Polecane posty

rolnik0465    13
1 godzinę temu, strsw33 napisał:

Dobrze  ze polmlekowi  nie udało się  przejąć  Łowicza   bo w Łodzkim mleko juz by bylo  70  groszy.

Polmlek ciągle przyjmuje nowych dostawców w łódzkiem jak byłoby tak źle to by nie przechodzili.Ja 3 rok jestem i nie narzekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
2 godziny temu, rolnik0465 napisał:

Polmlek ciągle przyjmuje nowych dostawców w łódzkiem jak byłoby tak źle to by nie przechodzili.Ja 3 rok jestem i nie narzekam. 

 

2 godziny temu, rolnik0465 napisał:

Polmlek ciągle przyjmuje nowych dostawców w łódzkiem jak byłoby tak źle to by nie przechodzili.Ja 3 rok jestem i nie narzekam. 

Chyba   w twoim śnie  przejmuje  nowych    dostawców     kolega   ma  40  tys  litrów  dal noge  z Polmleku chyba mas zna mysli takich coa maja   300litro na odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43
Dnia 1.05.2020 o 20:05, rolnik0465 napisał:

Tylko te .grupy"jeszcze nie dawno dyktowały warunki ,a teraz sytuacja się zminiła

Głupoty piszesz.

Ciekawe jak to możliwe,że grupa która jest podmiotem mniejszym od podmiotu skupującego może dyktowac warunki??

Nigdy tak nie było.

1 minutę temu, strsw33 napisał:

 

Chyba   w twoim śnie  przejmuje  nowych    dostawców     kolega   ma  40  tys  litrów  dal noge  z Polmleku chyba mas zna mysli takich coa maja   300litro na odbiór.

Dokąd uciekł?

 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93

Mlekovita odziała Kalisz  

5 minut temu, tomekskw napisał:

Głupoty piszesz.

Ciekawe jak to możliwe,że grupa która jest podmiotem mniejszym od podmiotu skupującego może dyktowac warunki??

Nigdy tak nie było.

Dokąd uciekł?

Mlekovita odziała Kalisz  

 

5 minut temu, tomekskw napisał:

Głupoty piszesz.

Ciekawe jak to możliwe,że grupa która jest podmiotem mniejszym od podmiotu skupującego może dyktowac warunki??

Nigdy tak nie było.

Dokąd uciekł?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43

Szkoda,że Mlekovita na północy nie skupuje.Tu niestety Polmlek ma juz monopol...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
3 minuty temu, tomekskw napisał:

Szkoda,że Mlekovita na północy nie skupuje.Tu niestety Polmlek ma juz monopol...

 

4 minuty temu, tomekskw napisał:

Szkoda,że Mlekovita na północy nie skupuje.Tu niestety Polmlek ma juz monopol...

Masz na myśli   pólnoc Łódzkiego?  jesli tak  to moge  tobie  dąc namiary   na firme   co mysle z edala by Tobie  lpesza cene jak Polmlek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik0465    13
21 minut temu, strsw33 napisał:

 

Chyba   w twoim śnie  przejmuje  nowych    dostawców     kolega   ma  40  tys  litrów  dal noge  z Polmleku chyba mas zna mysli takich coa maja   300litro na odbiór.

Nie we śnie tylko wiem mój kolega ma transport ,a ten twój kolega pewnie wodę lał i go wyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
10 godzin temu, rolnik0465 napisał:

Nie we śnie tylko wiem mój kolega ma transport ,a ten twój kolega pewnie wodę lał i go wyje....

Tak   u nas  wszyscy duzą iloscią    nie dają  mleka Polmlekowi   ,   kolega jezdzi    ale zbiera  o ludzi co maja  po 200  ,300litrow na odbior   to sie troche  musi  najezdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lacpol Piotrków Kuj. od 1 kwietnia cena -2gr od jednostki tłuszczu i -1gr od białka

@jimmy871 dostałeś  taki sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, intel napisał:

Lacpol Piotrków Kuj. od 1 kwietnia cena -2gr od jednostki tłuszczu i -1gr od białka

@jimmy871 dostałeś  taki sms?

czy dalej beda jeszcze obnizki w proszkowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27
16 godzin temu, mati1723 napisał:

Mlekovita oddział Biała Podlaska. Cena mleka za maj bez zmian

 

Mleks Wyszków 5 gr w dół za maj, czyli za miesiąc obniżka w Mlekovitce😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

1, 3 zł \ litr pow. 5 tys litrów 4% tłuszcz  kolejny próg + 4 gr 8 tys, 12 tys .+ 2 gr kontrola uzytkowosci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

@Wielguspowraca niewiem. To zależy co zrobi Koło.Ciekawi mnie tylko czy z dalszych rejonów też dostawcy dostali takie smsy.Wiadomo konkurencja inna więc ceny bywają różne. A ty przeszłeś do Sierpca?

Edytowano przez intel
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, intel napisał:

@Wielguspowraca niewiem. To zależy co zrobi Koło.Ciekawi mnie tylko czy z dalszych rejonów też dostawcy dostali takie smsy.Wiadomo konkurencja inna więc ceny bywają różne.

wszyscy dostali te same sms z innych rejonów też pewnie na 80gr spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Dwóch poszło do sierpca z okolicy i podobno że nie są dostawcami na umowie dostali pisemko o ograniczeniu dostaw  😂 więc ciekawe czy to bajeczki czy już i kryzys łapie wszystkich po kolei

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, intel napisał:

@Wielguspowraca Ty nadal w Piotrkowie?

dawno odszedłem do sierpca cena lepsza no i litry się zgadzają nie to co w lacpolu 30 litr na odbiór brak w moich stronach odchodzą też teraz z piotrkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

koledzy czy dobrze mi o uszy sie obiło ze jakieś zmiany w cenniku na czerwiec planuje koło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj