Polecane posty

Łolek    12924
22 minuty temu, Marcin133 napisał:

Polmlek 5gr podwyżki

Też dostałem smsa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

A niedawno mówiłem to ktoś mi pisał czy wierze w niemożliwe 😉 znaczy się że nie jest tak tragicznie w mleczarniach tylko nam tak słabo dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
25 minut temu, Marcin133 napisał:

A niedawno mówiłem to ktoś mi pisał czy wierze w niemożliwe 😉 znaczy się że nie jest tak tragicznie w mleczarniach tylko nam tak słabo dają...

Pewnie dostali sporo wypowiedzen , to i podwyżka jest.

Zabrali 10 dali 5 i sie im kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Mlekovita za lipiec cena bez zmian. 


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, Marcin133 napisał:

A niedawno mówiłem to ktoś mi pisał czy wierze w niemożliwe 😉 znaczy się że nie jest tak tragicznie w mleczarniach tylko nam tak słabo dają...

To ja byłem. Kilka dni temu dzwoniłem do skupu o jakaś podwyżkę no i dostaliśmy. Znowu nie trafiłem, zawsze jak dzwonię to podnoszą cenę ogólnie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924
43 minuty temu, Marcinnnnn napisał:

To ja byłem. Kilka dni temu dzwoniłem do skupu o jakaś podwyżkę no i dostaliśmy. Znowu nie trafiłem, zawsze jak dzwonię to podnoszą cenę ogólnie wszystkim

Możesz mieć satysfakcję że to dzięki tobie dołożyli ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

OSM ŁOWICZ zysk 1mln 164tys zł  przy średniej cenie 1.27zl netto i sķupie 350mln litrów mleka. Średnia cena w kraju 1.43zl. Niech mi nikt nie mówi że tam się poprawia. Taki wynik finansowy robi się w miesiącu grudniu obniżając cenę mleka O 4gr. Jakby lowicz miał płacić cały rok choćby średnia krajowa to byłby -60mln zł straty!!!

Dla porównania takie OSM Siedlce ze skupem 6x mniejszym wygenerowaly zysk 1.5mln zł przy średniej cenie 1.38zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
20 godzin temu, radekz200 napisał:

 u mie mleczarnia rozłożyła na raty chyba na 5 lat MLEKS wyszków , z tego co kojarze to na fakturach były tylko 2 razy odjete a 3 lata umorzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
31 minut temu, grzesiu napisał:

OSM ŁOWICZ zysk 1mln 164tys zł  przy średniej cenie 1.27zl netto i sķupie 350mln litrów mleka. Średnia cena w kraju 1.43zl. Niech mi nikt nie mówi że tam się poprawia. Taki wynik finansowy robi się w miesiącu grudniu obniżając cenę mleka O 4gr. Jakby lowicz miał płacić cały rok choćby średnia krajowa to byłby -60mln zł straty!!!

Dla porównania takie OSM Siedlce ze skupem 6x mniejszym wygenerowaly zysk 1.5mln zł przy średniej cenie 1.38zl 

No no, a z co niektórych postów tutaj wynikało, że ceną chyba zaczynają doganiać Piątnice. Już zaczynałem żałować tego rozwodu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
2 godziny temu, jarecki napisał:

 u mie mleczarnia rozłożyła na raty chyba na 5 lat MLEKS wyszków , z tego co kojarze to na fakturach były tylko 2 razy odjete a 3 lata umorzone ?

Ale tu agencja może umorzyć 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Przepraszam jest to brutto. Mimo wszystko to płacąc średnią krajową 30mln straty. 

Edytowano przez grzesiu
Ghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bop23    84

w sierpcu rada przyjęła wypłaszczenie progów ilościowych i podwyżkę cen mleka:) ciekawe jak to bd wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924

Grzesiu znów zaczynsz sie bawić kalkulatorem?😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Lubię liczyć i analizować a właśnie zaczynają pojawiać się na KRS sprawozdania finansowe za 2019rok. Polecam każdemu współwłaścicielowi aby zerknał na wyniki swojej spółdzielni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
8 godzin temu, bop23 napisał:

w sierpcu rada przyjęła wypłaszczenie progów ilościowych i podwyżkę cen mleka:) ciekawe jak to bd wyglądało...

Jak wyplaszczenie progow ilosciowych?

 

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj