Polecane posty

BarteqD    27
Napisano (edytowany)
Dnia 12.05.2020 o 16:26, SimFan napisał:

 

Proponowała bo gdyby kolega wrócił to przynajmniej na razie udziałów nie trzeba wypłacać.

Edytowano przez BarteqD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
19 godzin temu, TomaszKysiski napisał:

to i tak macie spoko. u nas jest jedynie nabiał i produkty techniczne czyli jakiś płyn do mycia. i weź tu wybierz towaru przy moich litrach za 1200zl. chory system już pomijajac to że cenę i tak mamy niższą.

Ja będe miał około 500zł z czego koło 3500-400 wybieram w towarze z teściami i szwagierką czasami. Będzie trzeba brać jakieś worki z granulkami albo mlekozastępcze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924

Polmlek ok 1,32przy 19 tys perametrow nie podam bo jeszcze nie mam faktury  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924
Napisano (edytowany)
18 minut temu, radekz200 napisał:

To mi ze 2 gr więcej wyszło 😛

No widzisz sukces😉 wyjdziemy  no prostą ☺

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Zamówienia na te towary w ramach 4gr premii realizuje osobiście mlekovita czy jakaś inna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Rozwozi Mlekowita ale zamawia u jakiegoś 'swojego' dostawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mi odliczają od faktury za mleko jako artykuły techniczne, nabiał osobno, paliwa nie brałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Mlekpol za kwiecień 15-30tys. l, tł. 4,03 bi. 3,34 cena 1,5zł/l ryczałt z tego 2 gr na udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
7 godzin temu, Xawier napisał:

Mi odliczają od faktury za mleko jako artykuły techniczne, nabiał osobno, paliwa nie brałem

Moim zdaniem powinna być fv bo przecież płacicie za to a oni muszą to jakoś zdjąć ze stanu.  Może ktoś z centrali wys - maz podpowie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli1357    0

Witam.Ile wam obniżono cenę w Polmlek Piotrków w porównaniu z faktura za marzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
5 minut temu, MarcinZetor8011 napisał:

Lacpol Piotrków Kujawski wyszło mi 1.14zł  brutto ryczałt. Ilość pow. 15 tys. Bł.3.33 tł.4.01 

Nie mozesz sobie poszukac  lepszej mleczarni  koledze  ta sama firma dała po 1,04   to juz  w jogo   ,gniezno,czy lowicz  bys mial ok 1,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Napisano (edytowany)

To patrzcie na to , tyle mają Bańkowcy co noszą do punktu zbiorczego. Coś ponad 20 gr minus względem lutego. Mleczarnia, której "cennika" nikt jeszcze na oczy nie widział

🙊🙉🙈

IMG20200517130938.jpg

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, strsw33 napisał:

Nie mozesz sobie poszukac  lepszej mleczarni  koledze  ta sama firma dała po 1,04   to juz  w jogo   ,gniezno,czy lowicz  bys mial ok 1,30

Jedynie o Łowiczu myślałem,ale tam też wiem że nie tak dawno były bardzo duże zawirowania i to mnie zniechęca. Bo Gniezno to pośrednik,a jogo  też raczej nie płaci za dobrze(jak się mylę to poprawcie ). Myślę ze np.Mlekowita,Mlekpol,Sierpc płacą dobrze i warto było by tam uderzyć ale u mnie nie mają trasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Czasem nawet możesz nie wiedzieć że ciężarówka zasuwa przez sąsiednią wieś. Ale zgadzam się z przedmówcami. Przy takiej ujni to Łowicz będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj