Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
greg1985    496

Mlekpolu. 23,5 tyś l mleka.

Tł 4.3. Bi 3.3. 

Cena 1.49 zł brutto i z tego na udział 2 gr.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casejx97    1

Cuiavia Inowrocław podobno 0,05gr od marca

 

M

Guwnozjady

 

Jestem z okolic Gniewkowa  odaje mleko do cuiavia Inowrocław cena beznadziejna przy parametrach 4,4 t  3,25bi ilość 14500l 1,18 neto

 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SerafinKot    20
Dnia 15.02.2020 o 22:18, kokoman0 napisał:

Mlekpol za styczeń przedział15-30tys. l, b. 3,3 tł. 4,08 cena- 1,5zł/l ryczałt, od tego minus 2gr na udział

 

9 godzin temu, greg1985 napisał:

Mlekpolu. 23,5 tyś l mleka.

Tł 4.3. Bi 3.3. 

Cena 1.49 zł brutto i z tego na udział 2 gr.

Taka mała różnica?

Mlekovita Podobnie płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Mlekpol bi 3.38 tł 4.43 1.48 zł na konto ryczałt 


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
13 godzin temu, Casejx97 napisał:

Cuiavia Inowrocław podobno 0,05gr od marca

 

M

Guwnozjady

 

Jestem z okolic Gniewkowa  odaje mleko do cuiavia Inowrocław cena beznadziejna przy parametrach 4,4 t  3,25bi ilość 14500l 1,18 neto

 

 

 

Nie szukasz jakiejś innej mleczarni? Gdzie byś nie poszedł miałbyś cenę wyższą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek530053    63

Podobno są dwa scenariusze albo cena mleka spadnie jeśli Chiny nie będą brały od nas mleka w proszku i te mleko wróci do nas i nie będzie rynku zbyto albo cena wzrosnie koło maja jak będzie susza i każdy w popiół będzie kukurydzę sial. Tak mi kierownik polmleku mówił ledwo zaległe 4gr wyrwałem z grudnia i stycznia bo a to zanizyl białko a w grudniu miał podnieśc cenę i nie podniósł tylko dopłatę miałem za przekroczenie progu ilościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Casejx97 napisał:

Cuiavia Inowrocław podobno 0,05gr od marca

 

M

Guwnozjady

 

Jestem z okolic Gniewkowa  odaje mleko do cuiavia Inowrocław cena beznadziejna przy parametrach 4,4 t  3,25bi ilość 14500l 1,18 neto

 

 

 

Uciekaj od nich czym prędzej nie wiem na co czekać, gdziekolwiek indziej powinneś mieć cene 15-20 gr wyższą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436

Lowicz spoko. Ja coraz bardziej mysle o Spomleku. U nas roznica to prawie 20gr. Sa tutaj jacys ich dostawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
44 minuty temu, Kierownik napisał:

Lowicz spoko. Ja coraz bardziej mysle o Spomleku. U nas roznica to prawie 20gr. Sa tutaj jacys ich dostawcy?

Są, są 😃 jak chcesz coś wiedzieć to napisz priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
18 minut temu, Kierownik napisał:

Nie wiem jak napisac do kogos wiadomosc przez aplikacje.

Do jakiego oddziału chcesz oddawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436

ok ogarnalem priv. Na razie po prostu byli u mnie z oferta doslownie 15min. Jestem z lodzkiego wiec nie wiem jaki to oddzial bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kierownik napisał:

Lowicz spoko. Ja coraz bardziej mysle o Spomleku. U nas roznica to prawie 20gr. Sa tutaj jacys ich dostawcy?

Z deszczu pod rynnę. Ponad 10 lat tam oddawałem, cały czas obiecują że będzie Piątnica. Potrącenia w nieskończoność na udziały i chore fundusze. Kto ma dobrą kazeine ten ma dobrą cenę a nie zawsze wysokie Białko to wysoka kazeina. No i wypowiedzenia i potrącenia. Dobrze że już jałówek nie dają to nie ma niewoli przez kilka lat po spłacie kredytu. Twoją kasę z udziału będą trzymać bez procentowo. 1%. W skali roku? Mniej niż inflacja a weź sobie nawóz to zapłacisz jak za kredyt komercyjny

Jak wypadnie wigilia to tak zrobią próby że jak Ci nie przejdzie to nie zdążysz zrobić poprawki. 

Akurat dzisiaj możesz mieć cenę 20 groszy wyższą ale zapytaj tych co dają jak to jest stabilnie gdy w tamtym roku na wiosnę w ciągu dwóch miesięcy opuścili prawie 30 groszy u mnie było to 27 a do podwyżki ostatni oraz niech dostawcy Spomleku pochwalą się średnioroczną ceną no i do ręki po odjęciu tych chorych potrąceń 

Mój komentarz po wszystkich latach czekania na dobrą zmianę? 

Żałuję że tak późno.. 

Edytowano przez PrzemekSokolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12181
Kierownik napisał:

ok ogarnalem priv. Na razie po prostu byli u mnie z oferta doslownie 15min. Jestem z lodzkiego wiec nie wiem jaki to oddzial bedzie

spomlek stracił sporo dostawców to szuka nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
9 godzin temu, PrzemekSokolow napisał:

Z deszczu pod rynnę. Ponad 10 lat tam oddawałem, cały czas obiecują że będzie Piątnica. Potrącenia w nieskończoność na udziały i chore fundusze. Kto ma dobrą kazeine ten ma dobrą cenę a nie zawsze wysokie Białko to wysoka kazeina. No i wypowiedzenia i potrącenia. Dobrze że już jałówek nie dają to nie ma niewoli przez kilka lat po spłacie kredytu. Twoją kasę z udziału będą trzymać bez procentowo. 1%. W skali roku? Mniej niż inflacja a weź sobie nawóz to zapłacisz jak za kredyt komercyjny

Jak wypadnie wigilia to tak zrobią próby że jak Ci nie przejdzie to nie zdążysz zrobić poprawki. 

Akurat dzisiaj możesz mieć cenę 20 groszy wyższą ale zapytaj tych co dają jak to jest stabilnie gdy w tamtym roku na wiosnę w ciągu dwóch miesięcy opuścili prawie 30 groszy u mnie było to 27 a do podwyżki ostatni oraz niech dostawcy Spomleku pochwalą się średnioroczną ceną no i do ręki po odjęciu tych chorych potrąceń 

Mój komentarz po wszystkich latach czekania na dobrą zmianę? 

Żałuję że tak późno.. 

Zgadzam się z Tobą w 100% dobrze to odpisałeś. Wiosenna obniżka miała być 18gr, a w moim przypadku wyszło 25gr 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, xpaxpa napisał:

Zgadzam się z Tobą w 100% dobrze to odpisałeś. Wiosenna obniżka miała być 18gr, a w moim przypadku wyszło 25gr 😉

Jakoś nikt z dostawców się tutaj nie wyrywa powiedzieć swojej opini jak by była taka dobra to nikt by z tym problememu nie miał, a weź nagadaj tak jak ja, ktoś się dowie i myślisz czy Ci zaraz nie dokuczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12181

W latach 90 do spomleku przeszło u mnie ponad 90% dostawców obecnie pewnie mniej niż 10% tam oddaje na poczatku 2000 lat na cysternę od nich spoglądając na drogę długo nie trzeba było czekać a teraz to góra jedna na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
53 minuty temu, PrzemekSokolow napisał:

Jakoś nikt z dostawców się tutaj nie wyrywa powiedzieć swojej opini jak by była taka dobra to nikt by z tym problememu nie miał, a weź nagadaj tak jak ja, ktoś się dowie i myślisz czy Ci zaraz nie dokuczą. 

Zapewne negatywnej opinii boją się napisać, żeby Nie mieli jakieś niemiłe niespodzianki z wynikami. Ja nie boję się wypowiadać na temat opinii tej mleczarni, ostatni po rozmowie powiedziałem jeszcze jeden podejrzany wynik i good bay 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436

Czyli dobrze ze sa fora. U mnie akurat to oddzial radzyn podlaski. I tak jak mowicie cene robi mi wysoka kazeina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Albo nie kazeina a stanowisko (Kierownik hahahahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak cena w Siemiatyczach się przedstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz654    5
Dnia 16.02.2020 o 20:00, Casejx97 napisał:

Cuiavia Inowrocław podobno 0,05gr od marca

 

M

Guwnozjady

 

Jestem z okolic Gniewkowa  odaje mleko do cuiavia Inowrocław cena beznadziejna przy parametrach 4,4 t  3,25bi ilość 14500l 1,18 neto

 

 

 

Mi od nowego roku udało się uciec z Cuiavii. Tak samo jak kolega @leszek1000 . Kolejny kolega wlasnie wypowiedzenie złożył. Rolnik z okolic do mnie niedawno dzwonił, bo chce odejść ale go chora umowa trzyma do końca roku i mówił że sporo rolników chce od nich odejść. Także w końcu rolnicy zaczęli się buntować i bardzo dobrze bo ile można do nich mleko za darmo odstawiać.

Edytowano przez lukasz654
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Średnia cena za rok 2019 w spolmeku wyszła mi 1,46 brutto, więc to nie jest jakoś źle, zabierają na fundusz i udziały zgadza się a która mleczarnia nie zabiera, może fundusz jest nie potrzebny ale ja osobiście uważam że to super pomysł bo jak przyjdzie susza to dołożą 10gr bo będą mieli z czego a taki polmlek czy mlekpol nie interesuje czy susza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj