Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przezuwaczka    446
1 godzinę temu, massey235 napisał:

pierwsza moja decyzja po przejęciu gospodarstwa było wypowierzwnie pfhbipm

Moja najlepsza decyzja to wejście pod ocenę😆 Widzisz ja umiem korzystać z tej współpracy i zarabiać. Niestety wielu nie ma takich umiejętności. Współczuję polotu😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

 ja też odmówiłem bo już dzwonili, dopóki się nie uspokoi to raczej nie zdecyduje się. Wystarczy że weterynarz mnie stresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327
11 minut temu, przezuwaczka napisał:

Moja najlepsza decyzja to wejście pod ocenę😆 Widzisz ja umiem korzystać z tej współpracy i zarabiać. Niestety wielu nie ma takich umiejętności. Współczuję polotu😓

i co mam bic brawa?a ja wspolczuje takiego hobby ,widać nie którzy poza krowami nie widza swiata ,

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Po co się przekomarzać. To każdego decyzja. Ja w kwietniu zrezygnuję,ale w maju z chęcią wezmę próbę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
1 godzinę temu, massey235 napisał:

i co mam bic brawa?a ja wspolczuje takiego hobby ,widać nie którzy poza krowami nie widza swiata ,

To nie hobby to część naszej pracy jedź we mgle na światłach mijania a włącz przeciwmgielne podobnie jest z oceną  moim skromnym zdaniem 

Edytowano przez Łolek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327
37 minut temu, Łolek napisał:

To nie hobby to część naszej pracy jedź we mgle na światłach mijania a włącz przeciwmgielne podobnie jest z oceną  moim skromnym zdaniem 

a czy jak masz bardzo duza mgle to jedziesz sobie bez potrzeby na przejazdzke  ot tak sobie tylko po to by się przejechać czy zostajesz w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

cene mleka pykaja po pare groszy w dol  a towar dzis byl  i glupie maslo 25% w gore lider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327

Mało tego magazyny puste.jedyny problem to to .że brakuje zakrętek i kapsli do produkcji .które idą z Francji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
7 godzin temu, Łolek napisał:

Czytaj wcześniejsze wpisy i nie pisz bzdur typu ,,ponoć  kolega powiedział,, bo tylko ciśnienie podnosisz

Weterynarz   byl i mówił   ze ludzie gdzie pod Parzęczewem  Lodzkie mowili ze Polmlek   -16 gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oby nie było -30 groszy, bo w Polmleku to już nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali87    4

Ja dziś miałem telefon od prezesa grupy producenckiej spod Ciechanowa że cena mleka za kwiecień nie przekroczy 1 zł.a na fakturze za luty bylo 1,47 zł.TRAGEDIA się zapowiada

Edytowano przez kali87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SerafinKot    20
2 godziny temu, massey235 napisał:

Mało tego magazyny puste.jedyny problem to to .że brakuje zakrętek i kapsli do produkcji .które idą z Francji .

Potwierdzam też słyszałem o tym że brak opakowań.ja w tym msc zrezygnowałem z oceny pytałem się to pół na pół jeden cchce drugi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14108
7 godzin temu, Marcin441 napisał:

Mlekoma  cena 1,34 netto. Już mnie trochę denerwuje te szarpanie co miesiąc o cene. Oddajesz do nich? I jak współpraca? Z tego co mówił instruktor to chyba jedna z lepszych mleczarni ten Mlekpol. Ale w okolicy nikogo nie mają

ale o nic się nie martwisz w mlekomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kali87 napisał:

Ja dziś miałem telefon od prezesa grupy producenckiej spod Ciechanowa że cena mleka za kwiecień nie przekroczy 1 zł.a na fakturze za luty bylo 1,47 zł.TRAGEDIA się zapowiada

Dopóki nic nie ma potwierdzonego prosto z mleczarni to nie ma czego się obawiać i gdybać co by było gdyby...

 

2 godziny temu, starybudnik napisał:

To w końcu -20 czy -16 groszy. Bo ja słyszałem, że podobno gdzieś ludzie mówili, że +10 groszy.

Kurde chłopie mi to już będzie 1,80zl wychodziło jak mi się przyśni w nocy. Niby obniżki a nic nie widać. Nie siejecie plotek o obniżkach dopóki SMS info nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221
Marcinnnnn napisał:

  2 godziny temu, starybudnik napisał: To w końcu -20 czy -16 groszy. Bo ja słyszałem, że podobno gdzieś ludzie mówili, że +10 groszy. Kurde chłopie mi to już będzie 1,80zl wychodziło jak mi się przyśni w nocy. Niby obniżki a nic nie widać. Nie siejecie plotek o obniżkach dopóki SMS info nie przyjdzie!

To był sarkazm😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112

Panowie nie łudźmy się mleko w skupie stanieje.Wszyscy dostają po tyłku,my pewnie podwujnie,bo jeszcze od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Janusz napisał:

Panowie nie łudźmy się mleko w skupie stanieje.Wszyscy dostają po tyłku,my pewnie podwujnie,bo jeszcze od pogody.Słaba to pociecha.

Tak jest. Wirusa to początek tak jak i suszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
aderus napisał:

cene mleka pykaja po pare groszy w dol  a towar dzis byl  i glupie maslo 25% w gore lider

nie wiem GDZIE te masło zdrożało chyba w wiejskim sklepie? w mleczarniach szczegolnie tych mniejszych ceny w dół Kosow wczoraj zjechał w dół z masłem o 1zl/kg a od poniedziałku sery 1zl w dół. Małe mleczarni mają problem z rynkami zbytu cala gastronomia stoi. A u dużych zacznie się zaraz problem z opakowaniami jak ktoś wyżej pisał nakrętki kartony itp większość produkowane za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
13 godzin temu, strsw33 napisał:

Weterynarz   byl i mówił   ze ludzie gdzie pod Parzęczewem  Lodzkie mowili ze Polmlek   -16 gorszy.

Nie wiem co mowi twój weterynarz ale rozmawialem z dwoma instruktorami z Polmleku i u nas bez zmian a do Parzeczewa mam 20 km zresztą zaraz faktury i sie okaże 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Ludzie nie mogą swobodnie robić zakupów. Kolejki stoją pod biedrami czy innymi spożywczymi,wielu to zniechęca i odbije się to na sprzedaży. Zaczynam się serio obawiać o to co nadchodzi. Nie chodzi tylko o mleko. Ludzie muszą jeść, ale mogą jeść mniej.Branża restauracyjna, hotelarska która przetwarzała dużo żywności, dużo też marnowała, napędzała też popyt. 

Edytowano przez komizmo
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj