu środków zainwestowanych czy liczysz cały obecny kapitał? 

Mam już na koncie 600 ponad zysku 800 przed podatkiem a dalej inwestuje także jest ok. 

3 minuty temu, alfa napisał:

Mam już na koncie 600 ponad zysku 800 przed podatkiem a dalej inwestuje także jest ok. 

Nigdy nie liczę zysku przed sprzedażą bo giełda potrafi zaskakiwać. Kręcę teraz kółka na Borucie i 4 mass też będę zarobiony i po raz nie wiem który odkupiłem cdr po 350 za 300 tys to liczę że tu będę na 31 grudnia zarobiony na czysto 130 140 albo stracony 130 140 ale raczej to pierwsze 

Edytowano przez alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912

Pochwaliliscie się  już  Panowie to już  przestańcie pierdlic bo wasze  inwestycje w nieruchomości i gielde to większość wielki H obchodzi udalo wam się  to przestańcie wkurwac innym ,pozdrawiam .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj