Polecane posty

przezuwaczka    446

W Piątnicy jest lipa w szkole i ośrodku. W WysMaz też się zaczęło, bo lekarz rodzinny pozarażał ludzi. Wszyscy, a najbardziej mleczarnie teraz muszą być na baczności. Tam tyle ludzi się przewija😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
9 godzin temu, czareczek85 napisał:

Ogarnij się pierwszy kwietnia dopiero za rok. A teraz do łóżka mama dała mleczka jak tak to czas spać

  Widzę że na poważne pytanie,które może nie daje spać komuś ,i jest sprawą być, albo nie być nie potrafisz odpowiedzieć prostym,   prawda,    jest to zwyczajna plotka, a może nie znam odpowiedzi. To ,nie wiem,    ale może o czymś świadczyć 😉   Dla ogółu jak i dla mnie wystarczyła by ta zwykła,prosta odpowiedż. Gdyby 3 miesiące wcześniej ktoś   Ci powiedział że dostaniesz mandat, jak na polu we troje będziecie tylko  rozmawiać  ,lub trzeżwiutki wyjdziesz ze sklepu,a ci policja  udupi mandatem,dlatego że  zgrzewkę piwa     niesiesz,podobnie Byś zareagował,zreszto jak i praktycznie każdy. Realia  się zmieniają. A z tym mleczkiem,no nie podałem swojego wieku,a zerknąłem na Twój profil.  Tego roku,tej jesieni co Ty zacząłeś  chodzić,też zacząłem chodzić [mniej więcej w tym samym czasie] na prawko🙆‍♂️.   . Lać zęby z czyjegoś potencjalnego nieszczęścia. Może zbyt ostro,przepraszam,ale wkur....    . Houg.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arofarmer    22

OSM Chorzele, od kwietnia -15 groszy i majstrują coś przy parametrach bo po 0,3 białka i tłuszczu uciekło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

To normalne u nich niech dalej pracownikow nikt nie sprawdza dobrze jak sery i masło wynoszą. Ta afera co wypłynala rok temu to wierzchołek góry lodowej. 15 groszy jakim k... prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587
10 minut temu, arofarmer napisał:

OSM Chorzele, od kwietnia -15 groszy i majstrują coś przy parametrach bo po 0,3 białka i tłuszczu uciekło 

I tu widać jak mleczarnie niektóre kombinują kwiecień się zaczął a oni już wiedzą jak i po ile swoje produkty będą sprzedawać ile będą miały zysku ,ale wiedzą że cenę za surowiec trzeba obniżyć , moralnie jasnowidze .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Wiadomo zaczyna się sezon pastwiskowy. A wszyscy wiemy że na pastwisku krowy leją mlekiem aż miło. Jeszcze taka trawa która z powodu braku opadów jest idealna 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Wiadomo, na pastwisku się najedzą, w stawie napoją , babcia do wiaderka wydoi i kasa leci na konto. Nic tylko krowy hodować i uważać żeby mułu z bajora nie zaciągały

Edytowano przez komizmo
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
2 godziny temu, ogorek_kiszony napisał:

Ktoś mógłby napisać jak President za marzec i jaka perspektywa?

Żadnego smsa nie było więc kwiecień przynajmniej do 15 bez zmian a co dalej najstarsi górale z Alp francuskich nie wiedzą 😀 a cena w 98% zależy od parametrów możesz mieć 1.35 a możesz mieć 1.60 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Za marzec Osm Giżycko 1.56 bi 3.5 tl 4  20tys za kwiecień cisza podobno zostaje cena za marzec

Edytowano przez Optimus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polmlek -5gr. Właśnie otrzymałem fakturę za marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5gr w dół to nie 10gr jak u innych. Pierwszy raz Polmlek się zachował jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
8 minut temu, Marcin133 napisał:

To lipa tak bez sma obniżka...dzisiaj też powinienem dostać fakturę.

Daj znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Marcin133 napisał:

To lipa tak bez sma obniżka...dzisiaj też powinienem dostać fakturę.

Ja też miałem nadzieję że nie ma sms to nie będzie obniżki.

 

17 minut temu, damianzetor9540 napisał:

Czyli jaka cena? 

1,35zl brutto.

Ilość 17tys litrów.

I magiczne parametry:

Tl.3,86 w pierwszej jak i drugiej połowie taki sam.

Bi.3,34 w pierwszej i w drugiej połowie takie same.

Myślę że parametry są ustawiane pod cenę, a nie cena pod parametry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mlekowita zaczęła znów towar rozwozić. Ciekawe czy to dobry gest na święta czy dużo towaru mają czy żal im opłacać pracowników którzy nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj