Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

płaczecie na 90groszy, 4 lata temu oddawaliśmy w lutym po 66 groszy do jakże przecudownej osm chorzele i jakoś daliśmy radę...

Teraz niewiele lepiej. Cena w granicach 1,15-1.2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

To chyba mały litrarz bo 1,34 miałem ostatnio. Za maj i kwiecień więcej będzie bo podwyżka wraca na białko i tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Jezu. 90 groszy. To ja z ojcem ustalilem juz kilka lat temu ze jak mleko spadnie w sierpcu na 1.3zl to krowy do likwidacji. Bo za taki zapierdol nalezy sie dobra zaplata. A nie po kosztach za grosze za***rdalac.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, arofarmer napisał:

To chyba mały litrarz bo 1,34 miałem ostatnio. Za maj i kwiecień więcej będzie bo podwyżka wraca na białko i tłuszcz

Powyżej 10 tys. Sąsiad mówił że po tyle wyszło. Było by pewnie więcej ale standardowo zaj.bali na parametrach . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22
6 minut temu, gregor1284 napisał:

w chorzelach to powinno być z 50gr premi za użeranie się z tymi złodziejami :D

Za cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1752
10 godzin temu, gregor1284 napisał:

w chorzelach to powinno być z 50gr premi za użeranie się z tymi złodziejami :D

Możesz zmienić mleczarnie

Chyba że za dużo kredyty o mleczarni wziełeś😂😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

My z mleczarnią, nieważne którą, umówiliśmy się że wpłacamy udziały, mleczarnia ma na rozwój, ale wypłacają bez większej zwłoki po zakończeniu produkcji. Tłumaczenie się że jakieś inwestycje i nie mogą nam wypłacić NASZYCH pieniędzy to albo niegospodarność, np inwestycje ponad miarę, albo zwykłe lecenie w kulki. Jak ktoś wcześniej napisał zwiększenie udziału spowoduje, że będzie trzeba jeszcze więcej w przyszłości wypłacić, coś jak spirala kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12158
niesamowity90 napisał:

My z mleczarnią, nieważne którą, umówiliśmy się że wpłacamy udziały, mleczarnia ma na rozwój, ale wypłacają bez większej zwłoki po zakończeniu produkcji. Tłumaczenie się że jakieś inwestycje i nie mogą nam wypłacić NASZYCH pieniędzy to albo niegospodarność, np inwestycje ponad miarę, albo zwykłe lecenie w kulki. Jak ktoś wcześniej napisał zwiększenie udziału spowoduje, że będzie trzeba jeszcze więcej w przyszłości wypłacić, coś jak spirala kredytowa.

Ta możesz się umówić 😀 jak spółdzielnia to ma statut i jest on dla wszystkich a udziały to minimum w następnym roku po odejściu po walnym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Osm Włoszczowa, 15-30tys, t 4.05, b 3.34, 1.33 netto. Wychodzi mi 5 groszy mniej, niż miesiąc temu, ale to wynika z parametrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Nie zebym bronił spółdzielni, bo są o wiele lepsze, ale obiektywnie patrząc to cena jak zwykle ciut ponad średnią krajową. Ja zawsze podaję cenę netto, sąsiad na ryczałcie podałby 1,44, a parametry są w tym miesiącu słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, radekz200 napisał:

Nie macie tam miejsca chociaż dla jednego dostawcy? 🤔

Zarząd mówił że przyjmą kilka osób ale takich do 1000l, tak przyszedł SMS 20 gr za maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12895
27 minut temu, radekz200 napisał:

Nie macie tam miejsca chociaż dla jednego dostawcy? 🤔

Radek no co ty☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
7 godzin temu, Kierownik napisał:

o kurde wloszczowa taknslabo placi? oO

Jak na nasze świetokrzyskie realia to bardzo dobrze płaci. Osm końskie 17 tyś litrów tluszcz 4.45 białko 3.5 cena 1,23 brutto dla vatowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6696
1 godzinę temu, Kamilursusc385 napisał:

Zarząd mówił że przyjmą kilka osób ale takich do 1000l, tak przyszedł SMS 20 gr za maj

To akurat ja 😂 do tego krowy na wypasie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
5 godzin temu, MariuszDe napisał:

Osm Końskie za Maj przy niewielkiej ilości 5 tys l tł 4,1 białko 3,1 1,07 brutto 

O litosci, to na koszta nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Wczoraj nie jadłem kolacji bo coś źle się czułem. Rano wstałem i stwierdziłem że trzeba coś przekąsić. 

image.png

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj